
Hotel berdekatan Pusat Membeli-belah Sunset Point
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
22 Okt - 23 OktEsok
23 Okt - 24 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Pusat Membeli-belah Sunset Point




1. Shanti Estate Seminyak by Nakula
Shanti Estate Seminyak by Nakula0.2 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
Izamara
RM200
RM243 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




2. Tanaga Coliving
Tanaga Coliving0.6 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
RM202
RM244 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




3. AB Villa & Apartments
AB Villa & Apartments0.5 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
Joanne
RM226
RM274 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




4. eqUILIBRIA SEMINYAK
eqUILIBRIA SEMINYAKPetitenget, 0.4 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
RM572
RM692 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




5. d'Penjor Seminyak Hotel
d'Penjor Seminyak Hotel0.2 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
RM131
RM159 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




6. Seminyak Icon - Private Pool Villas
Seminyak Icon - Private Pool Villas0.5 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
LAWRENCE PADILLA DE
RM304
RM368 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




7. Bali Royal Heritage Villas
Bali Royal Heritage VillasPetitenget, 0.7 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
Ghaleb
RM116
RM140 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




8. The Kons Villa Bali Seminyak
The Kons Villa Bali SeminyakPetitenget, 0.6 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
Lesley
RM582
RM704 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. Avani Vacation Club Seminyak Bali
Avani Vacation Club Seminyak Bali0.6 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
Andrew
RM1,770
RM2,142 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov




10. Kamil Villas
Kamil Villas0.6 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
Amira
RM598
RM723 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




11. Sandi Agung Villa Bidadari
Sandi Agung Villa Bidadari0.4 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
James
RM583
RM705 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov




12. Uma Sapna Seminyak
Uma Sapna Seminyak0.4 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
RM598
RM723 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




13. Villa Jerami & Spa
Villa Jerami & Spa0.7 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
yuta
RM345
RM418 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




14. Amadea Resort & Villas
Amadea Resort & Villas0.6 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
RM256
RM310 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




15. Uma Karan
Uma Karan0.4 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
RM166
RM201 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




16. Sini Vie Resort & Spa Seminyak by Ini Vie Hospitality
Sini Vie Resort & Spa Seminyak by Ini Vie Hospitality0.7 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
Crismerys
RM464
RM561 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




17. voco Bali Seminyak by IHG
voco Bali Seminyak by IHGPetitenget, 0.3 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
Myra
RM229
RM277 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




18. Space Villas Bali
Space Villas Bali0.6 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
RM1,181
RM1,429 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov




19. Taman Amertha Villas
Taman Amertha Villas0.2 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
Jo
RM302
RM365 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




20. Serene Villas
Serene Villas0.7 km dari Pusat Membeli-belah Sunset Point
Ahmad
RM877
RM1,061 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Pusat Membeli-belah Sunset Point
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Shanti Estate Seminyak by Nakula | 10.0 Luar biasa 11 ulasan | Lihat | |||||
![]() Tanaga Coliving | 9.8 Luar biasa 7 ulasan | Lihat | |||||
![]() AB Villa & Apartments | 10.0 Luar biasa 6 ulasan | Lihat | |||||
![]() eqUILIBRIA SEMINYAK | 9.6 Luar biasa 592 ulasan | Lihat | |||||
![]() d'Penjor Seminyak Hotel | 9.4 Luar biasa 186 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Pusat Membeli-belah Sunset Point Popular
Desa Potato Head Bali
10/10 Cemerlang
"We stayed at Desa Potato Head and it truly exceeded every expectation. We originally booked the Sunrise Studio, but upon arrival we were surprised with a complimentary upgrade to the Garden Suite, which was such a thoughtful gesture and set the tone for the rest of our stay. What stood out most was how warm and genuine the service was. Every staff member we encountered, from the buggy driver to the pool staff to the reception team, was consistently welcoming, friendly, and attentive. A special mention to Yogi, who assisted us throughout our stay and genuinely made us feel taken care of from the moment we checked in until we checked out. His sincerity and attentiveness really made the experience feel personal. We also truly appreciated the hotel’s commitment to sustainability. Upon check-in, we were given reusable tumblers to use throughout the stay since the hotel does not use single-use plastics, and we even got to bring them home. It’s such a thoughtful and meaningful touch that reflects their values. We spent most of our time relaxing by the pool and were continually delighted by the small details, from complimentary jamu shots to fresh fruit and papaya or watermelon ice cream. These gestures may seem small, but they made us feel genuinely cared for and added so much warmth to the experience. Everything about the hotel—the atmosphere, design, energy, service, sustainability mindset, and people—made this stay incredibly memorable."
Tarikan lain berhampiran Pusat Membeli-belah Sunset Point

Kampung Seminyak
8.6/10 (198 ulasan)
Anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Kampung Seminyak ketika percutian anda di Seminyak. Lawati spa dan hiburan malam yang menakjubkan di kawasan bersantai ini.

Seminyak Square
8.2/10 (4,011 ulasan)
Anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah dengan kunjungan ke Seminyak Square, lokasi kegemaran untuk membeli-belah di Seminyak. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau lawati spa di kawasan romantik ini.
Galeri Seni Halus Purpa Seminyak
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Galeri Seni Halus Purpa Seminyak ketika percutian anda di Keroboken Kelod. Ketika berada di kawasan bersantai ini, luangkan masa untuk melawat spa.
Galeri Nyaman
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Galeri Nyaman di Seminyak. Bersiar-siar di pantai yang cantik atau lawati kedai-kedai di kawasan bersantai ini.
Galeri & Butik METIS
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Galeri & Butik METIS ketika kunjungan anda ke Keroboken Kelod. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan mesra keluarga ini, atau kunjungi hiburan malam yang menakjubkan.
BIASA +
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di BIASA + ketika kunjungan anda ke Seminyak. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan bersantai ini, atau kunjungi pelbagai pilihan tempat makan.
Pasar Loak
8.2/10 (142 ulasan)
Anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Pasar Loak ketika kunjungan anda ke Seminyak. Lawati spa dan hiburan malam yang menakjubkan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Pasar Taman Sari
9.0/10 (6 ulasan)
Anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Pasar Taman Sari ketika kunjungan anda ke Keroboken Kelod.




