
Hotel berdekatan Pusat Beli-belah Bugis Cube
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
24 Okt - 25 OktEsok
25 Okt - 26 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Pusat Beli-belah Bugis Cube




1. Swissotel The Stamford, Singapore
Swissotel The Stamford, SingaporeDaerah Perniagaan Pusat Singapura, 0.6 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
Anthony
RM1,052
RM1,261 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov




2. Raffles Singapore
Raffles SingaporeDaerah Perniagaan Pusat Singapura, 0.4 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM4,358
RM5,225 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




3. Pan Pacific Singapore
Pan Pacific SingaporeDaerah Perniagaan Pusat Singapura, 0.8 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM1,250
RM1,499 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




4. Rest Rochor Hotel
Rest Rochor HotelLittle India, 0.8 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM302
RM362 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




5. Conrad Singapore Marina Bay
Conrad Singapore Marina BayDaerah Perniagaan Pusat Singapura, 0.6 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM1,114
RM1,336 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




6. Carlton Hotel Singapore
Carlton Hotel SingaporeTeras Pusat Bandar, 0.4 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM702
RM842 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




7. Fairmont Singapore
Fairmont SingaporeDaerah Perniagaan Pusat Singapura, 0.5 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM1,180
RM1,414 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




8. Oakwood Bencoolen Singapore
Oakwood Bencoolen Singapore0.6 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM544
RM652 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




9. ANDAZ SINGAPORE, BY HYATT
ANDAZ SINGAPORE, BY HYATTKampung Bugis, 0.3 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
Chee Kheong
RM1,048
RM1,256 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




10. PARKROYAL on Beach Road, Singapore
PARKROYAL on Beach Road, Singapore0.6 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM783
RM939 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




11. Frasers House, a Luxury Collection Hotel, Singapore
Frasers House, a Luxury Collection Hotel, SingaporeKampung Bugis,< 0.1 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
Kamel
RM1,206
RM1,446 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




12. The Capitol Kempinski Hotel Singapore
The Capitol Kempinski Hotel SingaporeTeras Pusat Bandar, 0.7 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM1,362
RM1,633 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




13. PARKROYAL COLLECTION Marina Bay, Singapore
PARKROYAL COLLECTION Marina Bay, SingaporeDaerah Perniagaan Pusat Singapura, 0.7 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM1,093
RM1,311 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov




14. Hotel Waterloo Singapore - Handwritten Collection
Hotel Waterloo Singapore - Handwritten Collection0.5 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM586
RM703 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




15. Dream Chaser Boutique Capsule Hotel
Dream Chaser Boutique Capsule Hotel0.7 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM311
RM373 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




16. Pullman Singapore Hill Street
Pullman Singapore Hill StreetTeras Pusat Bandar, 0.7 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
Sean Jaemin
RM870
RM1,043 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




17. Rendezvous Hotel Singapore by Far East Hospitality
Rendezvous Hotel Singapore by Far East HospitalityMuzium, 0.7 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
Oon Heng
RM489
RM586 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




18. JW Marriott Hotel Singapore South Beach
JW Marriott Hotel Singapore South BeachDaerah Perniagaan Pusat Singapura, 0.4 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM1,531
RM1,836 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov




19. Naumi Hotel Singapore
Naumi Hotel SingaporeTeras Pusat Bandar, 0.3 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
RM923
RM1,107 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




20. ibis Singapore On Bencoolen
ibis Singapore On Bencoolen0.5 km dari Pusat Beli-belah Bugis Cube
Siou Pei
RM457
RM547 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Pusat Beli-belah Bugis Cube
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Swissotel The Stamford, Singapore | 9.4 Luar biasa 1,132 ulasan | Lihat | |||||
![]() Raffles Singapore | 9.6 Luar biasa 879 ulasan | Lihat | |||||
![]() Pan Pacific Singapore | 9.4 Luar biasa 2,329 ulasan | Lihat | |||||
![]() Rest Rochor Hotel | 9.4 Luar biasa 6 ulasan | Lihat | |||||
![]() Conrad Singapore Marina Bay | 9.4 Luar biasa 1,002 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Pusat Beli-belah Bugis Cube Popular
YOTEL Singapore Orchard Road
10/10 Cemerlang
"Wonderful hotel good service"
PARKROYAL COLLECTION Marina Bay, Singapore
10/10 Cemerlang
"Room clean, very good service."
Pan Pacific Singapore
10/10 Cemerlang
"Excellent stay, will be back again!"
Oakwood Bencoolen Singapore
10/10 Cemerlang
"Great hotel, in an excellent location, with very friendly and helpful staff. The room was a good size, and clean and comfortable, and it was serviced daily."
ibis Singapore On Bencoolen
10/10 Cemerlang
"Recommended, clean and good environment"
The Fullerton Hotel Singapore
10/10 Cemerlang
"Amazing location"
Tarikan lain berhampiran Pusat Beli-belah Bugis Cube

Pusat Membeli-belah Bugis Junction
8.0/10 (71 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Daerah Sivik, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Pusat Membeli-belah Bugis Junction. Bersiar-siar di marina atau alami muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Foto oleh lakshmi
Muzium Permainan Mint
7.8/10 (12 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Permainan Mint di Daerah Sivik. Bersiar-siar di taman yang cantik atau lawati kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Foto oleh Adlin
Daerah Beli-belah Bugis Street
8.4/10 (2,701 ulasan)
Daerah beli-belah yang terbesar di Singapura ini mempunyai lebih 800 buah kedai dan berubah menjadi pasar malam yang sibuk selepas matahari terbenam.
Lembaga Perpustakaan Negara Singapura
8.0/10 (5 ulasan)
Lembaga Perpustakaan Negara Singapura merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Daerah Sivik, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di marina di kawasan meriah ini, atau kunjungi pelbagai pilihan tempat makan.
Perpustakaan Negara Singapura
9.0/10 (2 ulasan)
Perpustakaan Negara Singapura merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Daerah Sivik, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan meriah ini.
Menara Shaw
Menara Shaw merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Daerah Sivik, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Pusat Beli-belah Bugis+
8.6/10 (19 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Daerah Sivik, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Pusat Beli-belah Bugis+. Bersiar-siar di marina dan taman yang cantik di kawasan meriah ini.
Kompleks Bras Basah
8.4/10 (92 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Daerah Sivik, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Kompleks Bras Basah. Bersiar-siar di marina dan taman yang cantik di kawasan meriah ini.




