Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga

Kelas hartanah: 1

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.8 daripada 10
Baik
Harga semasa ialah RM240
RM264 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Room

8.6 daripada 10
Cemerlang
(14 ulasan)
  • 12 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Room, Berbilang Katil

8.0 daripada 10
Sangat baik
(4 ulasan)
  • 12 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang

Single Room, 2 Katil Bujang (Single)

8.8 daripada 10
Cemerlang
(5 ulasan)
  • 12 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Arrigorriaga, Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga dihubungkan dengan stesen kereta api/kereta api bawah tanah. Muzium Seni Halus Bilbao dan Guggenheim Museum Bilbao merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara tempat menarik terkenal termasuk Plaza Moyua dan Plaza Nueva. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium San Mames. Layari panduan perjalanan Arrigorriaga kami
Peta
Poligono Industrial Martiartu IIPensión, 1*, Arrigorriaga, Basque Country, 48480

Tempat berdekatan

  • Plaza Nueva
    Plaza Nueva
    9 min memandu - 9.6 km
  • Stadium San Mames
    Stadium San Mames
    10 min memandu - 11.3 km
  • Guggenheim Museum Bilbao
    Guggenheim Museum Bilbao
    11 min memandu - 10.3 km
  • Parkea Mendikosolo
    1 min memandu - 0.8 km
  • Pusat Pameran Bilbao
    16 min memandu - 17.0 km

Bergerak

  • Stesen Ariz - 7 minit memandu
  • Stesen Arrigorriaga - 13 minit berjalan kaki
  • Bilbao (BIO) - 21 minit memandu

Restoran

  • Bar Coyote
    9 min berjalan kaki
  • Cafetería Irrintzi
    7 min memandu
  • Bar Erreka
    8 min berjalan kaki
  • La Pura Pizza
    7 min memandu
  • Cafe Paris
    7 min memandu

Tentang hartanah ini

Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga

  • Hotel berdekatan Pasar Ribera
  • Terletak berdekatan Plaza Nueva dan Plaza Moyua, Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga menyediakan taman, perpustakaan dan kawasan hiburan luar. Sebagai tambahan kepada restoran, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma dengan kelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti).
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan Eropah (surcaj), mesin layan diri dan hartanah bebas asap rokok
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam, kebun sayur dan perkhidmatan rencam
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 82 bilik mempunyai keselesaan seperti penyaman udara, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma dan kerusi meja.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Sistem pemanasan kawalan suhu dan kipas siling
    • Berbilang bilik mandi dengan kelengkapan dandanan diri mesra alam dan pancuran mandi
    • Televisyen dengan saluran digital
    • Produk pembersihan mesra alam, kerusi tinggi dan setiap hari

Anugerah dan gabungan

  • Hartanah Diperakui Mesra Alam
  • Hartanah ini disahkan oleh skim pensijilan kelestarian pihak ketiga ini: Green Key (Foundation for Environmental Education). Untuk mendapatkan maklumat lanjut tentang keperluan dan pengesahan sijil ini, sila layari laman web mereka.

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah dalam lingkungan 1 meter
  • Tempat letak kenderaan di bahu jalan tersedia
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda dan tempat letak van tersedia

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan Eropah tersedia 6:30 hingga 10:30 dengan bayaran: EUR 8.70 untuk orang dewasa dan EUR 4.35 untuk kanak-kanak
  • 1 restoran

Aktiviti menarik

  • Pustaka
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • Kerusi tinggi

Kemudahan

  • Dispenser air
  • Ketuhar gelombang mikro berkongsi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri

Perkhidmatan tetamu

  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan rencam

Kawasan luar

  • Kawasan hiburan terbuka
  • Kebun sayur
  • Taman

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • 1 ruang letak kenderaan mudah diakses
  • Bilik air awam mudah diakses kerusi roda
  • Laluan bebas tangga ke pintu masuk
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Lantai jubin di kawasan awam
  • Lantai kayu keras di dalam bilik
  • Lif
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Penggera kebakaran visual
  • Restoran mudah diakses kerusi roda
  • Ruang istirahat mudah diakses kerusi roda
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Tempat letak van mudah diakses kerusi roda

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 4 tingkat
  • Beberapa lampu LED digunakan
  • Dasar kitar semula sisa
  • Dasar sisa makanan yang menyeluruh
  • Penggunaan dispenser air digalakkan
  • Pilihan hidangan vegan
  • Pilihan hidangan vegetarian
  • Sarapan vegetarian disediakan
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik

Bilik mandi

  • Berus gigi dan ubat gigi (atas permintaan)
  • Bilik mandi separa terbuka
  • Kertas tandas
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut (atas permintaan)
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV 1-cm dengan saluran digital

Lain-lain

  • Kerusi meja
  • Kipas siling
  • Pancuran mandi cekap air
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Sistem pemanasan (kawalan suhu)
  • Tandas cekap air

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan boleh menginap percuma
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dan kucing dialu-alukan
Mangkuk makanan dan air dan bekas najis tersedia

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
1 kanak-kanak, sehingga umur 11 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan Eropah: kira-kira EUR 8.70 untuk dewasa dan EUR 4.35 untuk kanak-kanak
  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, alat pertolongan cemas, dan lampu luar
Hartanah ini menegaskan bahawa amalan pembersihan dan penyahjangkitan dilakukan mengikut garis panduan ALLSAFE (Accor Hotels)

Perkara yang kami harus menyebut

Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu

Soalan lazim

Adakah Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga mesra haiwan kesayangan?

Ya, kucing dan anjing dibenarkan di hartanah ini.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga?

Setakat 25 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga pada 25 Okt 2026 bermula serendah RM240, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini; parkir berdekatan juga percuma.

Apakah masa daftar masuk di Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan).

Apakah masa daftar keluar di Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Di manakah terletaknya Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga?

Terletak di pinggir bandar, hotel ini dalam jarak 9 bt (15 km) dari Teluk Biscay, Pasar Ribera dan Plaza Moyua. Plaza Nueva dan Stadium San Mames juga dalam jarak 9 bt (15 km) pemanduan. Stesen Arrigorriaga sejauh 13 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Ibis Budget Bilbao Arrigorriaga Ulasan

7.8

Baik

8.2

Kebersihan

7.2

Kemudahan

8.6

Kakitangan & perkhidmatan

7.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 35 daripada 104 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 38 daripada 104 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 19 daripada 104 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 8 daripada 104 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 4 daripada 104 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent staff who made us feel welcome....clean throughout..very good breakfast...plenty of free parking...perfect for a one night stay on our journey...
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Estuvimos una noche con desayuno incluido y muy bien.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel limpio, cómodo y muy bien aprovechados los espacios. Servicio muy atento y agradable. Una recepcióm genial con té, agua y bolleria de cortesia. Aparcamiento facil delante del hotel. Un desayuno buffet completo
Menginap 2 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Todo bien, las cenas justas, el desayuno correcto, personal muy amable.
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Ótimo atendimento , cordiais, roupas de cama e banho limpas
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
All good thanks was very late check in but no issues an breakfast was super
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

The rooms are small and the bathroom needs some updates.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
ottima accogliena e buonissima colazione
Menginap 3 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Supertrevlig personal, hjälpsamma och trevliga. Rummet är som på alla Ibis vi bott på, trånga…. men hyfsat billiga. Frukosten överraskar, bra och tillräckligt utbud.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel a 15min de Bilbao. Sencillo pero limpio y bien cuidado. Personal amable y atento. Estacionamiento fácil delante del hotel.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Il manque des prises électriques dans la chambre. Pas de sèche cheveux a disposition mais disponible a la réception. Boisson désaltèrente gratuite a la réception très agréable. La literie est correcte.Il manque une brosse dans les wc. Proche d'une gare a 20 minutes à pied pour aller a Bilbao en 7 arrêts.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Great Value

Welcoming, efficient and helpful staff, a clean, basic room and parking; excellent value - highly recommended
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Buena relación calidad precio. Buena ubicación si vas de paso. Aparcamiento en la misma calle gratuito. Personal muy atento, habitaciones sencilla, confortable, aunque le faltaba limpieza. Snacks correctos para un cena rápida
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Satisfait

Un séjour agréable
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Lo único bueno que tiene es su bajo precio
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tout est correct pour le prix d'env 60 euros
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
8 of us stayed here for the recent Rugby finals in Bilbao - mainly because it was the only hotel we could find that offered reasonable value for money (downtown hotels asking £700+ per room per night for that weekend) As the name says this is a budget hotel but it was fine for us. Easy to get to centre of Bilbao on regular trains (station 15 minute walk) Friendly and exceptionally helpful staff. Reasonable breakfast but no other dining options. Some cafes and restaurant over the bridge in the main part of the town
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan
If you can bear a value hotel, then you will be fine. It had a bed and facilities and it was peaceful. Everything is monetised; coffee, breakfast, wifi - all costs money. Its on a motorway in the middle of nowhere, and the toll road costs $1, bit annoying. The corridors stink of smoke and damp. Decor is dated horribly. But its fine.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Puntos positivos: los perros no pagan y los cuartos son silenciosos. Puntos negativos: la zona es segura pero horrorosa, no hay nada cerca para cenar. Los pasillos del hotel huelen raro y el cuarto es extremadamente pequeño para el precio que se paga. El lavabo y la ducha están en el cuarto mismo, solo el water está separado. No hay armario y el aire acondicionado es un poco flojo (hay que poner una temperatura mucho más baja de la deseada para que se note).
Menginap 2 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan
Es lo que pagas en todos los sentidos
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Ibis bilboa

Good clean hotel typical Ibis good value clean no issues
Menginap 3 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Pratique pour visiter le musée Guggenheim
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Acceso a internet muy bueno
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Hotel propre et calme situé à la périphérie de Bilboa. Personnel sympathique.
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Hotel was fine but the walk to the train station felt very unsafe ans one building we passed looked like 1950's East Berlin
Menginap 1 malam pada Jul 2025