
Hotel Dekat Omaxe Connaught Place Mall
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
17 Okt - 18 OktEsok
18 Okt - 19 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 OktDua minggu kemudian
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Omaxe Connaught Place Mall




1. Jaypee Greens Golf & Spa Resort
Jaypee Greens Golf & Spa Resort2.3 km dari Omaxe Connaught Place Mall
RM444
RM524 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




2. Holiday Inn Express Greater Noida Knowledge Park by IHG
Holiday Inn Express Greater Noida Knowledge Park by IHGKnowledge Park III, 2.5 km dari Omaxe Connaught Place Mall
Keyshla
RM120
RM149 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




3. The Dwelling inn
The Dwelling innKnowledge Park III, 2.7 km dari Omaxe Connaught Place Mall
Irene
RM87
RM91 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




4. Blueberry Residency
Blueberry ResidencyKnowledge Park III, 2.6 km dari Omaxe Connaught Place Mall
Reyaz
RM85
RM89 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




5. KalpTaru Residency
KalpTaru Residency1.6 km dari Omaxe Connaught Place Mall
RM155
RM162 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




6. Savoy Suites Greater Noida
Savoy Suites Greater Noida2.7 km dari Omaxe Connaught Place Mall
RM1,445
RM1,705 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




7. Ace Prime Hotel
Ace Prime Hotel2.5 km dari Omaxe Connaught Place Mall
CO LTD
RM243
RM256 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




8. Greno House
Greno HouseKnowledge Park III, 2.5 km dari Omaxe Connaught Place Mall
Devansh
RM170
RM178 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




9. The Royal Harmony
The Royal Harmony2.2 km dari Omaxe Connaught Place Mall
GANESH
RM387
RM456 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




10. Hibiscus Elite Hotel
Hibiscus Elite Hotel1.3 km dari Omaxe Connaught Place Mall
Tim
RM232
RM244 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




11. Treebo Sunny Feast
Treebo Sunny Feast2.8 km dari Omaxe Connaught Place Mall
RM120
RM126 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




12. Hotel CityMax Inn
Hotel CityMax Inn2.8 km dari Omaxe Connaught Place Mall
RM85
RM89 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




13. Hotel Stiltstay
Hotel Stiltstay1.9 km dari Omaxe Connaught Place Mall
RM172
RM181 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




14. Khatu Hotel
Khatu Hotel1.5 km dari Omaxe Connaught Place Mall
vinit Kumar
RM147
RM154 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




15. Hotel Holiday Grand Near Expo Mart
Hotel Holiday Grand Near Expo MartKnowledge Park III, 2.2 km dari Omaxe Connaught Place Mall
Ritesh
RM213
RM223 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




16. OYO 18982 OOAK Hotels Delta 1
OYO 18982 OOAK Hotels Delta 11.6 km dari Omaxe Connaught Place Mall
Srihari
RM247
RM259 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




17. Pride Premier Greater Noida
Pride Premier Greater NoidaKnowledge Park III, 2.5 km dari Omaxe Connaught Place Mall
RM145
RM153 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




18. Grow Inn
Grow Inn1.8 km dari Omaxe Connaught Place Mall
RM162
RM170 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




19. Hotel Blue Fern - Near India Expo Center & Mart, Greater Noida
Hotel Blue Fern - Near India Expo Center & Mart, Greater Noida2.3 km dari Omaxe Connaught Place Mall
RM42
RM44 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




20. Hotel Silver Star
Hotel Silver Star1.9 km dari Omaxe Connaught Place Mall
RM81
RM85 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Omaxe Connaught Place Mall
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Jaypee Greens Golf & Spa Resort | 9.0 Hebat 99 ulasan | Lihat | |||||
![]() Holiday Inn Express Greater Noida Knowledge Park by IHG | 7.2 Baik 16 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Dwelling inn | 9.0 Hebat 2 ulasan | Lihat | |||||
![]() Blueberry Residency | 10.0 Luar biasa 1 ulasan | Lihat | |||||
![]() KalpTaru Residency | 10.0 Luar biasa 1 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Omaxe Connaught Place Mall Popular
Tarikan lain berhampiran Omaxe Connaught Place Mall

Pari Chowk
8.6/10 (14 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Noida Raya dengan singgah ke Pari Chowk. Anda boleh menikmati restoran ketika berada di kawasan ini.

Pusat Ekspo India
7.8/10 (77 ulasan)
Lihat acara menarik di Pusat Ekspo India ketika kunjungan anda ke Noida Raya. Anda boleh menikmati restoran ketika berada di kawasan ini.
City Park Noida
10.0/10 (5 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di City Park Noida, kawasan hijau yang indah di Jaypee Greens. Anda boleh menikmati restoran ketika berada di kawasan ini.
Muzium Kanak-kanak Stellar
10.0/10 (5 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Muzium Kanak-kanak Stellar ketika anda berkunjung ke Noida Raya. Anda boleh menikmati restoran ketika berada di kawasan ini.
The Grand Venice Mall
Anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di The Grand Venice Mall ketika percutian anda di Noida Raya. Berjalan-jalan di taman di kawasan ini atau lawati spa.
Tanah Bencah Surajpur
10.0/10 (4 ulasan)
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Tanah Bencah Surajpur ketika anda berkunjung ke Noida Raya. Temui festival dan spa di kawasan ini.
Mall of Adventure
10.0/10 (5 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Gautam Buddh Nagar, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Mall of Adventure. Anda boleh menikmati restoran ketika berada di kawasan ini.
Litar Antarabangsa Buddh
Sertai acara di Litar Antarabangsa Buddh ketika kunjungan anda ke Gautam Buddh Nagar. Anda boleh menikmati restoran ketika berada di kawasan ini.




