Pioneer Station Motor Inn

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.4 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Perkhidmatan Bilik
Harga semasa ialah RM277
RM430 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Jul - 5 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Room, 1 Katil Ratu (Queen)

8.6 daripada 10
Cemerlang
(39 ulasan)
  • 25 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Room (Queen & Single )

7.6 daripada 10
Baik
(14 ulasan)
  • 25 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Room, 2 Katil Ratu (Queen)

9.0 daripada 10
Hebat
(4 ulasan)
  • 25 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room

7.6 daripada 10
Baik
(4 ulasan)
  • 25 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Swan Hill menempatkan Pioneer Station Motor Inn. The Giant Murray Cod dan Swan Hill Clock Tower merupakan tempat menarik tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Woorinen South Bushland Reserve dan Goschen Bushland Reserve. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Kelab Bowling Balapan Lumba Kuda Swan Hill atau Sonic Speedway. Layari panduan perjalanan Swan Hill kami
Lihat lebih banyak Motel di Swan Hill
Peta
421 Campbell Street, Swan Hill, VIC, 3585

Tempat berdekatan

  • Kelab Bowling Balapan Lumba Kuda Swan Hill
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Muzium Petempatan Perintis
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Swan Hill River Park
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • The Giant Murray Cod
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Swan Hill Clock Tower
    14 min berjalan kaki - 1.2 km

Bergerak

  • Stesen Pira - 31 minit memandu

Restoran

  • Java Spice
    20 min berjalan kaki
  • Federal Hotel
    18 min berjalan kaki
  • McDonald's
    1 min berjalan kaki
  • House Of Wok
    14 min berjalan kaki
  • Commercial Hotel Swan Hill
    12 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Pioneer Station Motor Inn

  • Sorotan hartanah
  • Pioneer Station Motor Inn menyediakan kemudahan seperti kedai kopi/kafe dan taman. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • TV di lobi, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan gril barbeku
    • Surat khabar percuma
    • Ulasan tetamu amat memuji tentang nilai keseluruhan dan kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Pioneer Station Motor Inn disertakan dengan sentuhan bermakna seperti penyaman udara, serta kemudahan seperti Ulasan tetamu memberikan kata-kata positif tentang kebersihan bilik di hartanah.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi
    • Peti sejuk, ketuhar gelombang mikro dan cerek elektrik

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • 1 kedai kopi/kafe

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar percuma di lobi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kawasan luar

  • Gril barbeku
  • Taman
  • Tempat berkelah

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LCD 32-inci

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan bilik terhad
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Akses melalui koridor luar
  • Meja
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Peti besi
  • Seterika/papan seterika
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan

Arahan daftar masuk khas

Hartanah mengenakan caj sebanyak 1 peratus untuk pembayaran menggunakan kad kredit
Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 7:00 - 23:30
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
  • Caj kad kredit tertakluk kepada surcaj sebanyak 1 peratus

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, dan sistem keselamatan

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Penarafan kebangsaan

Hartanah ini telah diberikan pengadaran bintang oleh Agensi Pengadaran Bintang Australia, Star Ratings Australia.

Soalan lazim

Adakah Pioneer Station Motor Inn mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Pioneer Station Motor Inn?

Setakat 1 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Pioneer Station Motor Inn pada 4 Jul 2026 bermula serendah RM277, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Pioneer Station Motor Inn mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Pioneer Station Motor Inn?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Pioneer Station Motor Inn?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Pioneer Station Motor Inn?

Daftar keluar adalah jam 10:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi.

Di manakah terletaknya Pioneer Station Motor Inn?

Terletak di Swan Hill, motel ini sejauh 5 minit berjalan kaki dari Kelab Bowling Balapan Lumba Kuda Swan Hill dan Muzium Petempatan Perintis. The Giant Murray Cod dan Swan Hill Clock Tower juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Pioneer Station Motor Inn Ulasan

7.4

Baik

7.8

Kebersihan

8.2

Lokasi

8.2

Kakitangan & perkhidmatan

6.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 137 daripada 591 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 235 daripada 591 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 126 daripada 591 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 58 daripada 591 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 35 daripada 591 ulasan

Ulasan

Disahkan

8/10 Baik

Karen

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Shops nearby
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ben

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Great spot to stay
Menginap 1 malam pada Mac 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Marie

Sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
The accommodation was great and would definitely stay again
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

2/10 Teruk

Amanda

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Booked for 3 nights, then booked an extra night day prior, messaged property to make sure we could have same room throughout our stay, they replied ‘no problem’. On arrival they couldn’t find my booking, gave us our room after explaining the two seperate bookings many times, the next morning we were told we had only booked one night even though full payment made for four prior to arrival. Had to explain over again my booking still couldn’t find me but did agree that they had replied to my message. Reading the booklet in room our room would be cleaned daily, for the first two days I had to chase down towels and condiments as our room was not serviced. When I finally was able to speak to someone in the office I was told we had to request room cleaning daily, our room was cleaned on our last day, communication was appalling, bathroom door would not close, tv would not work properly never again !
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Sally

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean, great service - everything you want from an overnight motel stay. Easy check in and check out. We were able to check in early as we’d arrived from Melbourne before check in time. Highly recommend.
Menginap 1 malam pada Nov 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Matt

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Great spot
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Disahkan

8/10 Baik

Caroline

Sukakan: Kebersihan
Shops close by as well as McDonalds
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Paul

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Simply a lovely place to stay, the staff were very friendly & the location ideal - thank you
Menginap 1 malam pada Mac 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stephen

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice little place to stay overnight friendly staff
Menginap 1 malam pada Jul 2023
Disahkan

4/10 Lemah

Sally

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was adequate but old - we stayed for a week and the room was not serviced or rubbish removed during this time - this was standard as per the booklet in the room - Overall you get what you pay for
Menginap 7 malam pada Dis 2025
Disahkan

8/10 Baik

Lynne

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Good value for $. Comfy bed. Nice hot shower.
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

8/10 Baik

Frank

Sukakan: Kebersihan
Well situated for tourists and adequate facilities
Menginap 1 malam pada Mac 2023
Disahkan

8/10 Baik

Richard

Nice enough budget accommodation. Comfortable
Menginap 3 malam pada Jul 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stella

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice budget accommodation.
Menginap 1 malam pada Jan 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Russell

Sukakan: Kemudahan
Great place, clean, fresh rooms, good air conditioning, Macca's over the road.
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Greg

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great budget motel
Menginap 2 malam pada Jul 2023
Disahkan

6/10 Sederhana

Richard

Considering its an old property it's OK, would stay again
Menginap 6 malam pada Mei 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Josh

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Standard budget motel, good amenities, close to Main Street
Menginap 1 malam pada Apr 2023
Disahkan

8/10 Baik

Judith

Nice
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Disahkan

8/10 Baik

Craig

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Good Budget accomodation
Menginap 2 malam pada Jun 2023
Disahkan

8/10 Baik

Derrick

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean and close to town, great staff and the price was right.
Disahkan

8/10 Baik

alan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
After a quick check in we were a bit concerned about the outside look but once inside found it to be ok, 2 queen beds which were very comfortable and clean, we only used one. The bathroom was a bit tired but adequate with decent toilet paper ( so many motels use the cheap and thin rolls) which was a plus. Very good value and reasonably central. Would recommend for a short stay
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ashley

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Stopover

Great value for money,central location. Was just an overnight stay but clean and comfortable
Menginap 1 malam pada Sep 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Graeme

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very comfortable and clean with friendly staff .
Menginap 1 malam pada Jan 2023
Disahkan

8/10 Baik

Rosene

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Ease of finding property and parking on site, room was good and suited our needs
Menginap 1 malam pada Mac 2023