Hotel Emperatriz

Kelas hartanah: 3.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Spa
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
Harga semasa ialah RM244
RM244 jumlah
29 Okt - 30 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Standard Double Room

9.0 daripada 10
Hebat
(4 ulasan)
  • 18 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Superior Double Room

  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Superior Double Room Single Use

  • 18 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Standard Triple Room

  • 23 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single) ATAU 3 Katil Bujang (Single)

Superior Triple Room

  • 23 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single) ATAU 3 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Termas de Rio Hondo, Hotel Emperatriz berada berhampiran dengan lapangan terbang dan berhampiran pelantar laluan. Gen. Pusat Kebudayaan dan Pertukangan San Martin merupakan tarikan tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Kawasan Simpanan Semula Jadi Tara Inti dan Guemes Park. Layari panduan perjalanan Termas de Rio Hondo kami
Peta
Avda. Juan Domingo Peron 132, Termas de Rio Hondo, Santiago del Estero, 4220

Tempat berdekatan

  • Gen. Pusat Kebudayaan dan Pertukangan San Martin
    4 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Guemes Park
    6 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Muzium Perbandaran Rincon de Atacama
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Kawasan Simpanan Semula Jadi Tara Inti
    8 min memandu - 4.7 km

Bergerak

  • Santiago del Estero (SDE-Vicecomodoro Angel de la Paz Aragones) - 56 minit memandu

Restoran

  • Museo Del Automovil
    8 min memandu
  • Zambra Carnes Y Fuegos
    7 min berjalan kaki
  • Las Totoras
    8 min berjalan kaki
  • Santa Rita
    12 min berjalan kaki
  • Express Cocina & Bar
    11 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Emperatriz

  • Hotel berhampiran dengan lapangan terbang
  • Di Hotel Emperatriz, anda boleh menantikan sarapan bufet percuma, bar kolam dan kedai kopi/kafe. Manjakan diri anda dengan perkhidmatan spa, seperti rawatan muka, Aromaterapi atau Refleksologi. Nikmati hidangan di dua tapak restoran. Sebagai tambahan kepada taman dan salun rambut, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Kolam renang terbuka bermusim bersama dengan kerusi lepak pantai dan payung pantai/kolam
    • Mata air panas di tapak hartanah, pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj) dan stesen komputer
    • Sajian kopi/teh di ruang bersama, tempat simpanan bagasi dan peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
    • Bantuan pelancongan/tiket, lif dan perabot luar
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 73 bilik mempunyai keselesaan seperti penyaman udara, di samping sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi berpancutan dan bidet
    • TV skrin rata dengan saluran kabel
    • Setiap hari, meja dan telefon

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Hotel Emperatriz mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka. Akses kolam dari 9:00–12:00 tengah malam.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel Emperatriz?

Setakat 24 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel Emperatriz pada 29 Okt 2026 bermula serendah RM244, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Hotel Emperatriz mesra haiwan kesayangan?

Ya, hotel ini membenarkan anjing (had 1 ekor) dengan berat maksimum sehingga 5 kg untuk setiap haiwan kesayangan. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Emperatriz?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Hotel Emperatriz?

Daftar keluar adalah jam 9:30.

Adakah Hotel Emperatriz memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang.

Di manakah terletaknya Hotel Emperatriz?

Terletak berhampiran dengan lapangan terbang, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Gen. Pusat Kebudayaan dan Pertukangan San Martin dan Guemes Park. Muzium Perbandaran Rincon de Atacama dan Kawasan Simpanan Semula Jadi Tara Inti juga dalam jarak 3 bt (5 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hotel Emperatriz Ulasan

9.0

Hebat

9.4

Kebersihan

8.6

Lokasi

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 34 daripada 54 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 13 daripada 54 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 6 daripada 54 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 54 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 54 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excelente lugar para descansar en pareja o en familia. Te atienden super bien. Muy recomendado.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Excelente hotel relación precio calidad, habitaciones comodas , amplias y limpias , buen desayuno
Menginap 1 malam pada Mac 2018
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Excelente, tudo muito bom. Recomendo.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Excelente custo benefício, a parte das piscinas quente é sensacional pra quer relaxar. O único ponto negativo é a falta de frigobar.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
El hotel está bien, ofrece un desayuno muy variado, cerca a todo, con estacionamiento, mucho entretenimiento en el área de la piscina. En general esta bien el hotel.
Menginap 2 malam pada Sep 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Excelente atención
Menginap 3 malam pada Ogo 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Equipe de funcionários
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Conodo seguro y atención
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Muito bom
Menginap 1 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Foi a primeira vez que o hotel era mais bonito pessoalmente do que nas fotos! Hotel maravilhoso! Café da manhã incrivel! acho que o melhor que ja provei na argentina! Mto completo Quartos ótimo, atendimento maravilhoso! Com ctza voltaria
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Área da piscina é maravilhosa,água bem quentinha podendo ficar até à meia noite e com atendimento de bar e comidas...lençóis e toalhas muito limpos e roupões nos quartos...eu voltaria
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
It was clean.
Menginap 8 malam pada Mac 2023
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Quarto limpo, chuveiro mais ou menos, quartos antigos na ala que fiquei, corredores estreitos. Cozinha do hotel ótima com várias opções de pratos e muito bons. Café da manhã ótimo, com muitas variedades. Ponto negativo: teve música ao vivo ate as 23:30, após isso: karaoke para os hospedes. Era 1:30 da manhã precisei pedir silencio no corredor, porque tinham pessoas conversando alto e rindo. E a cantoria foi ate as 03:30. Sim, três e meia da manhã, em volume alto sem conseguir dormir. E eu estava de passagem, em uma viagem de moto, cansada e só queria descansar.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
-
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Faltou frigobar
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Me cobraron el doble por iva
Menginap 1 malam pada Mac 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Piscine très bien...mais pas assez ouverte tôt. Personnel gentil a la réception, au bar et au restaurant. Très bon service en général.
Menginap 1 malam pada Apr 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Muy linda estadia

Muy lindo el hotel, las habitaciones comodas, estaria bueno que cuenten con frigobar en las habitaciones. La limpieza muy buena, el servicio de pileta y entretenimiento muy bueno y los precios para consumo acordes. Muy buena experiencia
Menginap 3 malam pada Nov 2022
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Recreación nefasta

El hotel es excelente. El animador del hotel un desastre. Se adueña de la pileta desde las 12.30 hasta las 18hs con música que aturde, haciendo entretenimientos berretas y en algunos casos burlándose de algunos huéspedes.
Menginap 5 malam pada Jul 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

volveria a elegirlo

Nuestra estadía en este Hotel fue muy buena. La atencion del personal excelente.
Menginap 2 malam pada Feb 2020
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Lo recomiendo me pareció muy bueno y cálido Excelente atención
Menginap 1 malam pada Okt 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Muy buen hotel

Hermoso hotel
Menginap 3 malam pada Mei 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Fantástica piscina termal

La estadía fue excelente. El hotel es muy confortable, la higiene excelente y los servicios muy buenos.Cerca del centro de la ciudad. Hermosa piscina termal, sin duda lo mejor del lugar. Punto en contra: no hay carteles para agregar a la puerta de la habitación indicando que uno no desea ser molestado a la mañana, de modo que existe el riesgo de que el personal de servicio lo despierte para la limpieza.
Menginap 7 malam pada Jul 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Estaba todo en orden muy bien todo la limpieza,atencion, y confort
Menginap 3 malam pada Jun 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Parcialmente conforme

Todo muy bueno. Lo único que no sabía era que me iban a cobrar una diferencia de lo que ya había pagado, supuestamente el IVA, si hubiera sabido eso, no hubiera reservado con ustedes ya que tenía otras propuestas de excelente servicio y a un precio menor
Menginap 8 malam pada Jul 2018