Hotel City Height

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

6.0 daripada 10

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM68
RM72 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Sep - 12 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Double Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Paharganj, sebuah kawasan kejiranan di New Delhi, menempatkan Hotel City Height. Gurudwara Bangla Sahib dan Masjid Jama merupakan tempat menarik popular dan pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Chandni Chowk dan Pasar Pusat Lajpat Nagar. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Kompleks Sukan Indira Gandhi atau Stadium Talkatora. Layari panduan perjalanan New Delhi kami
Peta
4769, MAIN BAZAR, PAHAR GANJ,, (Adjoining Hotel Hari Piorko),, New Delhi, DL, 110055

Tempat berdekatan

  • Kasturba Gandhi Marg
    Kasturba Gandhi Marg
    6 min memandu - 1.8 km
  • Gurudwara Bangla Sahib
    Gurudwara Bangla Sahib
    8 min memandu - 2.5 km
  • Misi Ramakrishna
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Kolej Perubatan Lady Hardinge
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Pasar Gole
    18 min berjalan kaki - 1.5 km

Bergerak

  • Stesen New Delhi - 7 minit berjalan kaki
  • Stesen Rama Krishna Ashram Marg - 8 minit berjalan kaki
  • Ghaziabad (HDO-Hindon) - 46 minit memandu

Restoran

  • Dhaba Delhi
    8 min berjalan kaki
  • Tadka
    1 min berjalan kaki
  • Sita Ram Diwan Chand Chole Bhature
    6 min berjalan kaki
  • Radhe Shyam Cholle Bhature
    7 min berjalan kaki
  • Fire & Ice
    1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel City Height

  • Hotel berdekatan Gurudwara Bangla Sahib
  • Terletak berdekatan Chandni Chowk, Hotel City Height menawarkan lebih banyak tawaran. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Hotel City Height memiliki kemudahan seperti Wi-fi percuma.

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 12:30; Masa tamat daftar masuk: 11:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah Hotel City Height mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel City Height?

Setakat 29 Ogo 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel City Height pada 11 Sep 2026 bermula serendah RM68, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotel City Height?

Hotel ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Hotel City Height?

Masa mula daftar masuk: 12:30; Masa tamat daftar masuk: 11:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Hotel City Height?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Hotel City Height?

Terletak di Paharganj, hotel ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Misi Ramakrishna dan Kolej Perubatan Lady Hardinge. Pasar Gole dan Ajmal Khan Road juga dalam jarak 1 bt (2 km). Stesen Rama Krishna Ashram Marg sejauh 8 minit berjalan kaki dan Stesen Metro New Delhi sejauh 16 minit berjalan kaki.