
Hotel berdekatan Teater Terbuka Cemil Topuzlu
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Teater Terbuka Cemil Topuzlu




1. Bird Nest Suite
Bird Nest SuiteŞişli, 0.6 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Reham
RM320
RM355 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




2. Divan Istanbul
Divan Istanbul0.6 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
ali
RM799
RM886 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




3. Riva Hotel Nisantasi & Spa
Riva Hotel Nisantasi & Spa0.7 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
RM578
RM642 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




4. Barcelo Istanbul
Barcelo IstanbulTaksim, 0.8 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Komal
RM617
RM685 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Quinnova Hotel
Quinnova HotelŞişli, 0.5 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Hakima
RM164
RM182 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




6. The Ritz-Carlton, Istanbul
The Ritz-Carlton, Istanbul0.6 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
RM1,071
RM1,189 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




7. The Stay Boulevard Nisantasi
The Stay Boulevard Nisantasi0.5 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Luiza
RM736
RM817 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




8. The Westin Istanbul Nisantasi
The Westin Istanbul Nisantasi0.6 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Ozan
RM917
RM1,018 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




9. Glens Palas Istanbul Nisantasi
Glens Palas Istanbul Nisantasi0.5 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Judith
RM766
RM851 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




10. InterContinental Istanbul by IHG
InterContinental Istanbul by IHG0.7 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
VICTOR MANUEL
RM779
RM891 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




11. Park Hyatt Istanbul Macka Palas - Boutique Class
Park Hyatt Istanbul Macka Palas - Boutique Class0.3 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Lin
RM1,320
RM1,465 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




12. The St. Regis Istanbul
The St. Regis Istanbul0.3 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Dalya
RM1,595
RM1,771 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




13. The Rooms Nisantasi
The Rooms Nisantasi0.6 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
RM347
RM385 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Hampton By Hilton Istanbul Sisli
Hampton By Hilton Istanbul SisliŞişli, 0.5 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Sarah
RM327
RM363 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




15. Nippon Hotel
Nippon Hotel0.8 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
RM374
RM415 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




16. Gleam Collection Hotel
Gleam Collection Hotel0.5 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
MHD Amar
RM670
RM743 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




17. The Stay Nisantasi
The Stay Nisantasi0.4 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
RM766
RM850 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




18. Titanic City Taksim
Titanic City Taksim0.8 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Anahita
RM384
RM427 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




19. Trip Park Hotel
Trip Park HotelŞişli, 0.4 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Rawiyah
RM206
RM229 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




20. Radisson Hotel Istanbul Harbiye
Radisson Hotel Istanbul Harbiye0.4 km dari Teater Terbuka Cemil Topuzlu
Ogun
RM628
RM697 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt
Ulasan Hotel Teater Terbuka Cemil Topuzlu Popular
Tarikan lain berhampiran Teater Terbuka Cemil Topuzlu

Pusat Konvensyen dan Pameran Lutfi Kirdar
8.4/10 (16 ulasan)
Lihat acara menarik di Pusat Konvensyen dan Pameran Lutfi Kirdar ketika kunjungan anda ke Istanbul. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau lawati katedral yang mengagumkan di kawasan ini.

Katedral St. Esprit
6.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Istanbul apabila anda berkunjung ke Katedral St. Esprit. Tambah katedral yang mengagumkan atau kedai-kedai di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Auditorium Harbiye
Anda boleh dapatkan tiket pertunjukan di Auditorium Harbiye ketika percutian anda di Istanbul. Ketika berada di kawasan ini, luangkan masa untuk melawat kedai-kedai.
Pusat Kongres Istanbul
8.0/10 (5 ulasan)
Lihat acara menarik di Pusat Kongres Istanbul ketika kunjungan anda ke Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan ini.
Pusat Kongres İstanbul
Lihat acara menarik di Pusat Kongres İstanbul ketika kunjungan anda ke Istanbul. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan budaya beraneka ini.
Dewan Konsert Cernal Resit Rey
6.0/10 (1 ulasan)
Saksikan pertunjukan di Dewan Konsert Cernal Resit Rey, teater dengan kisah menarik di Istanbul. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau lawati kedai-kedai di kawasan ini.
Abdi Ipekci Street
9.0/10 (10 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Istanbul, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Abdi Ipekci Street. Temui kafe dan muzium ketika berada di kawasan ini.
Muzium Tentera Istanbul
9.4/10 (6 ulasan)
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Muzium Tentera Istanbul, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Istanbul. Bersiar-siar di kawasan tepi laut di kawasan ini atau alami muzium yang mengagumkan.