
Hotel berdekatan Tasik Impian
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Tasik Impian

1. La Maison Hotel
La Maison Hotel7.6 km dari Tasik Impian
8.8 daripada 10, Cemerlang, (779 ulasan)
Harga ialah RM210
RM242 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov

2. Grand Mayfull Hotel Taipei
Grand Mayfull Hotel Taipei9.8 km dari Tasik Impian
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,004 ulasan)
Harga ialah RM800
RM924 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov

3. GRAND HILAI TAIPEI
GRAND HILAI TAIPEI7.9 km dari Tasik Impian
9.4 daripada 10, Luar biasa, (680 ulasan)
Harga ialah RM528
RM610 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov

4. Eslite Hotel
Eslite Hotel11.9 km dari Tasik Impian
9.8 daripada 10, Luar biasa, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM954
RM1,101 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Nov - 20 Nov

5. Mellow Fields Hotel
Mellow Fields Hotel10.5 km dari Tasik Impian
9.0 daripada 10, Hebat, (678 ulasan)
Harga ialah RM239
RM276 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

6. Grand Victoria Hotel
Grand Victoria Hotel9.1 km dari Tasik Impian
9.2 daripada 10, Hebat, (586 ulasan)
Harga ialah RM442
RM510 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

7. Forte Hotel Xizhi
Forte Hotel XizhiDaerah Xizhi, 8.1 km dari Tasik Impian
9.4 daripada 10, Luar biasa, (327 ulasan)
Harga ialah RM308
RM356 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov

8. Green World Hotel Songshan
Green World Hotel Songshan10.6 km dari Tasik Impian
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM260
RM301 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov

9. Golden Garden Hotel
Golden Garden Hotel11.5 km dari Tasik Impian
8.8 daripada 10, Cemerlang, (446 ulasan)
Harga ialah RM250
RM289 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

10. City Suites Taipei Nandong
City Suites Taipei Nandong10.8 km dari Tasik Impian
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM277
RM320 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

11. Just Palace
Just Palace8.1 km dari Tasik Impian
9.2 daripada 10, Hebat, (549 ulasan)
Harga ialah RM410
RM474 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

12. amba Taipei SongShan
amba Taipei SongShan10.4 km dari Tasik Impian
9.2 daripada 10, Hebat, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM539
RM622 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov

13. Mandarin Oriental, Taipei
Mandarin Oriental, Taipei11.9 km dari Tasik Impian
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM1,386
RM1,601 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Nov - 28 Nov

14. Yusense Hotel
Yusense Hotel9.8 km dari Tasik Impian
9.0 daripada 10, Hebat, (219 ulasan)
Harga ialah RM443
RM511 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

15. Dandy Hotel Tianmu Branch
Dandy Hotel Tianmu Branch10.9 km dari Tasik Impian
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM250
RM288 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov

16. Hotel East Taipei
Hotel East Taipei11.4 km dari Tasik Impian
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM321
RM371 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Nov - 25 Nov

17. CHECK inn SELECT - Taipei NeiHu
CHECK inn SELECT - Taipei NeiHu7.6 km dari Tasik Impian
8.6 daripada 10, Cemerlang, (85 ulasan)
Harga ialah RM199
RM230 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov

18. Courtyard by Marriott Taipei
Courtyard by Marriott Taipei8.9 km dari Tasik Impian
9.2 daripada 10, Hebat, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM702
RM811 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Nov - 26 Nov

19. The Place Taipei
The Place Taipei7.9 km dari Tasik Impian
9.2 daripada 10, Hebat, (587 ulasan)
Harga ialah RM423
RM489 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov

20. Green World NanGang Hotel
Green World NanGang Hotel8.8 km dari Tasik Impian
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM263
RM304 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Tasik Impian
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() La Maison Hotel | 8.8 Cemerlang 779 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Grand Mayfull Hotel Taipei | 9.6 Luar biasa 1,004 ulasan | Lihat | ||||||
![]() GRAND HILAI TAIPEI | 9.4 Luar biasa 680 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Eslite Hotel | 9.8 Luar biasa 1,003 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Mellow Fields Hotel | 9.0 Hebat 678 ulasan | Lihat |
































































