Cherokee Grand Hotel

Hartanah 2.5 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM337
RM388 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Jul - 9 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Deluxe Room, 2 Katil Ratu (Queen)

8.8 daripada 10
Cemerlang
(80 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Premier Room, 1 Katil Raja (King)

8.8 daripada 10
Cemerlang
(21 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room, 1 Katil Raja (King)

9.0 daripada 10
Hebat
(141 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Premier Room, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking, Mountain View

8.0 daripada 10
Sangat baik
(43 ulasan)
  • Pemandangan gunung
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Located in Cherokee, Cherokee Grand Hotel is in the entertainment district and in the mountains. While the natural beauty of Oconaluftee Islands Park and Great Smoky Mountains National Park can be enjoyed by anyone, those looking for an activity can check out Sequoyah National Golf Club. Harrahs Cherokee Casino and Eastern Cherokee Agency are two other places to visit that come recommended. Layari panduan perjalanan Cherokee kami
Peta
196 Paint Town Rd, Cherokee, NC, 28719

Tempat berdekatan

  • Harrahs Cherokee Casino
    Harrahs Cherokee Casino
    7 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Zoo Beruang Cherokee
    Zoo Beruang Cherokee
    11 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Oconaluftee Islands Park
    Oconaluftee Islands Park
    20 min berjalan kaki - 1.7 km
  • Pusat Aluan Cherokee
    Pusat Aluan Cherokee
    4 min memandu - 2.7 km
  • Muzium India Cherokee
    Muzium India Cherokee
    4 min memandu - 3.1 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Wilayah Asheville (AVL) - 71 minit memandu

Restoran

  • Guy Fieri's Cherokee Kitchen + Bar
    6 min berjalan kaki
  • Wicked Weed Pub at Harrah’s Cherokee Casino
    9 min berjalan kaki
  • Noodle Bar
    10 min berjalan kaki
  • Granny's Kitchen
    19 min berjalan kaki
  • Soundbytes
    7 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Cherokee Grand Hotel

  • Hotel berdekatan Harrahs Cherokee Casino
  • Terletak berdekatan Oconaluftee Islands Park dan Eastern Cherokee Agency, Cherokee Grand Hotel menyediakan sarapan Eropah percuma. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka bermusim bersama dengan kerusi lepak pantai dan payung pantai/kolam
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sajian kopi/teh di ruang bersama, mesin layan diri dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Lif dan hartanah bebas asap rokok
    • Ulasan tetamu memberikan markah tertinggi untuk nilai keseluruhan, kakitangan yang mesra dan lokasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 90 bilik menampilkan keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan penyaman udara, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma. Ulasan tetamu memberikan kata-kata positif tentang kebersihan bilik di hartanah.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan kelengkapan dandanan diri berjenama dan pancuran mandi
    • 50-inci TV skrin rata dengan Netflix, Hulu dan perkhidmatan penstriman
    • Mentol lampu LED, peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia atas permintaan sahaja
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk pilihan di luar jalan

Makanan dan minuman

  • Sarapan Eropah percuma tersedia setiap hari 7:00 hingga 10:00
  • Kopi dan teh di kawasan umum

Aktiviti menarik

  • Kolam renang terbuka bermusim

Mesra keluarga

  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Kolam renang terbuka bermusim
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kawasan luar

  • Di pergunungan
  • Di taman negara
  • Kerusi lepak tepi kolam
  • Payung kolam

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Boleh diakses kerusi roda
  • Kaunter dan singki berketinggian rendah
  • Lif
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Palang cekau berdekatan tandas
  • Papan tanda braille/timbul
  • Tali tarik kecemasan bilik mandi
  • Tempat duduk tandas ditinggikan

Lain-lain

  • 3 bangunan
  • 4 tingkat
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Langsir gelap terus
  • Peralatan tempat tidur premium
  • Tilam berlapik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri berjenama
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Hulu
  • Netflix
  • Perkhidmatan penstriman
  • TV skrin rata 50-inci dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Lampu LED
  • Panggilan tempatan percuma
  • Penyaman udara
  • Seterika/papan seterika
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 4:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
1 kanak-kanak, sehingga umur 18 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak USD10.0 sepenginapan
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran katil lipat simpan: USD 10.0 sepenginapan

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah tempat letak kenderaan di tapak hartanah
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida, pemadam api, dan pengesan asap
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah

Perkara yang kami harus menyebut

Kolam bermusim akan dibuka dari Jun hingga September
Akses kolam renang tersedia dari 9:00 hingga 21:00
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan
Alkohol tidak disajikan di hartanah ini
Kanak-kanak di bawah umur 16 tahun tidak dibenarkan masuk ke dalam kolam renang tanpa pengawasan orang dewasa

Soalan lazim

Adakah Cherokee Grand Hotel mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka bermusim. Akses kolam dari 9:00–21:00.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Cherokee Grand Hotel?

Setakat 5 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Cherokee Grand Hotel pada 8 Jul 2026 bermula serendah RM337, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Cherokee Grand Hotel mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Cherokee Grand Hotel?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Cherokee Grand Hotel?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 4:00.

Apakah masa daftar keluar di Cherokee Grand Hotel?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Cherokee Grand Hotel?

Terletak di taman negara, hotel ini dalam jarak 1 bt (2 km) dari Harrahs Cherokee Casino, Oconaluftee Islands Park dan Eastern Cherokee Agency. Pusat Aluan Cherokee dan Muzium India Cherokee juga dalam jarak 2 bt (3 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Cherokee Grand Hotel Ulasan

8.8

Cemerlang

9.0

Kebersihan

8.2

Kemudahan

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 728 daripada 1247 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 296 daripada 1247 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 136 daripada 1247 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 48 daripada 1247 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 39 daripada 1247 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Brittany

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great hotel with a great casino. Food was excellent and we didn’t have to leave the property
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Curtis

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great plans wonderful staff…
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

David

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great place to stay. Rooms were very clean and staff was great
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kathy

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice place to stay
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

William

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The hotel and staff and everyone was pleasant and the stay was excellent check-in was a breeze
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Fanita

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean place nice staff
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Beverly

Great stay
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

James

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was very clean. And the staff was very helpful.
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Shecara

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent and cheap!
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

Joshua

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice place to stay close to the casino. We will stay again.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Lianette

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location. Walking distance to Casino and places to eat. The room was up to date and very clean.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Patricia J

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Rooms were very clean. Nice bathroom. Bed was very comfortable. Highly recommend this property. Staff was helpful. Air conditioning was comfortable. Parking was convenient
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Katherine

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Has breakfast. Nice staff. Clean.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Richard

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Rooms were comfortable. Located in downtown but noise wasn’t a problem. Friendly greeting when we arrived. Food was good.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

David

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
There is a good amount of parking. The rooms were nice could use a little bit updating. The showers were the thing I enjoyed the most water pressure was great. I will definitely stay at this hotel again.
Menginap 5 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Elizabeth

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The staff are so friendly and the rooms were clean.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kalaivani

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Overall it was a short stay, stayed in a clean and renovated room near pool, but pool had too many bugs. Otherwise everything else was good.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ricks

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Everything was fantastic will be staying there again
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Cullum

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Comfortable, clean and quiet room with easy parking.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Janice

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was perfect. Staff was great. Finally found my favorite spot!
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Julie

Sukakan: Kebersihan
Very nice hotel, super clean. Would definitely stay there again.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Darcy

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Quiet, friendly and accommodating. Great place for the price 😎
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Joan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Everything was good. Comfortable, clean, convenient. Staff was cordial and efficient. Worked perfectly for us, but just not a 5 star hotel. Will stay there again.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Raymond

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel was close to casino.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

martha

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very friendly staff, and shuttle provided very nice stay.
Menginap 1 malam pada Feb 2026