Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.4 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Parkir tersedia
  • Bar
Harga semasa ialah RM338
RM361 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Ogo - 3 Ogo

Pilihan bilik

Room (Design)

8.2 daripada 10
Sangat baik
(104 ulasan)
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Room (Design)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(10 ulasan)
  • 16 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Superior Room (Design)

8.4 daripada 10
Sangat baik
(16 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Saint Pauli, Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli dihubungkan dengan stesen kereta api/kereta api bawah tanah. Miniatur Taman Ajaib dan Dewan Filharmonik Elbe merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara aktiviti di kawasan ini dapat dinikmati di St. Pauli Piers dan Pusat Pelayaran Hamburg. Saksikan acara atau perlawanan di Volksparkstadion dan pertimbangkan untuk meluangkan masa di Zoo Hagenbeck, tarikan popular yang disyorkan. Layari panduan perjalanan Hamburg kami
Peta
Holstenstrasse 7, Hamburg, HH, 22767

Tempat berdekatan

  • Reeperbahn
    Reeperbahn
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Beatles Platz
    Beatles Platz
    1 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Pasar Ikan
    Pasar Ikan
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • St. Pauli Piers
    St. Pauli Piers
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Grosse Freiheit
    2 min berjalan kaki - 0.2 km

Bergerak

  • Reeperbahn S-Bahn - 4 minit berjalan kaki
  • Perhentian Bas Holstenstraße (Holstenplatz) - 18 minit berjalan kaki
  • Hamburg Finkenwerder Airport (XFW) - 40 minit memandu

Restoran

  • Astra St. Pauli Brauerei
    1 min berjalan kaki
  • Thai Oase
    3 min berjalan kaki
  • The Rabbithole
    1 min berjalan kaki
  • Zur Ritze
    4 min berjalan kaki
  • Mekong Grill
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli

  • Hotel berdekatan Reeperbahn
  • Berdekatan St. Pauli Piers, Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli menyediakan kemudahan seperti bar. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Sarapan bufet (surcaj), letak kenderaan sendiri (surcaj) dan daftar keluar ekspres
    • Lif, bantuan pelancongan/tiket dan hartanah bebas asap rokok
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam dan tempat simpanan bagasi
    • Ulasan tetamu memberikan markah tertinggi untuk kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 257 bilik mempunyai keselesaan seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, di samping sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan pejabat.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan lantai dipanaskan (bilik mandi) dan hulu semburan mandi hujan
    • 42-inci TV Pintar dengan saluran kabel
    • Pengemasan (atas permintaan), pejabat dan meja

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Sekatan ketinggian dikenakan untuk tempat letak kenderaan di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia atas permintaan sahaja
  • Tempat letak kenderaan selamat di tapak hartanah (EUR 23 sehari)
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia
  • Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet tersedia dengan bayaran 6:00 hingga 10:30 pada hari bekerja dan 7:00 hingga 11:00 pada hujung minggu; EUR 15.90 untuk orang dewasa dan EUR 8.90 untuk kanak-kanak
  • 1 bar/ruang istirahat

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan atas permintaan
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Ambal ruang di dalam bilik
  • Bilik air awam mudah diakses kerusi roda
  • Laluan bebas tangga ke pintu masuk
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Laluan perjalanan mudah diakses kerusi roda
  • Lif
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda

Lain-lain

  • 5 tingkat
  • Dibina pada 2018
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Kertas tandas
  • Lantai bilik mandi dipanaskan
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Dok iPod
  • TV pintar 42-inci dengan saluran kabel

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Kerusi meja
  • Meja
  • Pejabat
  • Penyaman udara
  • Ruang kerja komputer riba

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 14 setiap haiwan kesayangan, semalam
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dialu-alukan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
1 kanak-kanak, sehingga umur 12 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan bufet: kira-kira EUR 15.90 untuk dewasa dan EUR 8.90 untuk kanak-kanak
  • Bayaran letak kenderaan sendiri selamat: EUR 23 sehari
  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 14 setiap haiwan kesayangan, semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah tempat letak kenderaan di tapak hartanah
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan bayaran mudah alih; wang tunai tidak diterima
Pilihan bayaran mudah alih termasuk: Google Pay dan Apple Pay
Hartanah ini mempunyai hak untuk melakukan prapengesahan kepada kad kredit tetamu sebelum ketibaan.
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida, pemadam api, pengesan asap, dan alat pertolongan cemas

Perkara yang kami harus menyebut

Sekatan ketinggian parkir dikenakan

Soalan lazim

Adakah Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli mesra haiwan kesayangan?

Ya, anjing dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak EUR14 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli?

Setakat 29 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli pada 2 Ogo 2026 bermula serendah RM338, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak EUR23 sehari. Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan).

Apakah masa daftar keluar di Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Di manakah terletaknya Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli?

Terletak di Saint Pauli, hotel ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Reeperbahn dan St. Pauli Piers. Miniatur Taman Ajaib adalah 1.7 bt (2.7 km) jauhnya. Reeperbahn S-Bahn hanya sejauh 4 minit berjalan kaki dan Königstraße S-Bahn sejauh 10 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Prize by Radisson, Hamburg St. Pauli Ulasan

8.4

Sangat Baik

8.6

Kebersihan

8.2

Kemudahan

8.4

Kakitangan & perkhidmatan

8.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 371 daripada 880 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 351 daripada 880 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 102 daripada 880 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 36 daripada 880 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 20 daripada 880 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Jürgen

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Zimmer sehr sauber,Personal wie immer freundlich ,das früstücktsbuffet einfach lecker grosse Auswahl preisleistungs verhältnis top
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Disahkan

8/10 Baik

Thilo

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Frühstück war ausreichend, Lage sehr zentral, für einen kurzen Städtetrip völlig ok- Preis Leistung hat gestimmt 👍
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tanja

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Wir waren sehr zufrieden mit unserem Aufenthalt. Das Hotel liegt sehr zentral und Busse und S-Bahnen sind schnell erreichbar. Die Mitarbeiter waren sehr freundlich und hilfsbereit. Wir kommen gerne wieder.
Menginap 4 malam pada Jul 2026
Disahkan

8/10 Baik

Steven

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Unkomplizierter Check-In und Check-Out. Gutes Hotel für einen Kurztrip zur Reeperbahn. Die Zimmer sind sauber und ruhig, das Frühstück ist ausreichend.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

8/10 Baik

Annabel

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
War alles in n Ordnung!
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Elena

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Wir kommen nach dem Feiern immer gerne in dieses Hotel und es ist immer super. Cool ist auch die Annehmlichkeit, dass man sich unten an der Rezeption 24/7 leckere warme Getränke holen kann.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Eric

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very clean hotel, comfortable bed as well. And quiet!
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Robert

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff very good
Menginap 5 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

Jürgen

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Gutes Hotel,freundliche Mitarbeiter ,sehr sauber,gutes leckeres Frühstücks Buffet
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Abdul Rhman

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sauber
Menginap 3 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Sonja

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr sauberes Zimmer, nettes Personal und reichhaltiges Frühstück. Zentrale Lage ist top und es war trotz lauter Geräuschkulisse draußen sehr ruhig im Hotel.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Andreas

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Zimmer sauber, Personal nett,
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ann-Cathrin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Das Bett war sehr sehr bequem. Es gab kostenlos Wasser und Kaffee rund um die Uhr. Preis-Leistung top.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

8/10 Baik

Christine

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Das Zimmer war zweckmäßig und sauber. Das Personal war sehr freundlich - wur haben uns sehr wohl gefühlt. Auch die Lage war sehr gut. Wir kommen gerne wieder.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tanja

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr zentral gelegenes Hotel. S-Bahn/U-Bahn in unmittelbarer Nähe. Großzügiges Frühstücksbuffet, sehr moderne, saubere und gepflegte Zimmer. Absolut empfehlenswert.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

Stephan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tolles Hotel, tolle Lage. Das Frühstück fällt für einen Preis von 18 Euro sehr dürftig aus. Sehr geringe Auswahl.
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Anja

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sauberes Zimmer, tolles Frühstück, sehr freundliches Personal.
Menginap 6 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Ursula

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Super sauber und verkehrsangebunden
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Raymond

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I didn't do breakfast... but the hotel was fine for me to have coffee, great! The rooms were very clean
Menginap 8 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Reece

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice and convenient
Menginap 12 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Lars

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Unterkunft, Fühstück, Lage alles Tip Top. Wir kommen gerne wieder.
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Rikke

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Rigtig fint hotel til en fair pris. Pænt, rent og rigtig fint velholdt sted.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Sabine

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
War ideale Lage für das Konzert in der Großen Freiheit
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Allanna

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room, excellent staff, great location
Menginap 3 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

michael

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Tolles Hotel mit klasse Personal...ideal für ein Paryweekend
Menginap 1 malam pada Feb 2026