
Hotel berdekatan Stadium Tupras
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
22 Okt - 23 OktEsok
23 Okt - 24 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Stadium Tupras




1. DoubleTree by Hilton Istanbul Macka
DoubleTree by Hilton Istanbul Macka0.4 km dari Stadium Tupras
Yesenia
RM586
RM650 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




2. Divan Istanbul
Divan Istanbul0.6 km dari Stadium Tupras
ali
RM792
RM879 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




3. Union Hotel Port
Union Hotel Port0.9 km dari Stadium Tupras
Kris
RM364
RM404 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




4. The Ritz-Carlton, Istanbul
The Ritz-Carlton, Istanbul0.3 km dari Stadium Tupras
Dana L
RM1,072
RM1,190 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov




5. Swissotel The Bosphorus Istanbul
Swissotel The Bosphorus IstanbulBeşiktaş, 0.3 km dari Stadium Tupras
RM970
RM1,077 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




6. Tare Houses Hotel
Tare Houses HotelBeşiktaş, 0.7 km dari Stadium Tupras
Hümeyra
RM337
RM374 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




7. Atik Suite Taksim
Atik Suite Taksim0.7 km dari Stadium Tupras
Belkys
RM358
RM398 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




8. Shangri-La Bosphorus, Istanbul
Shangri-La Bosphorus, IstanbulBeşiktaş, 0.9 km dari Stadium Tupras
Crystal
RM1,669
RM1,852 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




9. The Marmara Taksim
The Marmara Taksim0.8 km dari Stadium Tupras
RM772
RM857 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




10. Park Hyatt Istanbul Macka Palas - Boutique Class
Park Hyatt Istanbul Macka Palas - Boutique Class0.9 km dari Stadium Tupras
Lin
RM1,320
RM1,465 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




11. InterContinental Istanbul by IHG
InterContinental Istanbul by IHG0.5 km dari Stadium Tupras
VICTOR MANUEL
RM779
RM891 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




12. Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels - Special Class
Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels - Special Class0.5 km dari Stadium Tupras
Mahshid
RM639
RM710 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




13. Barcelo Istanbul
Barcelo IstanbulTaksim, 0.9 km dari Stadium Tupras
Komal
RM617
RM685 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Lokalist, Istanbul, a Tribute Portfolio Hotel
Lokalist, Istanbul, a Tribute Portfolio Hotel0.5 km dari Stadium Tupras
Suhag
RM545
RM631 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




15. Grand Hyatt Istanbul
Grand Hyatt Istanbul0.5 km dari Stadium Tupras
Victor
RM803
RM892 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




16. Nippon Hotel
Nippon Hotel0.8 km dari Stadium Tupras
RM344
RM382 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov




17. The Artisan Hotel Istanbul - MGallery Collection
The Artisan Hotel Istanbul - MGallery Collection0.4 km dari Stadium Tupras
Farhana
RM559
RM621 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




18. CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul
CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul0.7 km dari Stadium Tupras
RM1,082
RM1,201 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




19. Rayelin Hotel Taksim
Rayelin Hotel Taksim0.9 km dari Stadium Tupras
Ali
RM585
RM649 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




20. Titanic City Taksim
Titanic City Taksim0.9 km dari Stadium Tupras
Anahita
RM385
RM427 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran Stadium Tupras
![]() DoubleTree by Hilton Istanbul Macka0.4 km dari Stadium Tupras | ![]() Divan Istanbul0.6 km dari Stadium Tupras | ![]() Union Hotel Port0.9 km dari Stadium Tupras | ![]() The Ritz-Carlton, Istanbul0.3 km dari Stadium Tupras | ![]() Swissotel The Bosphorus IstanbulBeşiktaş, 0.3 km dari Stadium Tupras |
|---|---|---|---|---|
| 9.8 Luar biasa 58 ulasan | 9.4 Luar biasa 1,012 ulasan | 9.6 Luar biasa 1,004 ulasan | 9.4 Luar biasa 1,146 ulasan | 9.4 Luar biasa 1,402 ulasan |
RM586 RM650 jumlah termasuk cukai & fi 29 Okt - 30 Okt | RM792 RM879 jumlah termasuk cukai & fi 6 Nov - 7 Nov | RM364 RM404 jumlah termasuk cukai & fi 16 Nov - 17 Nov | RM1,072 RM1,190 jumlah termasuk cukai & fi 17 Nov - 18 Nov | RM970 RM1,077 jumlah termasuk cukai & fi 15 Nov - 16 Nov |
Ulasan Hotel Stadium Tupras Popular
Tarikan lain berhampiran Stadium Tupras

Menara Jam Dolmabahce
8.4/10 (5 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Istanbul apabila anda berkunjung ke Menara Jam Dolmabahce. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau lawati kedai-kedai di kawasan ini.

Masjid Dolmabahçe
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Istanbul apabila anda berkunjung ke Masjid Dolmabahçe. Lawati katedral yang mengagumkan di kawasan ini atau berjalan-jalan di kawasan tepi laut.

Perpustakaan Atatürk
8.0/10 (3 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Istanbul apabila anda singgah ke Perpustakaan Atatürk. Tambah katedral yang mengagumkan atau monumen yang penting di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Teater Maan
9.0/10 (2 ulasan)
Dapatkan tiket pertunjukan di Teater Maan, teater dengan kisah menarik di Istanbul. Bersiar-siar di kawasan tepi laut di kawasan ini atau alami muzium yang mengagumkan.
Universiti Teknikal Istanbul
Nikmati suasana kolej Universiti Teknikal Istanbul ketika kunjungan anda ke Istanbul. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau lawati kedai-kedai di kawasan ini.
Taman KüçükÇiftlik
Setelah mengunjungi Taman KüçükÇiftlik, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Istanbul. Lawati kedai-kedai dan kafe yang menawan di kawasan budaya beraneka ini.
Taman Omer Avni
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Omer Avni, kawasan hijau yang indah di Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan ini.
Süleyman Seba Caddesi
Anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Süleyman Seba Caddesi ketika percutian anda di Istanbul. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan romantik ini.