
Hotel berdekatan Patung Kristus Pengasih
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
26 Okt - 27 OktEsok
27 Okt - 28 OktHujung minggu ini
30 Okt - 1 NovHujung minggu depan
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Patung Kristus Pengasih




1. Hotel Gracia
Hotel GraciaPusat, 1.8 km dari Patung Kristus Pengasih
RM327
RM376 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




2. Black Pearl Inn
Black Pearl Inn1.3 km dari Patung Kristus Pengasih
DONALD
RM404
RM465 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




3. Wanderust Suites
Wanderust Suites3.1 km dari Patung Kristus Pengasih
Jose
RM512
RM588 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




4. TreeCasa Hotel & Resort
TreeCasa Hotel & Resort2.4 km dari Patung Kristus Pengasih
Hector Manuel
RM881
RM1,101 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




5. El Caite San Juan del Sur
El Caite San Juan del SurPusat, 1.6 km dari Patung Kristus Pengasih
RM218
RM250 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




6. Casa Cha Cha Cha B&B
Casa Cha Cha Cha B&B2.1 km dari Patung Kristus Pengasih
RM291
RM335 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




7. La Santa Maria Boutique Hotel & Residences San Juan del Sur Nicaragua
La Santa Maria Boutique Hotel & Residences San Juan del Sur NicaraguaPusat, 1.6 km dari Patung Kristus Pengasih
RM521
RM659 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




8. HC Liri Hotel
HC Liri Hotel0.8 km dari Patung Kristus Pengasih
RM327
RM376 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




9. Pelican Eyes Hotel and Resort
Pelican Eyes Hotel and ResortPusat, 1.8 km dari Patung Kristus Pengasih
Alex
RM780
RM975 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




10. Bahia del Sol Villas & Condominiums
Bahia del Sol Villas & Condominiums0.3 km dari Patung Kristus Pengasih
Adolfo
RM725
RM974 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




11. Villas de Palermo Hotel and Resort
Villas de Palermo Hotel and ResortLomas de Palermo, 2.4 km dari Patung Kristus Pengasih
carrol
RM527
RM606 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




12. Nuestra Casa
Nuestra CasaPusat, 1.4 km dari Patung Kristus Pengasih
Elba
RM221
RM254 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




13. the SPACE.
the SPACE.1.4 km dari Patung Kristus Pengasih
RM220
RM253 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




14. Hotel Victoriano
Hotel Victoriano1.4 km dari Patung Kristus Pengasih
Marlon
RM441
RM507 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




15. Casa Andalucia
Casa Andalucia2.2 km dari Patung Kristus Pengasih
Yader
RM256
RM294 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




16. El Pacifico Hotel
El Pacifico HotelLa Talanguera, 0.3 km dari Patung Kristus Pengasih
Gabriella
RM237
RM272 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




17. Hostal los Chamos - Hostel
Hostal los Chamos - HostelPusat, 1.6 km dari Patung Kristus Pengasih
Vincent
RM88
RM101 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




18. Casa Oro Eco Hostel
Casa Oro Eco HostelPusat, 1.6 km dari Patung Kristus Pengasih
Clari Raquel
RM268
RM309 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




19. HOTEL & CASINO ATLANTIC CITY de SAN JUAN DEL SUR
HOTEL & CASINO ATLANTIC CITY de SAN JUAN DEL SUR1.7 km dari Patung Kristus Pengasih
RM288
RM331 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Patung Kristus Pengasih
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Hotel Gracia | 10.0 Luar biasa 7 ulasan | Lihat | |||||
![]() Black Pearl Inn | 9.4 Luar biasa 158 ulasan | Lihat | |||||
![]() Wanderust Suites | 9.6 Luar biasa 8 ulasan | Lihat | |||||
![]() TreeCasa Hotel & Resort | 9.4 Luar biasa 187 ulasan | Lihat | |||||
![]() El Caite San Juan del Sur | 8.8 Cemerlang 167 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Patung Kristus Pengasih Popular
Tarikan lain berhampiran Patung Kristus Pengasih

Pantai Nacascolo
8.6/10 (32 ulasan)
Jika anda ingin bersantai ketika kunjungan anda, Pantai Nacascolo mungkin tempat yang sesuai untuk anda ketika kunjungan anda ke San Juan del Sur. Temui bar di kawasan bersantai ini, atau anda boleh cuba lokasi meluncur.

Pantai San Juan del Sur
8.8/10 (233 ulasan)
Jika anda ingin bersantai ketika kunjungan anda, Pantai San Juan del Sur mungkin tempat yang sesuai untuk anda ketika kunjungan anda ke San Juan del Sur. Temui bar di kawasan bersantai ini, atau anda boleh cuba lokasi meluncur.

Playa Marsella
8.6/10 (71 ulasan)
Jika anda ingin bersantai ketika kunjungan anda, Playa Marsella mungkin tempat yang sesuai untuk anda ketika kunjungan anda ke San Juan del Sur. Temui bar di kawasan bersantai ini, atau anda boleh cuba lokasi meluncur.

Pantai Maderas
9.0/10 (106 ulasan)
Apa kata luangkan masa yang menenangkan di Pantai Maderas ketika kunjungan anda ke San Juan del Sur? Temui bar di kawasan bersantai ini, atau anda boleh cuba lokasi meluncur.

Pantai El Remanso
8.8/10 (46 ulasan)
Jika anda ingin bersantai ketika kunjungan anda, Pantai El Remanso mungkin tempat yang sesuai untuk anda ketika kunjungan anda ke San Juan del Sur. Temui bar di kawasan bersantai ini, atau anda boleh cuba lokasi meluncur.
Denai Rumah Api Lama
8.8/10 (11 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah San Juan del Sur apabila anda singgah ke Denai Rumah Api Lama. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pantai yang cantik.
Gereja Saint John the Baptist
8.2/10 (10 ulasan)
Setelah mengunjungi Gereja Saint John the Baptist, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di San Juan del Sur. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pantai yang cantik.
Rizab Hidupan Liar Swasta Ostional
8.0/10 (1 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Rizab Hidupan Liar Swasta Ostional, kawasan hijau yang indah di San Juan del Sur. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pantai yang cantik.








