
Hotel berdekatan Taman Higashishirahige
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
22 Okt - 23 OktEsok
23 Okt - 24 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Taman Higashishirahige




1. illi Haku Asakusa
illi Haku AsakusaTaito, 2.4 km dari Taman Higashishirahige
Steven
RM911
RM1,002 jumlah
29 Okt - 30 Okt




2. CROSS Suites Tokyo Asakusa(ORIX HOTELS & RESORTS)
CROSS Suites Tokyo Asakusa(ORIX HOTELS & RESORTS)Asakusa, 2.5 km dari Taman Higashishirahige
RM604
RM664 jumlah
4 Nov - 5 Nov




3. EN The HOUSE Asakusa Nitenmon
EN The HOUSE Asakusa NitenmonAsakusa, 2.5 km dari Taman Higashishirahige
Alberto
RM618
RM680 jumlah
25 Okt - 26 Okt




4. HOTEL TOMOS ASAKUSA
HOTEL TOMOS ASAKUSAAsakusa, 2.2 km dari Taman Higashishirahige
Erik
RM1,086
RM1,195 jumlah
9 Nov - 10 Nov




5. MIMARU SUITES Tokyo Asakusa
MIMARU SUITES Tokyo AsakusaTaito, 2.6 km dari Taman Higashishirahige
Sook Fun
RM2,567
RM2,823 jumlah
1 Nov - 2 Nov




6. MARUMI HOTEL Tokyo Asakusa
MARUMI HOTEL Tokyo AsakusaTaito, 2.1 km dari Taman Higashishirahige
RM441
RM485 jumlah
9 Nov - 10 Nov




7. OTHER SPACE Asakusa
OTHER SPACE AsakusaAsakusa, 2.4 km dari Taman Higashishirahige
Hin Ting Hindy
RM455
RM500 jumlah
2 Nov - 3 Nov




8. Hotel Bokusyusou Tokyo
Hotel Bokusyusou Tokyo1.6 km dari Taman Higashishirahige
RM475
RM863 jumlah
4 Nov - 5 Nov




9. Keisei Richmond Hotel Tokyo Oshiage
Keisei Richmond Hotel Tokyo Oshiage2.5 km dari Taman Higashishirahige
RM518
RM570 jumlah
3 Nov - 4 Nov




10. Richmond Hotel Premier Tokyo Schole
Richmond Hotel Premier Tokyo Schole2.5 km dari Taman Higashishirahige
Alan
RM465
RM512 jumlah
26 Okt - 27 Okt




11. Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa
Prostyle Ryokan Tokyo AsakusaTaito, 2.4 km dari Taman Higashishirahige
RM1,218
RM1,340 jumlah
3 Nov - 4 Nov




12. Hotel Guild 5
Hotel Guild 5Asakusa, 1.9 km dari Taman Higashishirahige
Gabriel
RM672
RM739 jumlah
2 Nov - 3 Nov




13. B/C APARTMENT Asakusa Hanazono Dori Hotel with Rental Car and Sauna
B/C APARTMENT Asakusa Hanazono Dori Hotel with Rental Car and SaunaAsakusa, 2.3 km dari Taman Higashishirahige
Justine
RM419
RM461 jumlah
1 Nov - 2 Nov




14. Stay SAKURA Tokyo Asakusa Yokozuna Hotel
Stay SAKURA Tokyo Asakusa Yokozuna HotelAsakusa, 2.3 km dari Taman Higashishirahige
Brenda
RM513
RM564 jumlah
4 Nov - 5 Nov




15. moire hotel yoshiwara
moire hotel yoshiwaraTaito, 1.9 km dari Taman Higashishirahige
Hamdan
RM511
RM562 jumlah
27 Okt - 28 Okt




16. ONE@Tokyo by insomnia
ONE@Tokyo by insomnia2.4 km dari Taman Higashishirahige
Daniel
RM512
RM563 jumlah
3 Nov - 4 Nov




17. Hotel Coco Grand Kitasenju
Hotel Coco Grand Kitasenju2.3 km dari Taman Higashishirahige
RM404
RM448 jumlah
4 Nov - 5 Nov




18. The Kanzashi Tokyo Asakusa
The Kanzashi Tokyo AsakusaAsakusa, 2.5 km dari Taman Higashishirahige
Jean
RM467
RM514 jumlah
1 Nov - 2 Nov




19. Andon Ryokan
Andon RyokanTaito, 1.8 km dari Taman Higashishirahige
Ashley
RM413
RM454 jumlah
23 Okt - 24 Okt




20. TORA HOTEL Sensoji SUNNY
TORA HOTEL Sensoji SUNNYTaito, 2.1 km dari Taman Higashishirahige
Cinzia
RM570
RM769 jumlah
22 Nov - 23 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Taman Higashishirahige
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() illi Haku Asakusa | 10.0 Luar biasa 6 ulasan | Lihat | |||||
![]() CROSS Suites Tokyo Asakusa(ORIX HOTELS & RESORTS) | 9.8 Luar biasa 70 ulasan | Lihat | |||||
![]() EN The HOUSE Asakusa Nitenmon | 9.8 Luar biasa 10 ulasan | Lihat | |||||
![]() HOTEL TOMOS ASAKUSA | 9.8 Luar biasa 180 ulasan | Lihat | |||||
![]() MIMARU SUITES Tokyo Asakusa | 9.8 Luar biasa 196 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Taman Higashishirahige Popular
Tobu Hotel Levant Tokyo
10/10 Cemerlang
"Goog"
APA Hotel & Resort Ryogoku Ekimae Tower
10/10 Cemerlang
"Very convenient and new hotel "
Tarikan lain berhampiran Taman Higashishirahige
Taman Shioiri
Taman Shioiri merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Tokyo, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Lawati monumen yang penting dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan meriah ini.
Kuil Tamonji
Kuil Tamonji merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Tokyo, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan meriah ini.
Tokong Fudoin
Setelah mengunjungi Tokong Fudoin, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Tokyo. Lawati kedai-kedai dan monumen yang penting di kawasan budaya beraneka ini.
Tempat Suci Shirahige
Anda boleh pelajari tentang sejarah Tokyo dengan lawatan ke Tempat Suci Shirahige. Lawati kuil dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Taman Mukojima-Hyakkaen
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Mukojima-Hyakkaen, kawasan hijau yang indah di Tokyo. Lawati kuil dan kedai-kedai di kawasan budaya beraneka ini.
Muzium Seiko
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Seiko di Tokyo. Lawati monumen yang penting dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Muzium Industri Kulit
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Industri Kulit di Tokyo. Temui muzium yang mengagumkan dan kuil di kawasan meriah ini.
Muzium Tobu
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Tobu di Tokyo. Lawati kuil dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan meriah ini.




