Flamingos Salgados

Kelas hartanah: 4

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.4 daripada 10
Luar biasa
Harga semasa ialah RM598
RM653 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Okt - 7 Okt

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Parkir tersedia
  • Dapur

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Apartment, 1 Bedroom

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • Pemandangan golf
  • 62 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)

Apartment, 2 Bedrooms

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • Pemandangan golf
  • 87 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 4 Katil Bujang (Single)

Apartment, 3 Bedrooms

  • Pemandangan golf
  • 100 meter persegi
  • 3 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 6 Katil Bujang (Single)

Apartment, 4 Bedrooms

  • Pemandangan golf
  • 132 meter persegi
  • 4 bilik tidur
  • Boleh menampung 8
  • 8 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Albufeira menempatkan Flamingos Salgados. Marina Albufeira dan Kampung Golf Balaia disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Pantai Salgados dan Pantai Sao Rafael. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Albufeira atau Kelab Tenis Carvoeiro. Layari panduan perjalanan Albufeira kami
Peta
Herdade dos Salgados, Edifício Flamingos, Lote 3, Albufeira, 8200-424

Tempat berdekatan

  • Pantai Gale
    Pantai Gale
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Pantai Gale Barat
    Pantai Gale Barat
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Praia da Galé Timur
    Praia da Galé Timur
    13 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Pantai Salgados
    Pantai Salgados
    17 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Herdade dos Salgados Golf
    12 min berjalan kaki - 1.0 km

Bergerak

  • Stesen Albufeira - Ferreiras - 19 minit memandu
  • Portimao (PRM) - 28 minit memandu

Restoran

  • Oceano Supermercados
    11 min berjalan kaki
  • Kuaze Na Praia
    16 min berjalan kaki
  • W Lounge
    4 min memandu
  • All-in-One Restaurante Buffet
    7 min berjalan kaki
  • Colibri 2
    16 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Flamingos Salgados

  • Mewah bagi hotel berdekatan Pantai Salgados
  • Flamingos Salgados menyediakan taman dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka
    • Letak kenderaan sendiri (surcaj), hartanah bebas asap rokok dan perabot luar
    • Lif
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 58 bilik mempunyai keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan penyaman udara, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Cadar kapas Mesir dan katil busa memori
    • Hulu semburan mandi hujan, bidet dan pengering rambut
    • 43-inci sebuah TV LCD dengan saluran kabel
    • Dapur, peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh dan mesin basuh pinggan mangkuk

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 25+ Mbps
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan berbumbung di tapak hartanah (EUR 5 sehari)
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Dapur dalam bilik
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh dalam bilik

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (mingguan)

Kawasan luar

  • Perabot luar
  • Taman

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Kolam renang mudah diakses kerusi roda
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Lantai licin di dalam bilik
  • Lif (kelebaran pintu 86 sentimeter)
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Ruang istirahat mudah diakses kerusi roda

Lain-lain

  • Seni bina Mediterranean
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar kapas Mesir
  • Tilam busa memori

Bilik mandi

  • Bidet
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Kertas tandas
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LCD 43-inci dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Kelengkapan pembersihan
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin ais
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Pembakar roti
  • Pengisar kopi
  • Penyejuk beku
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh
  • Tisu dapur

Lain-lain

  • Kemasukan kunci mudah alih
  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 9:00 - 22:00
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 25 setiap haiwan kesayangan, sehari
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Mangkuk makanan dan air tersedia

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak EUR25.0 sehari
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 31 Mac, EUR 0.00 seorang, semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 13 tahun tahun.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 31 Oktober, EUR 2.00 seorang, semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 13 tahun tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran letak kenderaan sendiri berbumbung: EUR 5 sehari
  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 25 setiap haiwan kesayangan, sehari
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Bayaran katil lipat simpan: EUR 25.0 sehari

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Soalan lazim

Adakah Flamingos Salgados mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Flamingos Salgados?

Setakat 24 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Flamingos Salgados pada 6 Okt 2026 bermula serendah RM598, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Flamingos Salgados mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak EUR25 setiap haiwan kesayangan, sehari. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di Flamingos Salgados?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak EUR5 sehari.

Apakah masa daftar masuk di Flamingos Salgados?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00.

Apakah masa daftar keluar di Flamingos Salgados?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Flamingos Salgados?

Terletak di Albufeira, hotel ini sejauh 1 bt (2 km) dari Herdade dos Salgados Golf dan Pantai Salgados. Praia da Galé Timur dan Pantai Gale juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki.

Ulasan

Flamingos Salgados Ulasan

9.4

Luar Biasa

9.6

Kebersihan

9.0

Kemudahan

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

9.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 43 daripada 52 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 5 daripada 52 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 1 daripada 52 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 52 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 3 daripada 52 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excelentes instalaciones, staff, y ammenities. Puedes usar las instalaciones del marriot que estan en la misma propiedad. Unico punto negativo es falta de utencilios en el apartamento (jabon, esponja, etc)
Menginap 4 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice beds, sofa and kitchen
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The apartment was very spacious and clean. The amenities were great. The staff was so friendly and helpful. It was very nice and quiet. Would definitely come back again.
Menginap 4 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Kemudahan
Nice location. Almost non existing swiming poll. Lots of noise from the chiller on the adejecente building. No soap no shower gel no shampoo. In summary iit s very far from a 4 star lodging
Menginap 6 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room is spacious. However we did not get any cutlery in the room and no shower gel. Overall experience is nice.
Menginap 5 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Facilities in room excellent, balcony with South West aspect. Location in relation to restaurants and beaches ideal, plan to stay again.
Menginap 5 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Love the property. There was a problem with our balcony door but it was fixed right away.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Als het blijft zoals het is ga ik er zeker vaker verblijven!
Menginap 7 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
loved the apartment everything you needed. staff was lovely and helped with late check in
Menginap 5 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Exceptional stay with my family. The kids loved the pool while we enjoyed the peace and comfort of the rooms. The staff was extremely friendly and went so far as to make sure we had a great time
Menginap 14 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
O local e a acomodação são excelentes. A limpeza estava impecável, havia bons equipamentos disponíveis para uso, todos funcionando bem, o espaço é amplo, os móveis bem conservados. A localização é boa, mas precisa de carro para ir até os locais de maior concentração de restaurantes e compras (10 minutos). A vista da varanda é linda. Recomendo muito o local, de forma geral. Gostamos bastante.
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We had a wonderful stay at Flamingos Solgados. The accommodation was beautifully presented and very well equipped. Staff were all very friendly.
Menginap 11 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Nice depa
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Washing machine but no clothes horse! Cleaners were slap dash and didn’t speak the basics! Didn’t understand the word towel! Towels and bedding need to be updated they were tired. Gang of boys creating noise at 4am every morning. On a positive note the apartment was lovely and suitable for me as a wheelchair user. Very good location and the reception staff were lovely and friendly and very helpful. Will book again. Please sort clothes horse / drying rack
Menginap 12 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Magnífico apartamento… espacioso, limpio, bien equipado
Menginap 10 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
It exceeded our expectations. Beautiful and spacious accommodation. The staff was very helpful and friendly.
Menginap 9 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Struttura nuovissima, molto pulita, dotata di ogni comfort e servizio, sia nell’appartamento che fuori.
Menginap 4 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles ging vlot, vriendelijk personeel. Een beetje ver van supermarkten en winkels. Het toeristisch treintje was echt aangenaam!
Menginap 3 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean and Nice Interior of the apartment
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
The apartment was immaculate and felt high quality throughout. Everything was clean, well-maintained, and very comfortable. The reception staff were especially friendly and genuinely caring, which made the stay even better. Would definitely stay again.
Menginap 4 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Bedroom conditioner not functioning.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Dejligt sted, tæt ved stranden, pool og masser af muligheder hvis man ikke har bil er der gode apps med transport der virker. Dog skal man være obs på booke bord i nærområdet da der er rifter om det gode mad. Vi havde en skøn ferie
Menginap 9 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr schöne Unterkunft. Es war alles modern eingerichtet und die Mitarbeiter waren allesamt sehr freundlich. Im Apartment hat es richtig gut geduftet und die zur Verfügung gestellten Seifen haben wunderbar gerochen. Es war alles sauber. Der Pool war auch toll. Es gab viele Liegemöglichkeiten. Auch die Lage und die Anlage an sich haben uns super gefallen.
Menginap 7 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Beautiful new property. Hard to figure out how to get to reception so just give them a call.
Menginap 3 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Foi uma boa estadia, alojamentos novos. Nota-se que ainda estão a acabar de preparar alguns apartamentos. Em relação ao apartamento apenas duas coisas: a qualidade dos colchões e almofadas e o isolamento (ouvia-se muito barulho exterior), o que resultou no nosso caso em pouco descanso.
Menginap 3 malam pada Jul 2025