Mar Calma Hotel

Kelas hartanah: 4

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Tab panas
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Bar

Lihat manfaat yang anda akan nikmati dengan VIP Access

Nikmati lebih banyak apabila anda menjadi ahli

  • Jimat 15% atau lebih lagi pada hartanah VIP Access terpilih apabila anda menjangkau tingkat Silver atau lebih tinggi
  • Nikmati perkhidmatan dengan kualiti dinilai tinggi dan luar biasa
  • Nikmati faedah penginapan di hartanah terpilih, serta naik taraf bilik percuma, daftar masuk awal dan daftar keluar lewat apabila tersedia

Pilihan bilik

Double Room (interior)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room, Balcony

9.8 daripada 10
Luar biasa
(9 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Single Room, Balcony

9.0 daripada 10
Hebat
(2 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Suite, Terrace

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Pollença, Mar Calma Hotel berada di pusat bandar raya dan berhampiran pantai. Pelabuhan Pollensa dan Pelabuhan Alcúdia disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Playa de Muro dan Pantai Alcúdia. Hidropark dan Karting Can Picafort juga disarankan untuk dikunjungi. Aktiviti berkayak dan bersnorkel menawarkan peluang yang bagus untuk keluar ke kawasan air, atau anda boleh cuba aktiviti lasak dengan denai kembara/berbasikal dan ekolancong berdekatan. Layari panduan perjalanan Puerto de Pollensa kami
Peta
Carrer de Formentor, 17, Puerto de Pollensa, Pollenca, Mallorca, 07470

Tempat berdekatan

  • Pantai Albercuix
    Pantai Albercuix
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Pelabuhan Pollensa
    Pelabuhan Pollensa
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Playa de Muro
    Playa de Muro
    17 min memandu - 16.2 km
  • Pantai del Port de Pollença
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Lembah Boquer
    13 min berjalan kaki - 1.1 km

Bergerak

  • Stesen Inca - 26 minit memandu
  • Palma de Mallorca (PMI) - 64 minit memandu

Restoran

  • Bocchoris
    2 min berjalan kaki
  • Dakota
    3 min berjalan kaki
  • Gran Cafe 1919
    1 min berjalan kaki
  • Tecun
    1 min berjalan kaki
  • Restaurante Brisas
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Mar Calma Hotel

  • Mewah bagi hotel berdekatan Pelabuhan Pollensa
  • Manfaatkan teres, kemudahan dobi dan bar di Mar Calma Hotel. Pengembara berani mungkin menyukai berbasikal di hotel ini. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati tab panas. Restoran di tapak, Ona Snacks Bar, menawarkan sarapan, makan tengah hari dan makan malam. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Sarapan Eropah (surcaj), sewa basikal dan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj)
    • Penjagaan anak/bayi (surcaj), peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan surat khabar percuma
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam, bantuan pelancongan/tiket dan perkhidmatan rencam
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Mar Calma Hotel menawarkan manfaat seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Bilik mandi persendirian dengan pengering rambut
    • Kot/katil bayi percuma, cerek elektrik dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang 24 jam atas permintaan dengan surcaj

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan Eropah tersedia 7:30 hingga 10:30 dengan bayaran: EUR 12 untuk orang dewasa dan EUR 12 untuk kanak-kanak
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran

Restoran di tapak hartanah

  • Ona Snacks Bar

Aktiviti menarik

  • 1 tab panas
  • Sewaan basikal

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi
  • Katil bayi di dalam bilik
  • Kemudahan dobi
  • Penjagaan anak/bayi (surcaj)

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar percuma di lobi
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan rencam

Kawasan luar

  • Teres

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Boleh diakses kerusi roda

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 4 tingkat

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Katil bayi percuma

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata

Makanan dan minuman

  • Bar mini
  • Cerek elektrik
  • Perkhidmatan bilik terhad

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Meja
  • Penyaman udara
  • Peti besi
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai dikenakan oleh kerajaan tempatan dan akan dikutip di hartanah. Cukai dikurangkan sebanyak 50% selepas malam ke-8 penginapan dan kanak-kanak bawah umur 16 tahun terkecuali. Pengecualian dan pengurangan lain mungkin dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 30 April, EUR 0.83 seorang, semalam , sehingga 9 malam dan EUR 0.41 kemudian. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 16 tahun tahun.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 Mei - 31 Oktober, EUR 3.30 seorang, semalam, sehingga 9 malam dan EUR 1.65 kemudian. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 16 tahun tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan Eropah: kira-kira EUR 12 untuk dewasa dan EUR 12 untuk kanak-kanak
  • Bayaran pengangkutan ulang-alik lapangan terbang: EUR 80 setiap kenderaan (sehala)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Nombor Pendaftaran Hartanah 11181323

Perkara yang kami harus menyebut

Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Mar Calma Hotel mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Mar Calma Hotel?

Hotel ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Mar Calma Hotel?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam.

Apakah masa daftar keluar di Mar Calma Hotel?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Adakah Mar Calma Hotel memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak EUR80 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya Mar Calma Hotel?

Terletak di tengah-tengah Pollença, hotel ini sejauh beberapa langkah dari Pelabuhan Pollensa dan Pantai Albercuix. Pantai del Port de Pollença dan Lembah Boquer juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.