HOTEL PEX VERONA

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.4 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Sarapan tersedia
  • Perkhidmatan perniagaan
Harga semasa ialah RM371
RM441 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Jul - 30 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Deluxe Room, City View

  • Pemandangan bandar
  • 22 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Double or Twin Room, Balcony

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Sud, HOTEL PEX VERONA dihubungkan dengan stesen kereta api/kereta api bawah tanah. Arena Verona dan Rumah Juliet merupakan tarikan utama kebudayaan, sementara Porta Nuova merupakan tempat menarik yang terkenal. Muzium Kanak-Kanak Verona dan Pusat Kebudayaan circoscrizionale "6 maggio 1848" juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Verona kami
Peta
Via Evangelista Torricelli 4, Verona, VR, 37135

Tempat berdekatan

  • Centro Commerciale Adigeo
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Taman Santa Teresa
    3 min memandu - 2.2 km
  • Palaexpo
    3 min memandu - 2.2 km
  • Veronafiere
    3 min memandu - 2.1 km
  • Muzium Kanak-Kanak Verona
    3 min memandu - 2.9 km

Bergerak

  • Stesen Villafranca di Verona Dossobuono - 9 minit memandu
  • Lapangan Terbang Valerio Catullo (VRN), Itali - 16 minit memandu

Restoran

  • Primo Kilometro
    12 min berjalan kaki
  • Giovanni Rana
    11 min berjalan kaki
  • Il Podio
    9 min berjalan kaki
  • Illy Caffé
    10 min berjalan kaki
  • Bar Bauli
    9 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

HOTEL PEX VERONA

  • Hotel berdekatan Arena Verona
  • HOTEL PEX VERONA menyediakan pusat perniagaan dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
  • Sarapan bufet (surcaj) dan lif
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 70 bilik memiliki kemudahan seperti Wi-fi percuma, peti besi dan dinding kalis bunyi.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Langsir/tirai gelap terus dan bilik kalis bunyi
    • Atas dasar terhad dan telefon

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan bufet tersedia 6:30 hingga 10:00 dengan bayaran: EUR 9 seorang

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (sekali sepenginapan)

Perkhidmatan perniagaan

  • Pusat perniagaan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Lif (kelebaran pintu 90 sentimeter)
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Bidet

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Peti besi
  • Seterika/papan seterika
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:00 - 23:00
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad), peti kunci

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Pengecualian atau pengurangan boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: EUR 3.50 seorang, semalam untuk dewasa; EUR 2.80 semalam untuk tetamu berumur 15-25 tahun, hingga 4 malam. Cukai ini tidak dikenakan untuk kanak-kanak berumur bawah 15 tahun tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan bufet: kira-kira EUR 9 seorang

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Nombor Pendaftaran Hartanah IT023091A1PHLXSSAM

Perkara yang kami harus menyebut

Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah HOTEL PEX VERONA mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di HOTEL PEX VERONA?

Setakat 28 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di HOTEL PEX VERONA pada 29 Jul 2026 bermula serendah RM371, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Apakah masa daftar masuk di HOTEL PEX VERONA?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di HOTEL PEX VERONA?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya HOTEL PEX VERONA?

Terletak di Sud, hotel ini sejauh 0.5 mi (0.7 km) from Centro Commerciale Adigeo dan 3.1 mi (5 km) from Arena Verona. Veronafiere dan Taman Santa Teresa juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Ulasan

HOTEL PEX VERONA Ulasan

8.4

Sangat Baik

9.0

Kebersihan

7.0

Kemudahan

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

7.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 4 daripada 8 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 2 daripada 8 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 1 daripada 8 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 8 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 8 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Matteo

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Ottima qualità. Peccato solo la posizione in mezzo alla zona artigianale e nel garage un po' di sporcizia accumulata da smaltire. Per il resto pulitissimo, staff molto cordiale. Eccellente rapporto qualità prezzo.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stefan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Frisch renoviert, großes Einkaufzzentrum in 5 Minuten zu Fuß zu erreichen. Tiefgarage mit Aufzug zu den Etagen. Frühstückt typische Italienisch.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

4/10 Lemah

Marco

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel da evitare. Doccia con scarico otturato ( e non poco), difatti tra una doccia e l altra dovevamo aspettare un po'... in camera un solo rotolo di carta igienica già iniziato, mancavano gli asciugamani per 2 persone (noi eravamo in 4). Personale cmq gentileme disponibile.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

KENTA

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
朝食が食べられるホテル。ホテルの他に、周辺にレストランはない。目の前がバス停で、ベローナの中心街までバス一本。徒歩圏内に、大きなショッピングセンターあり。フロントは、朝8時オープン。それまで、チェックアウトできないと思われる。要相談。
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Disahkan

8/10 Baik

Enrico

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Menginap 1 malam pada Apr 2026