
Hotel Dekat Gunung Panderman
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Gunung Panderman

1. Kusuma Agrowisata Resort & Convention Hotel
Kusuma Agrowisata Resort & Convention Hotel3 km dari Gunung Panderman
7.6 daripada 10, Baik, (14 ulasan)
Harga ialah RM142
RM172 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov

2. Villa Panderman Indah
Villa Panderman Indah2.5 km dari Gunung Panderman
6.0 daripada 10, (1 ulasan)
Harga ialah RM75
RM90 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

3. Villa Asri
Villa Asri3 km dari Gunung Panderman
Harga ialah RM36
RM43 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Nov - 30 Nov

4. OYO 91588 Ananda Guest House Batu
OYO 91588 Ananda Guest House Batu3 km dari Gunung Panderman
Harga ialah RM23
RM28 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov

5. Villa Bungas Kusuma Pinus M92
Villa Bungas Kusuma Pinus M922.9 km dari Gunung Panderman
Harga ialah RM279
RM337 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

6. Villa Batu 2 kamar 5 dekat Museum Angkut
Villa Batu 2 kamar 5 dekat Museum Angkut3 km dari Gunung Panderman
Harga ialah RM83
RM100 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov

7. Golden Tulip Holland Resort
Golden Tulip Holland ResortOro Oro Ombo, 3.3 km dari Gunung Panderman
9.8 daripada 10, Luar biasa, (13 ulasan)
Harga ialah RM242
RM293 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

8. Aston Inn Batu - Malang
Aston Inn Batu - MalangOro Oro Ombo, 3.5 km dari Gunung Panderman
8.6 daripada 10, Cemerlang, (28 ulasan)
Harga ialah RM147
RM147 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov

9. The Singhasari Resort
The Singhasari ResortBeji, 6.1 km dari Gunung Panderman
9.0 daripada 10, Hebat, (53 ulasan)
Harga ialah RM204
RM246 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

10. OYO 354 32 Guest House
OYO 354 32 Guest House4.2 km dari Gunung Panderman
8.4 daripada 10, Sangat baik, (5 ulasan)
Harga ialah RM23
RM29 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov

11. Vanda Villa Batu
Vanda Villa Batu5.8 km dari Gunung Panderman
8.6 daripada 10, Cemerlang, (7 ulasan)
Harga ialah RM37
RM44 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

12. Jambuluwuk Convention Hall & Resort Batu
Jambuluwuk Convention Hall & Resort Batu4.4 km dari Gunung Panderman
8.0 daripada 10, Sangat baik, (10 ulasan)
Harga ialah RM114
RM138 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

13. Horison Trunojoyo Batu Malang
Horison Trunojoyo Batu Malang4.4 km dari Gunung Panderman
8.0 daripada 10, Sangat baik, (5 ulasan)
Harga ialah RM92
RM112 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov

14. Royal Hotel and Villa Batu
Royal Hotel and Villa Batu4.6 km dari Gunung Panderman
7.6 daripada 10, Baik, (19 ulasan)
Harga ialah RM84
RM102 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

15. Kanana Retreat Coban Rondo
Kanana Retreat Coban Rondo3.5 km dari Gunung Panderman
10.0 daripada 10, Luar biasa, (2 ulasan)
Harga ialah RM230
RM278 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

16. Samara Resort
Samara ResortOro Oro Ombo, 4.6 km dari Gunung Panderman
7.8 daripada 10, Baik, (6 ulasan)
Harga ialah RM113
RM137 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

17. Golden Hill by Golden Tulip
Golden Hill by Golden TulipOro Oro Ombo, 4.2 km dari Gunung Panderman
7.6 daripada 10, Baik, (5 ulasan)
Harga ialah RM141
RM170 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

18. THE BATU Hotel & Villas
THE BATU Hotel & Villas4 km dari Gunung Panderman
7.2 daripada 10, Baik, (5 ulasan)
Harga ialah RM89
RM108 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

19. éL Hotel Kartika Wijaya Batu
éL Hotel Kartika Wijaya Batu4.4 km dari Gunung Panderman
6.8 daripada 10, (12 ulasan)
Harga ialah RM92
RM111 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

20. Hotel O Villa Papada
Hotel O Villa Papada4.5 km dari Gunung Panderman
9.0 daripada 10, Hebat, (2 ulasan)
Harga ialah RM11
RM14 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.



























































