Zoe & Saint

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

5.6 daripada 10

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Dobi
Harga semasa ialah RM192
RM217 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Jul - 7 Jul

Pilihan bilik

Standard Room, 1 Katil Raja (King), Pool View

  • 5 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Room, 1 Katil Ratu (Queen), Pool View

  • 5 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Parklands, sebuah kawasan kejiranan di Cape Town, menempatkan Zoe & Saint. Pembeli-belah boleh mengunjungi Long Street, manakala semua orang dapat menikmati keindahan semula jadi di Pantai Clifton Bay dan Gunung Table Mountain. Kite Surf School dan Pusat Pemulihan Burung Penguin SANCCOB juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Cape Town kami
Lihat lebih banyak B&B di Cape Town
Peta
40 Chestnut Cres, Cape Town, Western Cape, 7441

Tempat berdekatan

  • Pusat Konvensyen Antarabangsa Cape Town
    Pusat Konvensyen Antarabangsa Cape Town
    32 min memandu - 31.2 km
  • Long Street
    Long Street
    33 min memandu - 31.5 km
  • Pantai Clifton Bay
    Pantai Clifton Bay
    46 min memandu - 39.9 km
  • Pantai Camps Bay
    Pantai Camps Bay
    47 min memandu - 40.3 km
  • Pantai Bloubergstrand
    11 min memandu - 6.1 km

Bergerak

  • Stesen Cape Town - 32 minit memandu
  • Cape Town (CPT-Lapangan Terbang Antarabangsa Cape Town) - 38 minit memandu

Restoran

  • Bootlegger Coffee Company
    11 min berjalan kaki
  • Nando's
    9 min berjalan kaki
  • Burger King
    11 min berjalan kaki
  • vida e caffè
    12 min berjalan kaki
  • Village Place
    19 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Zoe & Saint

  • Inap-sarapan terletak di Parklands
  • Zoe & Saint menyediakan kemudahan dobi dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Gril barbeku
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Zoe & Saint menawarkan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan sabun
    • 55-inci TV Pintar dengan Netflix, perkhidmatan penstriman dan saluran digital
    • Laman persendirian, almari pakaian dan ketuhar gelombang mikro

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri tidak berbumbung selamat percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik

Kemudahan

  • Kemudahan dobi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (mingguan)

Kawasan luar

  • Gril barbeku

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • 4 ruang letak kenderaan mudah diakses
  • Boleh diakses kerusi roda
  • Kolam renang mudah diakses kerusi roda
  • Laluan bebas tangga ke pintu masuk
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Ruang istirahat mudah diakses kerusi roda
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Tiada lif

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kertas tandas
  • Sabun
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Netflix
  • Perkhidmatan penstriman
  • TV pintar 55-inci dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro

Lain-lain

  • Kipas

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 16

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; hos anda akan menyambut anda
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 12:00 tengah hari, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Hos akan menyambut anda

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit Kerugian Barang Pecah: ZAR 800 sepenginapan
  • Fi pembersihan: ZAR100 setiap penginapan, sepenginapan (berbeza mengikut tempoh penginapan)
  • Deposit kerosakan sebanyak ZAR 800 perlu dibayar sebelum daftar masuk.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad debit dan wang tunai
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Soalan lazim

Adakah Zoe & Saint mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Zoe & Saint?

Setakat 5 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Zoe & Saint pada 6 Jul 2026 bermula serendah RM192, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Zoe & Saint mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Zoe & Saint?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Zoe & Saint?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Zoe & Saint?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Zoe & Saint?

Terletak di Parklands, inap-sarapan ini sejauh 3 bt (5 km) dari Table Bay Mall, Kite Surf School dan Pantai Bloubergstrand. Pantai Dolphin dan Pusat Pemulihan Burung Penguin SANCCOB juga dalam jarak 3 bt (5 km).

Ulasan

5.6