
Hotel berdekatan Padang Golf Presidio
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
17 Okt - 18 OktEsok
18 Okt - 19 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 OktDua minggu kemudian
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Padang Golf Presidio




1. Geary Parkway Motel At Mine Hospitality
Geary Parkway Motel At Mine Hospitality1.4 km dari Padang Golf Presidio
Orawan
RM396
RM789 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




2. Hotel Drisco
Hotel DriscoPacific Heights, 1.5 km dari Padang Golf Presidio
RM2,972
RM3,457 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




3. The Monte Cristo
The Monte Cristo1.3 km dari Padang Golf Presidio
RM1,259
RM1,482 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




4. Star Motel
Star MotelCow Hollow, 2.8 km dari Padang Golf Presidio
RM547
RM637 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




5. Stanyan Park Hotel
Stanyan Park Hotel2.6 km dari Padang Golf Presidio
RM923
RM1,073 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




6. Cow Hollow Inn & Suites
Cow Hollow Inn & SuitesDaerah Marina, 2.2 km dari Padang Golf Presidio
RM477
RM555 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




7. Sutter Mansion
Sutter Mansion3.2 km dari Padang Golf Presidio
RM1,095
RM1,407 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




8. Hotel Majestic
Hotel Majestic3 km dari Padang Golf Presidio
Theresa
RM582
RM678 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




9. Marina Motel
Marina MotelDaerah Marina, 1.7 km dari Padang Golf Presidio
RM547
RM638 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




10. Chapter San Francisco - Hostel
Chapter San Francisco - Hostel3.2 km dari Padang Golf Presidio
Can
RM390
RM455 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




11. The Grove Inn
The Grove Inn2.9 km dari Padang Golf Presidio
Heather
RM617
RM718 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




12. The Metro Hotel
The Metro Hotel2.8 km dari Padang Golf Presidio
Laura
RM943
RM1,098 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




13. Queen Anne Hotel
Queen Anne Hotel2.9 km dari Padang Golf Presidio
Ivan
RM796
RM927 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. La Casa Inn
La Casa InnDaerah Marina, 3.1 km dari Padang Golf Presidio
Margaret L
RM584
RM679 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




15. Samesun San Francisco - Hostel
Samesun San Francisco - HostelCow Hollow, 3.2 km dari Padang Golf Presidio
LUIS
RM364
RM423 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




16. Coventry Motor Inn
Coventry Motor InnCow Hollow, 2.6 km dari Padang Golf Presidio
stanley
RM572
RM665 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




17. Hotel Kabuki, part of JdV by Hyatt
Hotel Kabuki, part of JdV by Hyatt2.8 km dari Padang Golf Presidio
RM927
RM1,246 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




18. Kimpton Hotel Enso by IHG
Kimpton Hotel Enso by IHG2.6 km dari Padang Golf Presidio
RM971
RM1,136 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




19. Hotel Del Sol
Hotel Del SolCow Hollow, 2.4 km dari Padang Golf Presidio
Katherine
RM547
RM768 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




20. Infinity Hotel San Francisco, Tapestry Collection by Hilton
Infinity Hotel San Francisco, Tapestry Collection by HiltonDaerah Marina, 2 km dari Padang Golf Presidio
Stephanie
RM730
RM850 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Padang Golf Presidio
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Geary Parkway Motel At Mine Hospitality | 9.8 Luar biasa 93 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Drisco | 9.8 Luar biasa 479 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Monte Cristo | 9.6 Luar biasa 499 ulasan | Lihat | |||||
![]() Star Motel | 9.4 Luar biasa 657 ulasan | Lihat | |||||
![]() Stanyan Park Hotel | 9.4 Luar biasa 1,004 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Padang Golf Presidio Popular
Tarikan lain berhampiran Padang Golf Presidio
Presidio of San Francisco
9.2/10 (6,980 ulasan)
Ketahui sejarah, budaya, ruang terbuka, pemandangan yang menakjubkan dan Jedi Master Yoda di bekas pangkalan askar ini.
Ecology Trail
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Ecology Trail ketika anda berkunjung ke San Francisco. Selami latar seni yang dikagumi dan matahari terbenam yang cantik di kawasan meriah ini.
Congregation Emanu-El
Anda boleh pelajari tentang sejarah San Francisco dengan singgah ke Congregation Emanu-El. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau temui matahari terbenam yang cantik di kawasan meriah ini.
Muzium Dunia Semula Jadi
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Dunia Semula Jadi ketika percutian anda di San Francisco. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau temui matahari terbenam yang cantik di kawasan meriah ini.
Neck Of The Woods
Neck Of The Woods merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di San Francisco, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui muzik secara langsung dan katedral di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Golden Gate Club
Setelah mengunjungi Golden Gate Club, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di San Francisco.
Jewish Community Center of San Francisco
Nikmati lawatan ke Jewish Community Center of San Francisco ketika penginapan anda di San Francisco.
Neptune Society Columbarium
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah San Francisco dengan singgah ke Neptune Society Columbarium. Temui matahari terbenam yang cantik dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.




