Bodo Motel Norway

Kelas hartanah: 2.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.4 daripada 10
Sangat baik
Harga semasa ialah RM363
RM407 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Sep - 27 Sep

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Bar
  • Dobi
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Basic Twin Room, Partial Ocean View

8.6 daripada 10
Cemerlang
(4 ulasan)
  • Pemandangan sebahagian lautan
  • 8 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Dua Tingkat Bujang

Basic Triple Room, Partial Ocean View

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • Pemandangan sebahagian lautan
  • 12 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang

Family Quadruple Room, Partial Ocean View

7.8 daripada 10
Baik
(6 ulasan)
  • Pemandangan sebahagian lautan
  • 12 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Dua Tingkat Bujang

Basic Shared Dormitory, Women only, Non Smoking (3 bunkbeds)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 4 Katil Dua Tingkat Bujang

Shared Dormitory, Men only, Non Smoking (4 bunkbeds)

8.8 daripada 10
Cemerlang
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 3 Katil Dua Tingkat Bujang

Shared Dormitory, Women only, Non Smoking (4 bunkbeds)

  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 4 Katil Dua Tingkat Bujang

Shared Dormitory, Men only

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 8 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Bodo menempatkan Bodo Motel Norway. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Gunung Ronvik dan Ausvika, sementara Rumah Budaya Stormen dan Nordlandmuseet merupakan tarikan utama kebudayaan. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Taman Rekreasi Bestemorenga atau Stadium Aspmyra. Layari panduan perjalanan Bodo kami
Lihat lebih banyak Motel di Bodo
Peta
Sjøgata, 57, Bodø, 8006

Tempat berdekatan

  • Maklumat Pelancong Bodo
    Maklumat Pelancong Bodo
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Katedral Bodo
    7 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Gunung Ronvik
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Stadium Aspmyra
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Kolam Renang dan Taman Air Dalaman Nordlandsbadet
    5 min memandu - 3.1 km

Bergerak

  • Stesen Bodo - 1 minit berjalan kaki
  • Bodo (BOO) - 6 minit memandu

Restoran

  • Piccadilly
    10 min berjalan kaki
  • Hundholmen Brygghus
    8 min berjalan kaki
  • Bjørk
    8 min berjalan kaki
  • Olivia Ramsalt
    4 min berjalan kaki
  • Lokfører Johnsen Café & Restaurant
    1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Bodo Motel Norway

  • Sorotan hartanah
  • Majlis makan percuma setiap hari, kedai kopi/kafe dan kemudahan dobi merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di Bodo Motel Norway. Nikmatilah hidangan di mana-mana 10 tapak restoran. Kekal terhubung menggunakan Wi-Fi percuma dalam bilik dengan kelajuan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti) dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti 10 bar.
  • Manfaat lain termasuk:
  • Daftar keluar ekspres, lif dan sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Bodo Motel Norway memiliki kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kemudahan termasuk:
  • Sistem pemanasan, setiap hari dan meja

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan 24 jam di luar tapak hartanah (NOK 250 sehari)

Makanan dan minuman

  • 1 kedai kopi/kafe
  • 10 bar/ruang istirahat
  • 10 restoran
  • Bar/deli snek
  • Kopi dan teh di kawasan umum
  • Majlis makan pengurus setiap hari percuma

Mesra keluarga

  • Bar/deli snek
  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • 20 anak tangga untuk sampai ke pintu masuk
  • Kerusi roda di tapak hartanah
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Lif (kelebaran pintu 89 sentimeter)
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Penggera visual di koridor
  • Restoran mudah diakses kerusi roda

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Kertas tandas
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Lain-lain

  • Meja
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:00 - 12:00 tengah malam
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad), peti kunci

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran tempat letak kenderaan berhampiran: NOK 250 sehari(sejauh 30 meter; dibuka 24 jam)
  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Soalan lazim

Adakah Bodo Motel Norway mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Bodo Motel Norway?

Setakat 24 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Bodo Motel Norway pada 26 Sep 2026 bermula serendah RM363, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Apakah masa daftar masuk di Bodo Motel Norway?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan). Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Bodo Motel Norway?

Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Di manakah terletaknya Bodo Motel Norway?

Terletak di Bodo, motel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Maklumat Pelancong Bodo, Katedral Bodo dan Taman Rekreasi Bestemorenga. Muzium Nordland dan Rumah Budaya Stormen juga dalam jarak 10 minit berjalan kaki. Stesen Bodo hanya sejauh 1 minit berjalan kaki.

Ulasan

Bodo Motel Norway Ulasan

8.4

Sangat Baik

9.2

Kebersihan

8.4

Kemudahan

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 47 daripada 100 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 37 daripada 100 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 10 daripada 100 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 100 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 5 daripada 100 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff was really helpful and very professional 👏
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan
This is a great location but it is very basic... Fine for convenience and it is clean but that's about it...
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean rooms ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Wonderful and very helpful Staff ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Family Friendly actually they are very friendly and accommodating to all ages⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Rooms have good views Comfortable beds⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Chambre très propre et fonctionnelle, et procédure d'arrivée claire.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
駅の三階なので列車も近いし、フェリー乗り場も近い。スーパーマーケットも近い。 キッチンも綺麗で使いやすい。
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was very clean. The location is very central and close to the train and ferry stations.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Well worth the price imo.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Einfacher ceckin grosse Zimmer guts bett ruhige Erholungsame Nacht
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Chambre propre et spacieuse. Il est dans la gare donc pratique pour le train. A 100m de l arret du bus 100 pour narvik
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Helpful staff. Very convenient
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The mountain view is good.
Menginap 1 malam pada Nov 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Staff members were very helpful and friendly
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Curtains to the dormitory were closed as others were sleeping
Menginap 2 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very clean and modern.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The staff is amazing !! All areas are very clean!! Beds are very comfortable!! People of all ages are welcome!! It is quiet!! The cooking and eating area are large and very accommodating!!! I felt at home there and very safe!!! It is in a wonderful location!!! The staff is very helpful and very trustworthy good people!!! They are very quick and kind if you need assistance!! I am 74 years old a female solo traveler and I felt very much at home here!!! I spent many days in this hotel and I can say very honestly I will miss this hotel and the Staff!! The place and the Staff are definitely top notch !!!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan

Rent och fräscht

Rent och fräscht, speciellt toaletten. Trevlig personal, lätt att hitta, duger got en övernattning. Inte de bekvämaste, men är det våningssängar så vet man vad som gäller
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Iman was wonderful and understanding of our situation of a very delayed flight causing us to check in after midnight.
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location, very near to the ferry port. 24/7 reception. Great amenities, common kitchen to microwave, washing and drying machine. Private bathroom to share with the roommates.
Menginap 2 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Nobody spoke to me my entire. Stay. Never saw any staff etc
Menginap 2 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
駅の三階がホステルだとは思いませんでした。キッチンも綺麗で使いやすかった。 スタッフはナルビクへのバスの乗り方を調べて、プリントアウトしてくれた。
駅の右側が入口です。
大きな駅ですが駅の上の階がホステルです。
ツインの部屋
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Alt er fint til prisen, dog var mit ophold forstyrret af en person der rendte rundt på gangene om natten og bankede på dørene, talte højlydt i telefon samt prøvede at komme ind på formentlig sit eget værelse. Eftersom der ikke er nogle om natten var der ingen til at tage sig af dette problem...
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Very Price worthy
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Motel Norway est situé au dessus d’un restaurant et ds le même bâtiment que la petite gare la + au nord de Norvege, et pratiquement sur le port de Bodø. Prix attractif . Demandez vue (partielle) océan. Thé/café à disposition.
Vue de la ch 301
Autre vue
Ch 301 avec salle de bain
À l’arrivée tardive
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Bodö - bra standard

Det var lite varmt på rummet men det var 30 grader ute i skuggan. Bea valuta för pengarna.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
hoof
Menginap 1 malam pada Nov 2025