Students Residence micampus San Mames

Kelas hartanah: 3.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.2 daripada 10
Sangat baik
Harga semasa ialah RM692
RM762 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
  • Dobi

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Standard Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Standard Single Room

  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)

Standard Single Room

9.4 daripada 10
Luar biasa
(10 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)

Standard Double Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Standard Apartment, 2 Bedrooms

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Standard Apartment, 3 Bedrooms

  • 3 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 3 Katil Bujang (Single)

Bilik

  • Boleh menampung 10
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Basurtu, sebuah kawasan kejiranan di Bilbao, menempatkan Students Residence micampus San Mames. C.C. Zubiarte dan Pasar Ribera disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Teluk Biscay dan Taman Dona Casilda Iturrizar. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium San Mames atau Bizkaia Frontoia. Layari panduan perjalanan Bilbao kami
Peta
Plaza Garellano 4, Bilbao, 48013

Tempat berdekatan

  • Ensanche
    Ensanche
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Stadium San Mames
    Stadium San Mames
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Pusat Persidangan dan Dewan Konsert Euskalduna
    Pusat Persidangan dan Dewan Konsert Euskalduna
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Itsasmuseum Bilbao
    Itsasmuseum Bilbao
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Guggenheim Museum Bilbao
    Guggenheim Museum Bilbao
    4 min memandu - 1.8 km

Bergerak

  • Stesen Bilbao San Mames - 5 minit berjalan kaki
  • Hentian Trem San Mames - 6 minit berjalan kaki
  • Bilbao (BIO) - 20 minit memandu

Restoran

  • Santagloria
    4 min berjalan kaki
  • Brämar
    1 min berjalan kaki
  • Ñam
    3 min berjalan kaki
  • Bar La Rueda
    7 min berjalan kaki
  • Bar Alirón
    6 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Students Residence micampus San Mames

  • Hotel berdekatan Guggenheim Museum Bilbao
  • Di Students Residence micampus San Mames, anda boleh menantikan bilik arked/permainan, kemudahan dobi dan gimnasium. Kekal terhubung menggunakan Wi-Fi percuma dalam bilik dengan kelajuan 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti) dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti bar/deli snek.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
  • Mesin layan diri
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 86 bilik mempunyai keselesaan seperti penyaman udara, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi.

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Makanan dan minuman

  • Bar/deli snek

Aktiviti menarik

  • Bilik permainan/arked
  • Gimnasium

Mesra keluarga

  • Bar/deli snek
  • Bilik kalis bunyi
  • Bilik permainan/arked
  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Mesin layan diri

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Kemasukan kunci mudah alih
  • Meja
  • Penyaman udara

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 9:00 - 18:00
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Students Residence micampus San Mames mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Students Residence micampus San Mames?

Setakat 25 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Students Residence micampus San Mames pada 27 Sep 2026 bermula serendah RM692, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Students Residence micampus San Mames?

Hotel ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Students Residence micampus San Mames?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Students Residence micampus San Mames?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Students Residence micampus San Mames?

Terletak di Basurtu, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Ensanche, Stadium San Mames dan Muara Bilbao. Hospital de Basurto dan Plaza del Sagrado Corazon juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki. Stesen Bilbao San Mames hanya sejauh 5 minit berjalan kaki dan Hentian Trem San Mames sejauh 6 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Students Residence micampus San Mames Ulasan

8.2

Sangat Baik

8.8

Kebersihan

7.8

Kemudahan

8.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 38 daripada 72 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 17 daripada 72 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 7 daripada 72 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 3 daripada 72 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 7 daripada 72 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tiene una ubicación excelente
Menginap 2 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Personale accogliente e bella doccia
Menginap 5 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Y
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Brilliant for a few nights stay
Menginap 5 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location especially if visiting San Mames for the football.
Menginap 2 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Staying there again!

Really convenient for the bus station and using the tram.
Menginap 3 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Spacious room and comfortable.
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location especially if going to San Mames for football.
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Perfect for a city break.

Perfectly situated to explore the city, Micampus was clean, friendly and quiet. The rooms are spacious and comfortable and I wish my student halls had been as well appointed as my room in Bilbao.
Menginap 3 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Buena opción de fin de semana

Habitación amplia, limpia y con lo indispensable para pasar un finde, además de estar muy bien ubicado. Todo perfecto!
Menginap 2 malam pada Mei 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Lugar excelente, precio calidad

Residencia estupenda muy bien ubicada y confortable. Sin duda si volvemos a Bilbao repetiremos.
Menginap 2 malam pada Sep 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very comfortable for a short stay. Modern furnishings, nice to have a mini fridge and mini microwave
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Comfortable and good value
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
El alojamiento tiene una excelente ubicación, muy bien cornectada. Cerca hay supermercados y bares. Tiene una excelentd
Menginap 7 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Guggenheim e centro della città facilmente raggiungibili a piedi. Noi abbiamo parcheggiato nel vicino parcheggio intermodal (ca.5 minuti a piedi dall’hotel) - 15 euro al giorno. La camera era pulita e fresca, il personale gentile.
Menginap 2 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Me encanto
Menginap 2 malam pada Ogo 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
スタンダード・シングルに5日間滞在しました。部屋は新しい内装できれいでした。設備としてはエアコン、冷蔵庫、電子レンジが使用可能ですが、電磁調理器やテレビは備品としてあるものの使用できないので、自炊は難しいかもしれません。スタッフは大変親切な感じでした。
Menginap 6 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Ornela fue súper amable en todo momento, me ayudó con mis dudas. El alojamiento está bien, es seguro el acceso y cómodo para estar unas noches.
Menginap 2 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Above my expectations considering the cheap price. This is a student housing but worked well as a hotel, the only minus were lack of toiletries (this was highlighted in the booking information but it is in my opinion an easy thing to add for shorter stays or on request). The hotel is close enough to the centre to walk, but there is also good communication and transportation.
Menginap 3 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great room, very clean and had all amenities. Room (with window open) was a bit noisy though and the curtain let through a lot of light, so prepare for that if you are a sensitive sleeper (mask/ earplugs). Would stay again!
Menginap 3 malam pada Jun 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
スタッフの方は親切。昼過ぎまで荷物を預かってもらえたのは大変有り難かった。必要最低限しかない、と知っていれば良い宿泊施設です。ドライヤー、湯沸かしポッドなどはありません。バスターミナルに近いのが最高でした。
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice place. Good facilities with gym and cafe. Minimal amenities provided in rooms as it is a student residence. The digital key fob gave me some trouble.
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Nice small apartment. Great connection to Bilboa Intermodel and Metro. I would come again.
Menginap 2 malam pada Jun 2024
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan

Felt more like a college dormitory

Super basic residence, don’t expect hotels like service.
Menginap 1 malam pada Jul 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Micampus was located next to the Autobus Station - which made it easy to get my early bus to France. It was all new and had cooking facilities, which I would have used if I had a longer stay.
Menginap 3 malam pada Jul 2023