
Hotel berdekatan Osho Teerth gardens
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
19 Okt - 20 OktEsok
20 Okt - 21 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Osho Teerth gardens




1. Conrad Pune by Hilton
Conrad Pune by Hilton0.8 km dari Osho Teerth gardens
RM551
RM650 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




2. The Ritz-Carlton, Pune
The Ritz-Carlton, PuneYerawada, 1.8 km dari Osho Teerth gardens
RM860
RM1,014 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




3. Sheraton Grand Pune Bund Garden Hotel
Sheraton Grand Pune Bund Garden Hotel2.2 km dari Osho Teerth gardens
RM408
RM482 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




4. Oakwood Residence Naylor Road Pune
Oakwood Residence Naylor Road Pune0.7 km dari Osho Teerth gardens
Dasminder
RM258
RM271 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




5. Blue Diamond - IHCL SeleQtions
Blue Diamond - IHCL SeleQtions0.6 km dari Osho Teerth gardens
Kamlendra Singh
RM301
RM316 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




6. Lemon Tree Premier City Center Pune
Lemon Tree Premier City Center Pune1.8 km dari Osho Teerth gardens
geeta
RM227
RM261 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




7. Hyatt Pune
Hyatt Pune2.5 km dari Osho Teerth gardens
RM279
RM293 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




8. AR Suites Jewels Royale
AR Suites Jewels RoyaleMundhwa, 2.4 km dari Osho Teerth gardens
Swapnil
RM186
RM195 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




9. The Westin Pune Koregaon Park
The Westin Pune Koregaon ParkMundhwa, 1.6 km dari Osho Teerth gardens
Nakul
RM610
RM720 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




10. Marriott Suites Pune
Marriott Suites PuneMundhwa, 2.1 km dari Osho Teerth gardens
Mohit
RM602
RM710 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




11. Crowne Plaza Pune City Centre by IHG
Crowne Plaza Pune City Centre by IHG1.6 km dari Osho Teerth gardens
Hrishikesh Uday
RM203
RM236 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




12. Shantai Hotel
Shantai Hotel2.8 km dari Osho Teerth gardens
Manohar
RM126
RM133 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




13. Hotel Lotus
Hotel Lotus0.6 km dari Osho Teerth gardens
RM138
RM144 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




14. Park Ornate
Park Ornate1.4 km dari Osho Teerth gardens
Bhushan
RM180
RM189 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




15. Royal Orchid Central Pune
Royal Orchid Central PuneKalyani Nagar, 1.9 km dari Osho Teerth gardens
RM168
RM185 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




16. Hotel Shree Panchratna
Hotel Shree Panchratna1.8 km dari Osho Teerth gardens
RM219
RM230 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




17. One Tree Stays Kharadi
One Tree Stays KharadiTaman Koregaon, 0.8 km dari Osho Teerth gardens
RM87
RM91 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




18. O Hotel Pune
O Hotel PuneTaman Koregaon, 0.5 km dari Osho Teerth gardens
Sreesankar
RM236
RM248 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




19. Hotel Studio Estique
Hotel Studio Estique1.6 km dari Osho Teerth gardens
Syed Laziya
RM144
RM151 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




20. The Central Park Hotel
The Central Park Hotel1.7 km dari Osho Teerth gardens
RM203
RM213 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Osho Teerth gardens
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Conrad Pune by Hilton | 9.6 Luar biasa 333 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Ritz-Carlton, Pune | 9.8 Luar biasa 84 ulasan | Lihat | |||||
![]() Sheraton Grand Pune Bund Garden Hotel | 9.0 Hebat 319 ulasan | Lihat | |||||
![]() Oakwood Residence Naylor Road Pune | 9.4 Luar biasa 88 ulasan | Lihat | |||||
![]() Blue Diamond - IHCL SeleQtions | 9.0 Hebat 277 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Osho Teerth gardens Popular
Tarikan lain berhampiran Osho Teerth gardens

Muzium Suku Kaum
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Suku Kaum ketika kunjungan anda ke Pune Pusat. Temui festival dan kuil di kawasan ini.

Mahatma Gandhi Udyan
8.0/10 (2 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Mahatma Gandhi Udyan, kawasan hijau yang indah di Pune. Temui festival dan kuil di kawasan ini.

National War Memorial Southern Command
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di National War Memorial Southern Command di Pune. Luangkan masa untuk melawat kuil dan monumen ketika berada di kawasan ini.
Rotary Riverside Joggers Park
6.0/10 (1 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Rotary Riverside Joggers Park, kawasan hijau yang indah di Pune. Temui festival dan kuil di kawasan ini.
Bund Garden
Bund Garden merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Pune, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui kawasan desa dan kuil di kawasan ini.
Tarakeshwar Temple
Setelah mengunjungi Tarakeshwar Temple, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Pune. Temui festival dan kuil di kawasan ini.
ABC farms
8.0/10 (1 ulasan)
Nikmati lawatan ke ABC farms ketika penginapan anda di Pune. Temui festival dan kuil di kawasan ini.
Business Bay
7.0/10 (2 ulasan)
Business Bay merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Pune, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui festival dan kuil di kawasan ini.




