The Riverstone Agro Farm

Kelas hartanah: 2.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Pengemasan
  • Meja depan 24/7
Harga semasa ialah RM285
RM299 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Pilihan bilik

Standard Studio

  • Pemandangan taman
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Tent

  • Pemandangan taman
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Futon Bujang

Superior Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Panvel menempatkan The Riverstone Agro Farm. Karnala Bird Sanctuary dan Imagicaa merupakan tarikan tempahan sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Seawoods Grand Central dan Pusat Beli belah Inorbit. Layari panduan perjalanan Panvel kami
Peta
SN.15/1, Dodhani Road, Old Matheran Road, Panvel, Maharashtra, 410102

Tempat berdekatan

  • Vadale Lake
    49 min memandu - 22.4 km
  • Orion Mall
    49 min memandu - 21.0 km

Bergerak

  • Stesen Kalamboli - 24 minit memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Navi Mumbai (NMI) - 80 minit memandu

Restoran

  • Trimbakfastfoodcafe
  • Sakvill Restaurant
  • Diwadkar Restaurant
  • Royal Restaurant
  • Ram Krishna Resturant

Tentang hartanah ini

The Riverstone Agro Farm

  • Sorotan hartanah
  • Di The Riverstone Agro Farm, anda boleh menantikan sarapan percuma (masakan tempatan), taman dan restoran. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di The Riverstone Agro Farm menampilkan keselesaan seperti penyaman udara.

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Makanan dan minuman

  • Sarapan masakan tempatan percuma tersedia setiap hari 8:00 hingga 9:30
  • 1 restoran

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kawasan luar

  • Taman

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Tuala disediakan

Lain-lain

  • Penyaman udara

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 20:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak INR 2000 setiap haiwan kesayangan, semalam
Hanya anjing dan kucing dialu-alukan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak mungkin tidak layak mendapatkan sarapan percuma

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: INR 2000 setiap haiwan kesayangan, semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Nombor Pendaftaran Hartanah 27AAACK2113R1ZF

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah The Riverstone Agro Farm mesra haiwan kesayangan?

Ya, kucing dan anjing dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak INR2000 setiap haiwan kesayangan, semalam.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di The Riverstone Agro Farm?

Setakat 27 Ogo 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di The Riverstone Agro Farm pada 27 Sep 2026 bermula serendah RM285, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di The Riverstone Agro Farm?

Hotel ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di The Riverstone Agro Farm?

Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 20:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di The Riverstone Agro Farm?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya The Riverstone Agro Farm?

Terletak di Panvel, hotel ini dalam jarak 25 bt (40 km) dari Karnala Bird Sanctuary, Stadium DY Patil dan Seawoods Grand Central. Pusat Beli belah Inorbit dan Pusat Pameran CIDCO juga dalam jarak 25 bt (40 km).