Seluruh rumah

Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507

Kelas hartanah: 2

Galeri foto untuk Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507

Kolam renang
Bilik
Bahagian luar
Ruang tamu
Kawasan hartanah

Ulasan

6.0 daripada 10

Seluruh rumah

5 bilik tidur5 bilik mandi

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Penyaman udara

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507

  • Vila berdekatan Pantai Coral Bay
  • Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507 menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507 menampilkan keselesaan seperti penyaman udara.

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 1 kolam renang terbuka

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj

Bilik tidur

  • 5 bilik tidur

Bilik mandi

  • 5 bilik mandi

Keselesaan

  • Penyaman udara

Haiwan kesayangan

  • Haiwan perkhidmatan sahaja (haiwan kesayangan tidak dibenarkan)

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel yang mengandungi arahan daftar masuk khas dan maklumat pengambilan kunci sebelum ketibaan; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Untuk membuat pengaturan daftar masuk sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Pengambilan kunci, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking allowed: in designated areas

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad debit atau kredit; wang tunai tidak diterima
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Tentang kawasan sekitar

Pegeia menempatkan vila ini. Pelabuhan Paphos dan Kilang Wain Fikardos disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Pantai Coral Bay dan Pantai Laourou. Zoo Pafos dan Taman Air Paphos Aphrodite juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Pegeia kami
Lihat lebih banyak Vila di Pegeia
Peta
114 Sea Caves Avenue, Pegeia, Paphos, 8560

Tempat berdekatan

  • Pantai Coral Bay
    Pantai Coral Bay
    6 min memandu - 5.3 km
  • Pelabuhan Paphos
    Pelabuhan Paphos
    26 min memandu - 20.6 km
  • Kapal Karam Edro III
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Ladang George
    2 min memandu - 1.2 km
  • Zoo Pafos
    2 min memandu - 1.5 km

Bergerak

  • Paphos (PFO-Lapangan Terbang Antarabangsa Paphos) - 45 minit memandu

Restoran

  • Yeronisos
    5 min memandu
  • Kohyli
    5 min memandu
  • La Casa Gin Garden
    7 min memandu
  • Sky7
    5 min memandu
  • Calypso Restaurant @ Coral Beach Hotel
    5 min memandu

Soalan lazim

Adakah Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507 mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507 mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini; parkir berdekatan juga percuma.

Apakah masa daftar masuk di Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00.

Apakah masa daftar keluar di Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507?

Terletak di Pegeia, vila ini sejauh 1 bt (2 km) dari Kapal Karam Edro III dan Ladang George. Zoo Pafos dan Pantai Laourou juga dalam jarak 3 bt (5 km).

Ulasan

Impressive Villa Exclusive Sea Caves Walk to Taverns Sleeps 11 Ref 507 Ulasan

6.0

8.0

Kebersihan
Penilaian 10 - Cemerlang. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 1 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 1 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk
Property was in need of some maintenance and updating. Air conditioning was faulty
Menginap 8 malam pada Apr 2026