Seluruh rumah

Ocean Reef 304

Hartanah 3.5 bintang

Galeri foto untuk Ocean Reef 304

Condo, Berbilang Katil (Ocean Reef 304) | Pantai | Di pantai
Condo, Berbilang Katil (Ocean Reef 304) | Ruang tamu | 36 inci televisyen dengan kabel
Condo, Berbilang Katil (Ocean Reef 304) | Kawasan hartanah
Condo, Berbilang Katil (Ocean Reef 304) | Kolam renang
Condo, Berbilang Katil (Ocean Reef 304) | Tempat makan

Ulasan

8.0 daripada 10
Sangat baik

Seluruh rumah

3 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 8

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Wi-Fi percuma
  • Parkir tersedia

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Ocean Reef 304

  • Rumah percutian berdekatan Pantai Gulf Shores
  • Terletak berdekatan Taman Negeri Gulf, Ocean Reef 304 menawarkan lebih banyak tawaran. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Kolam renang
    • Letak kenderaan sendiri (surcaj) dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu adalah dilengkapkan perabot secara berasingan dan disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • 2 bilangan bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran
    • 36-inci televisyen dengan saluran kabel

Kemudahan hartanah

Pantai

  • Di pantai

Kolam renang/Spa

  • Kolam renang

Internet

  • Tersedia di rumah: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah (surcaj)
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Bilik tidur

  • 3 bilik tidur

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi
  • Tab mandi atau pancuran
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Ruang tamu

Hiburan

  • TV 36-inci dengan saluran kabel

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Hartanah bebas asap rokok

Sorotan lokasi

  • Berhampiran teluk

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • Hiasan berasingan
  • Perabot berasingan

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 16:00
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 7 hari sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit: USD 500 setiap penginapan, sepenginapan

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Hartanah ini dibersihkan secara profesional

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Gulf Shores, rumah percutian ini berada di pantai. The Wharf dan Pusat Pengeluaran Tanger disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Pantai Gulf Shores dan Taman Negeri Gulf. Jangan terlepas mengunjungi Taman Air Waterville USA dan Zoo Alabama Gulf Coast. Layari panduan perjalanan Gulf Shores kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Gulf Shores
Peta
507 West Beach Blvd, Gulf Shores, AL, 36542

Tempat berdekatan

  • Pantai Gulf Shores
    Pantai Gulf Shores
    1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Hangout Music Fest
    Hangout Music Fest
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Taman Negeri Gulf
    Taman Negeri Gulf
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Taman Air Waterville USA
    Taman Air Waterville USA
    3 min memandu - 2.1 km
  • Little Lagoon
    5 min berjalan kaki - 0.5 km

Bergerak

  • Gulf Shores, AL (GUF-Jack Edwards) - 10 minit memandu

Restoran

  • The Hangout
    12 min berjalan kaki
  • Pink Pony Pub
    13 min berjalan kaki
  • The Catch
    5 min berjalan kaki
  • Sunliner Diner
    13 min berjalan kaki
  • Picnic Beach
    14 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Ocean Reef 304 mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang.

Adakah Ocean Reef 304 mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Ocean Reef 304?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi. Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di Ocean Reef 304?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Ocean Reef 304?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Ocean Reef 304?

Terletak di pantai, rumah percutian ini sejauh 1 bt (2 km) dari Little Lagoon, Pantai Gulf Shores dan Taman Negeri Gulf. Orange Beach Beaches adalah 2.1 bt (3.4 km) jauhnya.

Ocean Reef 304 Ulasan

Ulasan

Sangat Baik

Semua ulasan ditunjukkan daripada pengalaman tetamu sebenar. Hanya pengembara yang telah menempah penginapan dengan kami boleh menyerahkan ulasan. Kami mengesahkan ulasan berdasarkan garis panduan kami dan menerbitkan semua ulasan, positif atau negatif.
Maklumat lanjutTerbuka dalam tetingkap baharu
Penilaian 10 - Cemerlang. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 1 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 1 ulasan

8.0

Kebersihan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Nice condo

The condo is nice. It was “clean” but felt like it could use a good deep cleaning. We couldn’t get the wi-fi to work; decided to use our hot spot for the minimal amt we needed. Also couldn’t get any channels on master bedroom TV. In their defense it was a quick trip and we were on the golf course both days so we didn’t even contact the office to try to resolve. Very little view of the ocean from the deck; thought there would be more from the photos. That said, the location in Gulf Shores is great, the access to the beach is just several steps, courtyard pool area is adorable. Would stay here again for similar type trip. Would be tight fit for 6 for extended/1 week stay, IMO.
Menginap 2 malam pada Nov 2020