
Hotel berdekatan Regional Museum of Natural History
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
22 Okt - 23 OktEsok
23 Okt - 24 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Regional Museum of Natural History




1. Southernstar Mysore
Southernstar Mysore3.1 km dari Regional Museum of Natural History
RM301
RM333 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




2. Hillside Hotel
Hillside Hotel1.8 km dari Regional Museum of Natural History
RM91
RM95 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




3. Sandesh The Prince
Sandesh The PrinceNazarbad, 1.4 km dari Regional Museum of Natural History
RM223
RM234 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




4. Fortune JP Palace, Mysore - Member ITC Hotels' Group
Fortune JP Palace, Mysore - Member ITC Hotels' Group1.8 km dari Regional Museum of Natural History
Ram
RM280
RM302 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




5. Emerald Urban Comforts
Emerald Urban Comforts3 km dari Regional Museum of Natural History
Raman
RM64
RM67 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




6. Hotel Grand Serene Mysore
Hotel Grand Serene Mysore0.8 km dari Regional Museum of Natural History
Rishabh
RM244
RM256 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




7. Aura Inn & Suites
Aura Inn & Suites1.7 km dari Regional Museum of Natural History
Shilpa
RM166
RM174 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




8. Pai Vista
Pai VistaLashkar Mohalla, 1.8 km dari Regional Museum of Natural History
Isaac
RM194
RM203 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




9. Hotel Loksagar
Hotel Loksagar2.6 km dari Regional Museum of Natural History
RM117
RM123 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




10. Hotel Preethi International
Hotel Preethi International2.1 km dari Regional Museum of Natural History
Dinak
RM177
RM186 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




11. Mysore Elite
Mysore Elite2.2 km dari Regional Museum of Natural History
Natassia
RM155
RM163 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




12. Mannars Yatrinivas Lodge
Mannars Yatrinivas LodgeLashkar Mohalla, 1.9 km dari Regional Museum of Natural History
Pengembara tanpa nama
RM86
RM90 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




13. MANNARS RESIDENCY
MANNARS RESIDENCY2.9 km dari Regional Museum of Natural History
RM129
RM136 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




14. The Grand Inn
The Grand InnLashkar Mohalla, 1.9 km dari Regional Museum of Natural History
RM101
RM106 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




15. Mannars Deluxe Lodge
Mannars Deluxe Lodge3.2 km dari Regional Museum of Natural History
Rohini
RM102
RM108 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




16. Hotel Siddharta
Hotel SiddhartaLashkar Mohalla, 1.5 km dari Regional Museum of Natural History
RM172
RM181 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




17. Grand Continent Mysore A Sarovar Portico Affiliate Hotel
Grand Continent Mysore A Sarovar Portico Affiliate HotelNazarbad, 1.2 km dari Regional Museum of Natural History
RM211
RM232 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




18. Ginger Mysore
Ginger MysoreNazarbad, 0.8 km dari Regional Museum of Natural History
RM116
RM122 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




19. Aishwarya Residency
Aishwarya ResidencyLashkar Mohalla, 2.1 km dari Regional Museum of Natural History
RM155
RM163 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




20. Hotel Rajmahal Inn
Hotel Rajmahal Inn2.7 km dari Regional Museum of Natural History
Sathiya
RM124
RM130 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Regional Museum of Natural History
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Southernstar Mysore | 8.4 Sangat baik 170 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hillside Hotel | 9.2 Hebat 9 ulasan | Lihat | |||||
![]() Sandesh The Prince | 8.8 Cemerlang 31 ulasan | Lihat | |||||
![]() Fortune JP Palace, Mysore - Member ITC Hotels' Group | 8.0 Sangat baik 378 ulasan | Lihat | |||||
![]() Emerald Urban Comforts | 9.0 Hebat 28 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Regional Museum of Natural History Popular
Tarikan lain berhampiran Regional Museum of Natural History

Zoo Mysore
8.8/10 (43 ulasan)
Apa kata anda lawati haiwan tempatan dan eksotik di Zoo Mysore ketika percutian anda di Mysore? Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di taman.

Government House
9.0/10 (7 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Mysore dengan singgah ke Government House. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di taman.
Melody World Wax Museum
2.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh menikmati kebudayaan apabila singgah ke Melody World Wax Museum di Mysore. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di taman.
Mysore Sand Sculpture Museum
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Mysore Sand Sculpture Museum ketika percutian anda di Mysore. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di taman.
Chamundi Hill
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Chamundi Hill ketika anda berkunjung ke Mysore. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di taman.
Rail Museum
8.4/10 (6 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Rail Museum di Mysore. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di taman.
Dodda Gadiyara
8.0/10 (5 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Mysore dengan lawatan ke Dodda Gadiyara. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di taman.
Statue of Maharaja Chamarajendar Wodeyar
Nikmati lawatan ke Statue of Maharaja Chamarajendar Wodeyar ketika penginapan anda di Mysore. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di taman.




