
Hotel berdekatan Stora Vartan
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Stora Vartan

1. The Winery Hotel, WorldHotels Crafted
The Winery Hotel, WorldHotels Crafted8.7 km dari Stora Vartan
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,165 ulasan)
Harga ialah RM492
RM551 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

2. Part-Time Home Täby
Part-Time Home Täby5.2 km dari Stora Vartan
9.2 daripada 10, Hebat, (262 ulasan)
Harga ialah RM286
RM320 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

3. Hagastrand, Autograph Collection
Hagastrand, Autograph Collection8.5 km dari Stora Vartan
9.4 daripada 10, Luar biasa, (192 ulasan)
Harga ialah RM473
RM530 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

4. Comfort Hotel Solna Arenastaden
Comfort Hotel Solna Arenastaden9.6 km dari Stora Vartan
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,657 ulasan)
Harga ialah RM288
RM322 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov

5. Rönneberga
Rönneberga9.2 km dari Stora Vartan
9.4 daripada 10, Luar biasa, (291 ulasan)
Harga ialah RM528
RM592 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

6. Hotel Gio, BW Signature Collection
Hotel Gio, BW Signature Collection9.3 km dari Stora Vartan
9.0 daripada 10, Hebat, (1,504 ulasan)
Harga ialah RM320
RM359 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

7. Blique by Nobis, Stockholm, a Member of Design Hotel
Blique by Nobis, Stockholm, a Member of Design Hotel10.4 km dari Stora Vartan
9.0 daripada 10, Hebat, (1,009 ulasan)
Harga ialah RM473
RM530 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

8. Good Morning Sollentuna
Good Morning Sollentuna10.7 km dari Stora Vartan
8.8 daripada 10, Cemerlang, (109 ulasan)
Harga ialah RM273
RM306 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

9. Scandic Sodra Kajen
Scandic Sodra Kajen8.6 km dari Stora Vartan
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,759 ulasan)
Harga ialah RM397
RM445 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

10. Quality Hotel Strawberry Arena
Quality Hotel Strawberry Arena9.4 km dari Stora Vartan
8.6 daripada 10, Cemerlang, (3,864 ulasan)
Harga ialah RM311
RM348 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov

12. First Hotel The Studio
First Hotel The Studio10.6 km dari Stora Vartan
8.8 daripada 10, Cemerlang, (652 ulasan)
Harga ialah RM366
RM410 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

13. Villa Dahlia
Villa Dahlia10.6 km dari Stora Vartan
9.6 daripada 10, Luar biasa, (889 ulasan)
Harga ialah RM563
RM630 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

14. AC Hotel by Marriott Stockholm Ulriksdal
AC Hotel by Marriott Stockholm Ulriksdal8.9 km dari Stora Vartan
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,440 ulasan)
Harga ialah RM257
RM287 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

15. Elite Hotel Carolina Tower
Elite Hotel Carolina Tower10.3 km dari Stora Vartan
9.2 daripada 10, Hebat, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM483
RM541 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

16. Hotel Ruth, WorldHotels Crafted
Hotel Ruth, WorldHotels Crafted9.9 km dari Stora Vartan
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,006 ulasan)
Harga ialah RM708
RM793 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

17. Villa Foresta
Villa Foresta7.3 km dari Stora Vartan
9.0 daripada 10, Hebat, (682 ulasan)
Harga ialah RM453
RM508 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov

18. Best Western Plus Time Hotel
Best Western Plus Time Hotel9.8 km dari Stora Vartan
9.2 daripada 10, Hebat, (1,116 ulasan)
Harga ialah RM346
RM388 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

19. Scandic Park
Scandic Park9.9 km dari Stora Vartan
9.0 daripada 10, Hebat, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM485
RM544 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

20. Villa Källhagen
Villa Källhagen10.3 km dari Stora Vartan
9.2 daripada 10, Hebat, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM718
RM804 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Stora Vartan
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() The Winery Hotel, WorldHotels Crafted | 9.4 Luar biasa 1,165 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Part-Time Home Täby | 9.2 Hebat 262 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hagastrand, Autograph Collection | 9.4 Luar biasa 192 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Comfort Hotel Solna Arenastaden | 8.8 Cemerlang 1,657 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Rönneberga | 9.4 Luar biasa 291 ulasan | Lihat |

































































