Seluruh rumah

Kurosaki House

Kelas hartanah: 3.5

Galeri foto untuk Kurosaki House

Premier Room (Villa)
Premier Room (Villa) | Ruang tamu
Bahagian dalam
Pintu masuk hartanah
Pintu masuk hartanah

Ulasan

6.0 daripada 10

Seluruh rumah

Boleh menampung 6

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Kurosaki House

  • Rumah percutian berdekatan Grand Front Osaka Mall
  • Berdekatan Osaka Station City, Kurosaki House menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di rumah percutian ini termasuk:
  • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Kurosaki House mempunyai sentuhan bermakna seperti penyaman udara, serta kemudahan seperti
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Bilik mandi persendirian dengan tab mandi rendaman dalam dan tandas dengan bidet elektronik
    • Balkoni, dapur kecil dan peti sejuk

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di rumah: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Mesra keluarga

  • Kanak-kanak menginap secara percuma (lihat butiran)

Dapur kecil

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peti sejuk

Bilik tidur

  • 1 bilik tidur

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Selipar
  • Tab mandi atau pancuran
  • Tab mandi rendaman dalam
  • Tandas dengan bidet elektronik

Ruang tamu

  • Ruang tamu

Hiburan

  • TV skrin rata

Kawasan luar

  • Balkoni

Dobi

  • Mesin basuh

Kawalan suhu

  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Air botol percuma
  • Tiada khidmat pengemasan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
2 kanak-kanak, sehingga umur 2 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga

Merokok

Smoking is not permitted

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Satu cukai bandar mungkin dikuti di hartanah. Cukai bandar adalah antara JPY 100 hingga JPY 10,000 seorang, setiap malam, bergantung pada kadar harga bilik setiap malam. Sila ambil perhatian bahawa pengecualian tambahan mungkin terpakai. Untuk mendapatkan maklumat lanjut, sila hubungi pihak hartanah menggunakan maklumat yang terdapat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Hartanah ini dibersihkan secara profesional

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Kementerian Kesihatan, Buruh dan Kebajikan Jepun menghendaki semua pelawat antarabangsa untuk memberi nombor pasport dan kewarganegaraan mereka semasa mendaftar di sebarang kemudahan penginapan (inapan pinggir (inn), hotel, motel, dll. ); selain itu, tuan punya penginapan dikehendaki membuat salinan pasport bagi semua tetamu yang mendaftar dan menyimpan salinan tersebut dalam fail

Tentang kawasan sekitar

Kita, sebuah kawasan kejiranan di Osaka, menempatkan rumah percutian ini. Dotonbori dan Osaka Station City disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati tarikan popular kawasan boleh mengunjungi Universal Studios Japan™ dan Akuarium Kaiyukan Osaka. Ingin menikmati acara atau perlawanan? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Dewan Osaka-jō atau Kyocera Dome Osaka. Layari panduan perjalanan Osaka kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Osaka
Peta
11-12 Kurosakicho, Kita-ku, Osaka, Osaka, 5300023

Tempat berdekatan

  • Jalan Membeli-belah Tenjimbashi-Suji
    Jalan Membeli-belah Tenjimbashi-Suji
    4 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Muzium Perumahan dan Kehidupan Osaka
    Muzium Perumahan dan Kehidupan Osaka
    7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Grand Front Osaka Mall
    Grand Front Osaka Mall
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Gedung Utama Hankyu Umeda
    Gedung Utama Hankyu Umeda
    16 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Teater Umeda Arts
    11 min berjalan kaki - 1.0 km

Bergerak

  • Stesen Nakazakicho - 2 minit berjalan kaki
  • Stesen Tenjimbashisuji 6-chome - 7 minit berjalan kaki
  • Osaka (ITM-Itami) - 12 minit memandu

Restoran

  • 本家第一旭 天満店
    5 min berjalan kaki
  • 馬鹿坊
    3 min berjalan kaki
  • Bar Moltal/バー・モルタル
    4 min berjalan kaki
  • STRETCH
    3 min berjalan kaki
  • Salon de AManTo 天人
    4 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Kurosaki House mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Kurosaki House?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Kurosaki House?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Kurosaki House?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Kurosaki House?

Terletak di Kita, rumah percutian ini sejauh 1 bt (2 km) dari Jalan Membeli-belah Tenjimbashi-Suji, Grand Front Osaka Mall dan Osaka Station City. Istana Osaka dan Dotonbori juga dalam jarak 3 bt (5 km). Stesen Nakazakicho hanya sejauh 2 minit berjalan kaki dan Stesen Temma sejauh 7 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Kurosaki House Ulasan