
Hotel berdekatan Stadium Gaddafi
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
24 Okt - 25 OktEsok
25 Okt - 26 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Stadium Gaddafi




1. The Nishat Hotel Gulberg
The Nishat Hotel GulbergGulberg, 2.4 km dari Stadium Gaddafi
Mohammed
RM616
RM665 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




2. Avari Xpress Gulberg
Avari Xpress Gulberg2.6 km dari Stadium Gaddafi
Muhammad Hadi
RM270
RM292 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




3. Ramada by Wyndham Lahore Gulberg II
Ramada by Wyndham Lahore Gulberg IIGulberg, 2.5 km dari Stadium Gaddafi
RM500
RM540 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




4. Heritage Luxury Suites
Heritage Luxury SuitesGulberg, 1.6 km dari Stadium Gaddafi
Jessica
RM455
RM491 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




5. Hotel One MM Alam Road Lahore
Hotel One MM Alam Road LahoreGulberg, 2 km dari Stadium Gaddafi
Aimen
RM302
RM327 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




6. Regency Suite Hotel
Regency Suite Hotel2.9 km dari Stadium Gaddafi
Anika
RM247
RM266 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




7. Best Western Premier Hotel Gulberg Lahore
Best Western Premier Hotel Gulberg LahoreGulberg, 2 km dari Stadium Gaddafi
RM530
RM572 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




8. OBAN Hotel
OBAN HotelGulberg, 1.7 km dari Stadium Gaddafi
RM119
RM129 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Nov - 8 Nov




9. Ambiance Boutique Art Hotel Lahore
Ambiance Boutique Art Hotel LahoreGulberg, 2.4 km dari Stadium Gaddafi
Hafiz Sohail
RM412
RM445 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




10. Nine Tree Luxury Hotel & Suites
Nine Tree Luxury Hotel & Suites2.7 km dari Stadium Gaddafi
RM327
RM353 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




11. The Opus Luxury Residences
The Opus Luxury Residences1.4 km dari Stadium Gaddafi
Muhammad
RM169
RM203 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




12. Hotel One Tower Gulberg
Hotel One Tower GulbergGulberg, 2.6 km dari Stadium Gaddafi
Fazeel
RM176
RM190 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




13. Rose Palace Hotel Gulberg
Rose Palace Hotel GulbergGulberg, 2.5 km dari Stadium Gaddafi
masood
RM132
RM143 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




14. Red Fort Hotel Gulberg
Red Fort Hotel GulbergGulberg, 2.5 km dari Stadium Gaddafi
Sheaffer
RM86
RM93 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




15. Hotel White Seasson managed by Zaheer Masih
Hotel White Seasson managed by Zaheer MasihGulberg, 2.7 km dari Stadium Gaddafi
Almas
RM122
RM132 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




16. Maisonette Hotel & Resort - Lahore
Maisonette Hotel & Resort - LahoreGulberg, 1.7 km dari Stadium Gaddafi
ricky
RM210
RM227 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




17. Global Inn Hotel & Apartments
Global Inn Hotel & ApartmentsGulberg, 1.3 km dari Stadium Gaddafi
RM132
RM143 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. Maisonette Hotels & Resorts Lahore
Maisonette Hotels & Resorts Lahore1.6 km dari Stadium Gaddafi
RM265
RM286 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




19. Brick House Hotel
Brick House HotelGulberg, 2.3 km dari Stadium Gaddafi
RM225
RM243 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




20. Shaheen Palace Hotel Gulberg
Shaheen Palace Hotel Gulberg2.6 km dari Stadium Gaddafi
RM189
RM204 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran Stadium Gaddafi
![]() The Nishat Hotel GulbergGulberg, 2.4 km dari Stadium Gaddafi | ![]() Avari Xpress Gulberg2.6 km dari Stadium Gaddafi | ![]() Ramada by Wyndham Lahore Gulberg IIGulberg, 2.5 km dari Stadium Gaddafi | ![]() Heritage Luxury SuitesGulberg, 1.6 km dari Stadium Gaddafi | ![]() Hotel One MM Alam Road LahoreGulberg, 2 km dari Stadium Gaddafi |
|---|---|---|---|---|
| 9.6 Luar biasa 7 ulasan | 8.6 Cemerlang 180 ulasan | 8.6 Cemerlang 210 ulasan | 9.0 Hebat 38 ulasan | 9.4 Luar biasa 16 ulasan |
RM616 RM665 jumlah termasuk cukai & fi 4 Nov - 5 Nov | RM270 RM292 jumlah termasuk cukai & fi 29 Okt - 30 Okt | RM500 RM540 jumlah termasuk cukai & fi 28 Okt - 29 Okt | RM455 RM491 jumlah termasuk cukai & fi 22 Nov - 23 Nov | RM302 RM327 jumlah termasuk cukai & fi 6 Nov - 7 Nov |
Ulasan Hotel Stadium Gaddafi Popular
Pearl Continental Lahore
10/10 Cemerlang
"Everything fine. Just don't be a"
Tarikan lain berhampiran Stadium Gaddafi
Pasar Liberty
8.8/10 (38 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Lahore apabila anda singgah ke Pasar Liberty. Luangkan masa untuk melawat kedai-kedai ketika berada di kawasan ini.
Jalan M.M. Allam
8.2/10 (15 ulasan)
Anda boleh mencari cenderamata di Jalan M.M. Allam ketika percutian anda di Lahore. Luangkan masa untuk melawat kedai-kedai ketika berada di kawasan ini.
Jilani Park
Terokai kawasan luar yang luas di Jilani Park, kawasan hijau yang indah di Lahore. Bersiar-siar di menghadap tasik atau alami muzium di kawasan ini.
Joyland
Bawa anak-anak ke Joyland dan nikmati hari yang menyeronokkan taman tema di Lahore. Berjalan-jalan di sekitar hutan atau alami muzium.
Aitchison College
Anda boleh pelajari tentang sejarah Lahore dengan singgah ke Aitchison College. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik dan taman ketika berada di kawasan ini.
Bagh-e Jinnah
6.0/10 (1 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Bagh-e Jinnah, kawasan hijau yang indah di Lahore. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik dan hutan ketika berada di kawasan ini.
Zoo Lahore
8.6/10 (34 ulasan)
Apa kata melawat haiwan di Zoo Lahore ketika kunjungan anda ke Lahore? Berjalan-jalan di sekitar persekitaran tepi tasik atau alami muzium.
Alhamra Art Gallery
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Alhamra Art Gallery di Lahore. Bersiar-siar di menghadap tasik atau alami muzium di kawasan ini.