
Hotel berdekatan Gereja Los Agustinos
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu depan
Dua minggu kemudian
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Gereja Los Agustinos

1. ULIVIN SAS
ULIVIN SAS1.7 km dari Gereja Los Agustinos
9.6 daripada 10, Luar biasa, (16 ulasan)
Harga ialah RM149
RM149 jumlah
9 Nov - 10 Nov

2. Hotel Casa Galvez
Hotel Casa GalvezLa Estrella, 2.7 km dari Gereja Los Agustinos
9.4 daripada 10, Luar biasa, (78 ulasan)
Harga ialah RM317
RM317 jumlah
15 Nov - 16 Nov

3. Lodge Paraiso Verde Manizales
Lodge Paraiso Verde Manizales2.6 km dari Gereja Los Agustinos
9.2 daripada 10, Hebat, (37 ulasan)
Harga ialah RM493
RM493 jumlah
15 Nov - 16 Nov

4. Hotel Escorial
Hotel Escorial0.3 km dari Gereja Los Agustinos
8.6 daripada 10, Cemerlang, (17 ulasan)
Harga ialah RM185
RM185 jumlah
9 Nov - 10 Nov

5. Europa Hotel Boutique
Europa Hotel Boutique0.7 km dari Gereja Los Agustinos
8.6 daripada 10, Cemerlang, (78 ulasan)
Harga ialah RM276
RM276 jumlah
2 Nov - 3 Nov

6. Hotel Casa Polty
Hotel Casa Polty0.3 km dari Gereja Los Agustinos
8.4 daripada 10, Sangat baik, (8 ulasan)
Harga ialah RM126
RM126 jumlah
1 Dis - 2 Dis

7. Eco Lodge La Juanita
Eco Lodge La Juanita2.7 km dari Gereja Los Agustinos
8.6 daripada 10, Cemerlang, (43 ulasan)
Harga ialah RM254
RM254 jumlah
3 Nov - 4 Nov

8. Hotel Royal Suite
Hotel Royal SuiteChipre, 0.3 km dari Gereja Los Agustinos
8.4 daripada 10, Sangat baik, (18 ulasan)
Harga ialah RM194
RM194 jumlah
2 Nov - 3 Nov

9. Hotel y Restaurante Los Cambulos
Hotel y Restaurante Los Cambulos3 km dari Gereja Los Agustinos
7.4 daripada 10, Baik, (10 ulasan)
Harga ialah RM95
RM95 jumlah
11 Nov - 12 Nov

10. PETITTE HOTEL BELLA MONTAÑA
PETITTE HOTEL BELLA MONTAÑA0.4 km dari Gereja Los Agustinos
8.0 daripada 10, Sangat baik, (4 ulasan)
Harga ialah RM206
RM206 jumlah
2 Nov - 3 Nov

11. Hotel Panamericana
Hotel Panamericana1.7 km dari Gereja Los Agustinos
7.0 daripada 10, Baik, (6 ulasan)
Harga ialah RM134
RM134 jumlah
8 Nov - 9 Nov

12. Hotel California Blue
Hotel California BlueChipre, 0.2 km dari Gereja Los Agustinos
9.0 daripada 10, Hebat, (2 ulasan)
Harga ialah RM148
RM148 jumlah
16 Nov - 17 Nov

13. Torre U Kooliving
Torre U KoolivingChipre, 0.7 km dari Gereja Los Agustinos
9.0 daripada 10, Hebat, (2 ulasan)
Harga ialah RM138
RM138 jumlah
2 Nov - 3 Nov

14. Apartahotel Marana
Apartahotel MaranaChipre, 0.1 km dari Gereja Los Agustinos
4.0 daripada 10, (1 ulasan)
Harga ialah RM133
RM133 jumlah
7 Nov - 8 Nov

15. Apt Hotel Green House Manizales
Apt Hotel Green House Manizales0.1 km dari Gereja Los Agustinos
Harga ialah RM112
RM112 jumlah
15 Nov - 16 Nov

16. Hotel Roma Plaza
Hotel Roma Plaza0.3 km dari Gereja Los Agustinos
8.0 daripada 10, Sangat baik, (14 ulasan)
Harga ialah RM109
RM109 jumlah
5 Nov - 6 Nov

17. Hotel Cañaveral Plaza
Hotel Cañaveral PlazaChipre, 0.3 km dari Gereja Los Agustinos
Harga ialah RM159
RM159 jumlah
2 Nov - 3 Nov

18. Hotel Casa Valencia
Hotel Casa Valencia0.2 km dari Gereja Los Agustinos
7.2 daripada 10, Baik, (7 ulasan)
Harga ialah RM96
RM96 jumlah
3 Nov - 4 Nov

19. Nodo Hotel
Nodo Hotel4.1 km dari Gereja Los Agustinos
10.0 daripada 10, Luar biasa, (30 ulasan)
Harga ialah RM400
RM400 jumlah
22 Nov - 23 Nov

20. Atardeceres del cafe
Atardeceres del cafe5.8 km dari Gereja Los Agustinos
9.8 daripada 10, Luar biasa, (65 ulasan)
Harga ialah RM421
RM421 jumlah
2 Nov - 3 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Gereja Los Agustinos
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ULIVIN SAS | 9.6 Luar biasa 16 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hotel Casa Galvez | 9.4 Luar biasa 78 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Lodge Paraiso Verde Manizales | 9.2 Hebat 37 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hotel Escorial | 8.6 Cemerlang 17 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Europa Hotel Boutique | 8.6 Cemerlang 78 ulasan | Lihat |
































































