Seluruh pangsapuri

6 The Grange

Hartanah 3.5 bintang

Galeri foto untuk 6 The Grange

Pintu masuk hartanah
Apartment, 2 Bedrooms | 2 bilik tidur, langsir/tirai gelap terus, Wi-fi percuma, cadar katil
Apartment, 2 Bedrooms | Ruang tamu | TV Plasma
Apartment, 2 Bedrooms | Ruang tamu | TV Plasma
Apartment, 2 Bedrooms | Dapur peribadi | Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh, ketuhar, dapur, cerek elektrik

Seluruh pangsapuri

2 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 4

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Wi-Fi percuma

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

6 The Grange

  • Pangsapuri berdekatan Katedral Durham
  • Berdekatan Universiti Durham, 6 The Grange menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di pangsapuri ini termasuk:
  • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di 6 The Grange memiliki keselesaan seperti tempat duduk berasingan, dan juga kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • 2 bilangan bilik mandi dengan pancuran mandi dan tisu tandas
    • Tempat duduk berasingan, dapur dan peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di pangsapuri: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan di bahu jalan tersedia
  • Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Cerek elektrik
  • Dapur
  • Ketuhar
  • Pembakar roti
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh
  • Tisu dapur

Bilik tidur

  • 2 bilik tidur
  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi
  • Tisu tandas
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Tempat duduk berasingan

Hiburan

  • TV plasma

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Langsir gelap terus

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit kerosakan sebanyak GBP 200 perlu dibayar sebelum daftar masuk.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Tentang kawasan sekitar

Durham menempatkan pangsapuri ini. Tempat menarik terkenal di kawasan ini termasuk Katedral Durham dan Muzium Terbuka Beamish. Sherburn Leisure Centre dan Maze juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Durham kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Durham
Peta
6 The Grange, Kepier Crescent, Durham, England, DH1 1PG

Tempat berdekatan

  • Kastil Durham
    Kastil Durham
    4 min memandu - 4.9 km
  • Universiti Durham
    Universiti Durham
    5 min memandu - 5.2 km
  • Katedral Durham
    Katedral Durham
    5 min memandu - 5.8 km
  • Top Gear Karting
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Sherburn Leisure Centre
    4 min memandu - 3.6 km

Bergerak

  • Stesen Durham - 8 minit memandu
  • Newcastle, England (NCL-Newcastle Intl.) - 32 minit memandu

Restoran

  • Starbucks
    16 min berjalan kaki
  • Beefeater
    15 min berjalan kaki
  • China Diner
    3 min memandu
  • The Queens Head Hotel
    3 min memandu
  • The Shoes
    4 min memandu

Soalan lazim

Adakah 6 The Grange mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Apakah masa daftar masuk di 6 The Grange?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam.

Apakah masa daftar keluar di 6 The Grange?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya 6 The Grange?

Terletak di Durham, bangunan pangsapuri ini sejauh 1 mi (1.5 km) from Top Gear Karting dan 3 bt (5 km) dari Sherburn Leisure Centre dan Gala Theatre Durham. Pasar Tertutup Durham dan Pusat Pelawat Tapak Warisan Dunia Durham juga dalam jarak 3 bt (5 km).

6 The Grange Ulasan