
Hotel Dekat Tokyo American Club
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
23 Okt - 24 OktEsok
24 Okt - 25 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Tokyo American Club




1. illi Rug Hamamatsucho
illi Rug Hamamatsucho1.5 km dari Tokyo American Club
Morgan
RM846
RM931 jumlah
4 Nov - 5 Nov




2. The Okura Tokyo
The Okura Tokyo1 km dari Tokyo American Club
RM2,683
RM3,394 jumlah
2 Nov - 3 Nov




3. 1 Hotel Tokyo
1 Hotel TokyoAkasaka, 1.2 km dari Tokyo American Club
Eric
RM2,829
RM3,578 jumlah
25 Okt - 26 Okt




4. Hotel 1899 Tokyo
Hotel 1899 TokyoShinbashi, 1.3 km dari Tokyo American Club
Mark
RM1,013
RM1,115 jumlah
8 Nov - 9 Nov




5. Hotel Toranomon Hills - The Unbound Collection by Hyatt
Hotel Toranomon Hills - The Unbound Collection by Hyatt1.2 km dari Tokyo American Club
Philippe
RM1,563
RM1,978 jumlah
2 Nov - 3 Nov




6. Andaz Tokyo Toranomon Hills - a concept by Hyatt
Andaz Tokyo Toranomon Hills - a concept by Hyatt1.2 km dari Tokyo American Club
Steve
RM2,946
RM3,727 jumlah
8 Nov - 9 Nov




7. The Ritz-Carlton, Tokyo
The Ritz-Carlton, TokyoAkasaka, 1.2 km dari Tokyo American Club
RM3,096
RM3,950 jumlah
4 Nov - 5 Nov




8. Premium Apart MONday HAMAMATSUCHO Station
Premium Apart MONday HAMAMATSUCHO Station1.6 km dari Tokyo American Club
Tracy
RM688
RM757 jumlah
23 Nov - 24 Nov




9. JR WEST GROUP VIA INN PRIME AKASAKA
JR WEST GROUP VIA INN PRIME AKASAKAAkasaka, 1.5 km dari Tokyo American Club
RM419
RM461 jumlah
23 Nov - 24 Nov




10. Hotel The Celestine Tokyo Shiba
Hotel The Celestine Tokyo Shiba1.1 km dari Tokyo American Club
Jason
RM954
RM1,049 jumlah
2 Nov - 3 Nov




11. Section L Shimbashi West
Section L Shimbashi West1.1 km dari Tokyo American Club
Parris
RM957
RM1,053 jumlah
10 Nov - 11 Nov




12. MIMARU Tokyo Akasaka
MIMARU Tokyo AkasakaAkasaka, 1.4 km dari Tokyo American Club
Kota
RM1,604
RM1,765 jumlah
2 Nov - 3 Nov




13. Grand Hyatt Tokyo
Grand Hyatt TokyoRoppongi, 1.1 km dari Tokyo American Club
RM1,754
RM2,219 jumlah
15 Nov - 16 Nov




14. InterContinental ANA Tokyo by IHG
InterContinental ANA Tokyo by IHGAkasaka, 1.1 km dari Tokyo American Club
Michael
RM1,621
RM1,783 jumlah
1 Nov - 2 Nov




15. Shiba Park Hotel
Shiba Park HotelMinato, 1.1 km dari Tokyo American Club
RM844
RM1,068 jumlah
3 Nov - 4 Nov




16. THE LIVELY TOKYO AZABUJUBAN
THE LIVELY TOKYO AZABUJUBAN0.7 km dari Tokyo American Club
Michelle
RM1,319
RM1,451 jumlah
23 Nov - 24 Nov




17. Section L Hamamatsucho
Section L Hamamatsucho1.5 km dari Tokyo American Club
Karen
RM793
RM872 jumlah
5 Nov - 6 Nov




18. MONday Apart Hamamatsucho Daimon
MONday Apart Hamamatsucho Daimon1.2 km dari Tokyo American Club
Edna
RM667
RM733 jumlah
4 Nov - 5 Nov




19. APA Hotel & Resort Roppongi Ekihigashi
APA Hotel & Resort Roppongi EkihigashiRoppongi, 0.4 km dari Tokyo American Club
Theresa
RM315
RM381 jumlah
3 Nov - 4 Nov




20. The Prince Park Tower Tokyo - Preferred Hotels & Resorts, LVX Collection
The Prince Park Tower Tokyo - Preferred Hotels & Resorts, LVX CollectionMinato, 0.7 km dari Tokyo American Club
Soh
RM1,641
RM2,084 jumlah
23 Nov - 24 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Tokyo American Club
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() illi Rug Hamamatsucho | 10.0 Luar biasa 9 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Okura Tokyo | 9.8 Luar biasa 1,005 ulasan | Lihat | |||||
![]() 1 Hotel Tokyo | 9.8 Luar biasa 88 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel 1899 Tokyo | 9.8 Luar biasa 753 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Toranomon Hills - The Unbound Collection by Hyatt | 9.6 Luar biasa 139 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Tokyo American Club Popular
The Prince Park Tower Tokyo - Preferred Hotels & Resorts, LVX Collection
8/10 Baik
"Overall meet up standard but still can improve "
Hotel Villa Fontaine Grand Tokyo - Shiodome
8/10 Baik
" The hotel is overall good being modern n clean looking with a touch of class. Location is ok with Shiodome odeo line being under the same roof nearby n the Ginza Asakusa line bit further away. The smaller rooms are tight but there are larger ones. It has everything u need with Japanese clinical efficiency. It felt a bit robotic. A negative would be their strict check out policy. I wanted to check out at 12pm instead of 11am..non nego 2k yen.. "Even if u stay 10 nights said the night officer in charge" .. that is rather cold."
Tarikan lain berhampiran Tokyo American Club
Menara Tokyo
8.8/10 (10,106 ulasan)
Pelajari tentang sejarah Menara Tokyo, sebuah monumen popular di Tokyo. Lawati kedai-kedai dan kuil di kawasan meriah ini.
Bukit Azabudai
Anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Bukit Azabudai ketika percutian anda di Tokyo. Lawati kedai-kedai dan kuil di kawasan meriah ini.
Kuil Shakaden Reiyukai
Setelah mengunjungi Kuil Shakaden Reiyukai, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Tokyo. Lawati kuil dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Gereja Anglikan-Episkopal St. Alban
Setelah mengunjungi Gereja Anglikan-Episkopal St. Alban, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Tokyo. Lawati monumen yang penting dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
teamLab Borderless: MORI Building DIGITAL ART MUSEUM
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di teamLab Borderless: MORI Building DIGITAL ART MUSEUM di Tokyo. Lawati kuil dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Kuil Nishikubo Hachiman
Setelah mengunjungi Kuil Nishikubo Hachiman, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Tokyo. Lawati kuil dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Muzium Rekod Dunia Guinness Tokyo
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Rekod Dunia Guinness Tokyo di Tokyo. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Tempat Suci Jubaninari
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Tokyo apabila anda meluangkan masa di Tempat Suci Jubaninari. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.




