The Inn at Virginia Mason

Kelas hartanah: 2.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.0 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Perkhidmatan perniagaan
  • Dobi
  • Perkhidmatan Bilik
  • Meja depan 24/7
Harga semasa ialah RM532
RM628 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Standard Room, 1 Katil Ratu (Queen) (Traditional Queen Room)

8.4 daripada 10
Sangat baik
(131 ulasan)
  • 23 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 2 Katil Kelamin (Double) (Traditional Twins)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(89 ulasan)
  • 23 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Kelamin (Double)

Standard Suite, 1 Katil Raja (King) (King Junior Suite)

7.8 daripada 10
Baik
(22 ulasan)
  • 33 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Suite, 2 Katil Ratu (Queen) (Double Queen Junior Suite)

8.8 daripada 10
Cemerlang
(23 ulasan)
  • 33 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Deluxe Room, 1 Katil Raja (King) (Deluxe King)

8.6 daripada 10
Cemerlang
(48 ulasan)
  • 23 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Suite, 1 Katil Raja (King) (Library Suite)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Pusat Bandar Raya Seattle, sebuah kawasan kejiranan di Seattle, The Inn at Virginia Mason berhampiran stesen metro. Pasar Pike Place dan Menara Space Needle merupakan tempat menarik popular dan antara aktiviti di kawasan ini boleh dinikmati di Terminal Kapal Pesiaran Bell Street di Jeti 66 dan Terminal 91 Kapal Persiaran Seattle. Ingin menikmati acara atau perlawanan? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di CenturyLink Field atau Taman T-Mobile. Layari panduan perjalanan Seattle kami
Peta
1006 Spring Street, Seattle, WA, 98104

Tempat berdekatan

  • Daerah Pusat Perniagaan Seattle
    Daerah Pusat Perniagaan Seattle
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Universiti Seattle
    Universiti Seattle
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Seattle Convention Center Arch Building
    Seattle Convention Center Arch Building
    7 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Pasar Pike Place
    Pasar Pike Place
    14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • CenturyLink Field
    CenturyLink Field
    19 min berjalan kaki - 1.7 km

Bergerak

  • Perhentian Broadway & Marion - 7 minit berjalan kaki
  • Stesen King Street - 11 minit memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Seattle-Tacoma (SEA) - 19 minit memandu

Restoran

  • Leon Coffee House
    6 min berjalan kaki
  • Piedmont Cafe
    4 min berjalan kaki
  • Starbucks
    8 min berjalan kaki
  • Rumba
    7 min berjalan kaki
  • Di Fiora
    6 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

The Inn at Virginia Mason

  • Hotel berdekatan Pusat Perubatan Virginia Mason
  • Terletak berdekatan Seattle Convention Center Arch Building dan Pusat Columbia, The Inn at Virginia Mason menyediakan teres atas bumbung, pencucian kering/dobi dan pusat perniagaan 24 jam. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Tempat mengecas kenderaan elektrik, daftar keluar ekspres dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Mesin layan diri, tempat simpanan bagasi dan hartanah bebas asap rokok
    • Lif
    • Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang amat baik tentang kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 79 bilik dilengkapkan perabot secara berasingan menawarkan kemudahan seperti Wi-fi percuma. Ulasan tetamu memberikan markah yang bagus untuk kebersihan bilik di hartanah.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Sistem pemanasan dan kipas mudah alih
    • Berbilang bilik mandi dengan gabungan pancuran/tab mandi dan pengering rambut
    • 32-inci TV skrin rata dengan saluran kabel
    • Almari pakaian, peti sejuk mini dan ketuhar gelombang mikro

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Stesen pengecasan kereta elektrik di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan di luar tapak hartanah tersedia (USD 24 sehari)

Mesra keluarga

  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk mini

Kemudahan

  • Buku panduan
  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan atas permintaan
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi

Perkhidmatan perniagaan

  • Pusat perniagaan 24 jam

Kawasan luar

  • Teres atas bumbung

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Bilik air awam mudah diakses kerusi roda
  • Kerusi roda di tapak hartanah
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Laluan perjalanan mudah diakses kerusi roda
  • Lif
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Pemegang pintu tuil
  • Penggera kebakaran visual
  • Restoran mudah diakses kerusi roda
  • Susur tangan di tangga

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 9 tingkat
  • Dibina pada 1926
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik

Bilik mandi

  • Gabungan pancuran mandi/tab mandi
  • Kertas tandas
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata 32-inci dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan bilik terhad
  • Peti sejuk mini

Lain-lain

  • Hiasan berasingan
  • Kipas mudah alih
  • Panggilan tempatan percuma
  • Perabot berasingan
  • Seterika/papan seterika
  • Sistem pemanasan
  • Skrin tingkap
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 5:00
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Kad kredit yang digunakan untuk menempah tempahan perlu ditunjukkan oleh pemegang kad semasa daftar masuk bersama-sama dengan pengenalan foto yang sepadan serta aturan lain perlu diselaraskan dengan hartanah sebelum ketibaan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak sehingga umur 17 tahun boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak USD10.0 sehari
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran tempat letak kenderaan berhampiran: USD 24.00 sehari (sejauh 46 meter)
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Bayaran katil lipat simpan: USD 10.0 sehari

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida, pengesan asap, dan pengadang tingkap

Soalan lazim

Adakah The Inn at Virginia Mason mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di The Inn at Virginia Mason?

Setakat 21 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di The Inn at Virginia Mason pada 26 Okt 2026 bermula serendah RM532, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Apakah masa daftar masuk di The Inn at Virginia Mason?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 5:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di The Inn at Virginia Mason?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Di manakah terletaknya The Inn at Virginia Mason?

Terletak di Pusat Bandar Raya Seattle, hotel ini dalam jarak 10 minit berjalan kaki dari Pusat Perubatan Virginia Mason dan Seattle Convention Center Arch Building. Pusat Columbia dan Pasar Pike Place juga dalam jarak 1 bt (2 km). Perhentian Broadway & Marion sejauh 7 minit berjalan kaki dan Perhentian Broadway & Terrace sejauh 10 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

The Inn at Virginia Mason Ulasan

8.0

Sangat Baik

8.4

Kebersihan

7.4

Kemudahan

8.6

Kakitangan & perkhidmatan

7.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 516 daripada 1222 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 344 daripada 1222 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 204 daripada 1222 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 79 daripada 1222 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 79 daripada 1222 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Charming historic hotel, good restaurant
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The location of the hotel is very good, and it is convenient to go to the surrounding area.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I liked the location, friendly staff and cleanliness of the room
Menginap 3 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
It was quiet, clean, perfect location for what I needed and helpful staff.
Menginap 3 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Very clean and good staff things are just a little old great price and great location
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Location perfect for medical needs
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room, kind staff and a lovely cafe!
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The front desk staff was fabulous and very helpful. It made the stay more enjoyable.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Offer better options for what you call a restaurant. It’s generally overpriced packaged food!
Menginap 1 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great stay for our family
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We had a wonderful stay. Staff and everyone was very friendly.
Menginap 2 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Buena opción.
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Parking in the city sucks. But there were places around to park. The hotel was old but nice. Super close to everything though and way cheaper than most hotels there. Overall worth staying at again over a 5 star hotel that’s double in price
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent Inn Very inexpensive Great location, within walking distance to many restaurants and bars Beautiful old building well maintained, clean and very nice bed sheets
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great bed. Restaurant was closed for breakfast. Not a big deal. I would stay again, no questions asked.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I had to go to the Hospital (Virginia Mason) and you can't get any closer to it and it even has an elevator in the building that is connected to the hospital.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room, comfy bed, and big bathroom!
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Sukakan: Kebersihan
シアトルは宿泊費が比較的高く、こちらにお世話になりました。必要最低限は揃っておりますが、古さやフロントまで階段使用するなど劣る点も有りました。
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very helpful great place
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location. Older building with some charm.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This is an old building and while the lobby and rooms were well maintained an clean, the amenities were lacking in the bathroom. we had to push the shampoo/conditioner/shower gel pumps very hard to get anything out, there wasn't a hair dryer, and the fan didn't help take the moisture out of the bathroom. otherwise, the bed was comfortable and the space spacious.
Menginap 2 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was big and roomy with comfy beds and pillows. Room to spread out. It was very quiet inside and outside the hotel. We ordered a simple breakfast of poached eggs, potatoes and toast. The eggs were the best myself and mother have ever had. I would stay there again and recommend to a friend. There is some construction out front however we were offered assistance with our bags and parked at the bottom of the hill in the parking garage.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The hotel is old but well-maintained; the rooms and bathrooms are spacious. It has an excellent location and attentive staff—even though we arrived very early, our room was ready for us. There is a very pleasant restaurant with delicious food. I recommend it.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice room, pleasant staff, easy to find parking lots nearby, lovely late checkout time.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The outside seating area was a great place to relax while we waited for our room. Very close to a few restaurants and a short walk to the waterfront.
Menginap 1 malam pada Jul 2026