Seluruh pangsapuri

Kasa Scottsdale Quarter Phoenix

Hartanah 4.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.6 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
Harga semasa ialah RM497
RM824 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Jul - 19 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Classic Apartment, Kitchen (Self Check-in with Virtual Front Desk)

  • 63 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Ratu
  • Wi-Fi percuma

Family Apartment, 2 Bedrooms (Self Check-in with Virtual Front Desk)

  • 103 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 1 Katil Raja (King), 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Sofa Ratu
  • Wi-Fi percuma

Traditional Studio (Self Check-in with Virtual Front Desk)

  • 48 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Ratu
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Thunderbird Industrial Airpark, sebuah kawasan kejiranan di Scottsdale, Kasa Scottsdale Quarter Phoenix di kawasan beli-belah. Kierland Commons dan Pusat Beli-belah Desert Ridge disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Gunung Camelback dan Taman Botani Padang Pasir. Saksikan acara atau perlawanan di Westworld of Scottsdale dan pertimbangkan untuk meluangkan masa di Zoo Phoenix, tarikan popular yang disyorkan. Layari panduan perjalanan Scottsdale kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Phoenix
Peta
15125 N Scottsdale Rd, Scottsdale, AZ, 85254

Tempat berdekatan

  • Kawasan Scottsdale
    Kawasan Scottsdale
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Kierland Commons
    Kierland Commons
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • CrackerJax Family Fun & Sports Park
    8 min berjalan kaki - 0.8 km
  • TPC Scottsdale Champions Course
    2 min memandu - 1.5 km
  • Kierland Golf Club
    5 min memandu - 2.7 km

Bergerak

  • Phoenix, AZ (DVT-Phoenix Deer Valley) - 19 minit memandu

Restoran

  • La La Land
    10 min berjalan kaki
  • The Cheesecake Factory
    8 min berjalan kaki
  • Starbucks
    7 min berjalan kaki
  • True Food Kitchen
    5 min berjalan kaki
  • Dominick's Steakhouse
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Kasa Scottsdale Quarter Phoenix

  • Mewah bagi pangsapuri berdekatan Kierland Commons
  • Kasa Scottsdale Quarter Phoenix menyediakan kemudahan seperti kawah api dan sauna. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka bermusim
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Tempat mengecas kenderaan elektrik, daftar keluar ekspres dan perabot luar
    • Lif, hartanah bebas asap rokok dan gril barbeku
    • Ulasan tetamu memberikan markah tertinggi untuk lokasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan menawarkan keselesaan seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, serta sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 43-inci TV Pintar dengan perkhidmatan penstriman dan saluran digital
    • Almari pakaian, dapur dan peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • Kolam renang terbuka bermusim
  • Sauna

Internet

  • Tersedia di pangsapuri: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Stesen pengecasan kereta elektrik di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan sendiri berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Bekalan pembersihan
  • Cerek elektrik
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Pembakar roti
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh
  • Tisu dapur

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Tilam busa memori

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tab mandi atau pancuran
  • Tisu tandas
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Perkhidmatan penstriman
  • TV Pintar 43-inci dengan saluran digital

Kawasan luar

  • Dapur barbeku
  • Lubang bakar
  • Perabot luar

Dobi

  • Detergen dobi
  • Pencuci/pengering

Ruang bekerja

  • Ruang kerja komputer riba

Keselesaan

  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Hanya kucing dan anjing dibenarkan
  • Sejumlah 1 haiwan kesayangan
  • Fi: USD 30 setiap haiwan kesayangan semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Lif (kelebaran pintu 107 sentimeter)
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Seterika/papan seterika

Sorotan lokasi

  • Di kawasan beli-belah

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida (hos telah menyatakan terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
  • Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)
  • Pemadam api

Umum

  • 5 unit
  • Hiasan berasingan
  • Perabot berasingan
  • Stesen pengecasan kereta elektrik

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 48 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 30 setiap haiwan kesayangan (berbeza-beza mengikut tempoh penginapan)
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dan kucing dialu-alukan
1 ekor haiwan peliharaan
Haiwan kesayangan tidak boleh dibiarkan tanpa pengawasan
Sekatan dikenakan; untuk mengetahui dengan lebih lanjut, hubungi hartanah melalui nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 30 setiap haiwan kesayangan (berbeza-beza berdasarkan tempoh penginapan)
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Kolam bermusim akan dibuka dari Mei hingga September

Soalan lazim

Adakah Kasa Scottsdale Quarter Phoenix mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka bermusim.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Kasa Scottsdale Quarter Phoenix?

Setakat 2 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Kasa Scottsdale Quarter Phoenix pada 18 Jul 2026 bermula serendah RM497, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Kasa Scottsdale Quarter Phoenix mesra haiwan kesayangan?

Ya, hartanah ini membenarkan kucing dan anjing (had 1 ekor). Terdapat fi sebanyak USD30 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapakah fi parkir di Kasa Scottsdale Quarter Phoenix?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Kasa Scottsdale Quarter Phoenix?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Kasa Scottsdale Quarter Phoenix?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Kasa Scottsdale Quarter Phoenix?

Terletak di Thunderbird Industrial Airpark, bangunan pangsapuri ini sejauh 1 bt (2 km) dari Kawasan Scottsdale dan Kierland Commons. Ahavas Torah: The Scottsdale Torah Center dan Muzium Perlumbaan Penske juga dalam jarak 3 bt (5 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Kasa Scottsdale Quarter Phoenix Ulasan

8.6

Cemerlang

9.2

Kebersihan

9.4

Kemudahan

9.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 73 daripada 115 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 20 daripada 115 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 12 daripada 115 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 2 daripada 115 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 8 daripada 115 ulasan

Ulasan

Disahkan

8/10 Baik

Zachary

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Great location - definitely would book again.
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jill

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Wonderful space with nice fitness room, pool/deck, and secure entry including parking w/EV chargers.
Menginap 7 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stephen

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
It was a great property! And perfect for our visit! Our daughter & son-in-law live across the street! I would recommend reading and familiarizing yourself with the check-in instructions before hand. It wasn’t difficult, but can be confusing if you are trying to navigate parking, entry etc. when you arrive. Other than that, wonderful place!
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

April

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Amazing location, clean and amazing online support through the virtual support. Will definitely stay here again when we visit Scottsdale!
Menginap 3 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tannis

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
The floors were very dirty.
Menginap 7 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

daniel

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
Good location
Menginap 7 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Annabelle

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Le logement était propre, le stationnement était accessible facilement, les instructions étaient claires
Menginap 4 malam pada Okt 2025
Disahkan

8/10 Baik

Elgin

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
As far as the stay it was great, I dont think the instructions for parking where all that clear for someone that was completely new to this type of check in. They metion where to park when you get there but forget to mention that they'll be a parking card and spot assigned to you when you go to your room. I had to reach out to someone for theses instructions
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan

2/10 Teruk

John

Tidak sukakan: Komunikasi
Kasa cancelled 2 hours before check-in. I can’t believe they advertise on Expedia/Hotels.com and don’t honor bookings.
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

kimberly

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Perfect place to stay!
Menginap 3 malam pada Nov 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

scott

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Great property! Has everything you need!
Menginap 3 malam pada Ogo 2025
Disahkan

2/10 Teruk

clay

Tidak sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
There was a problem with the check in process. I asked for a refund and they stopped responding. I will be issuing a charge back.
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

jeffrey

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Easy walk to shops and restaurants
Menginap 2 malam pada Apr 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Beautiful place
Menginap 1 malam pada Feb 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Dawn

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Love this location! Great stay, very clean and has everything you need!
Menginap 1 malam pada Sep 2023
Disahkan

8/10 Baik

Stephen

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Nice property, close to restaurants and shopping.
Menginap 1 malam pada Mac 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tricia

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Great amenities
Menginap 3 malam pada Dis 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Victor

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Great place to stay. Right in the center of the Scottsdale shopping quarter
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

paul

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Brilliant stay and really good comms ans instructions - will stay again
Menginap 3 malam pada Feb 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Danielle

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
This property is absolutely stunning, the amenities are 5 star and the furnishings are upscale everything about Vitri is amazing
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Disahkan

8/10 Baik

Mitchell

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Great Location and Nice Rooms

Second time there and will likely book this again in the future. Couple of little things like lack of towels and a cute early check-in fee prevent me from giving it the fifth star. Great Location!
Menginap 4 malam pada Apr 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Thomas

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
High-end place
Menginap 2 malam pada Jan 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Janae

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Had an amazing stay here, very impressed. Would definitely stay here again. Great experience, lots of space in the unit and pool /gym amenities were very nice. Clean and quiet building
Menginap 3 malam pada Mac 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

paul

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
A great apartment in a fab area
Menginap 3 malam pada Mei 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
Very modern, clean and comfortable apartment just steps away from the shops and restaurants of Scottsdale quarter and Kierland commons. Will def stay here again on my next trip to Scottsdale.
Menginap 1 malam pada Nov 2023