Hotel Shattuck Plaza

Pilih tarikh untuk melihat harga

Mewah
VIP Access
Hartanah 4.0 bintang
9.0

Hebat

Keanggunan berhampiran kampus UC Berkeley

Direka bentuk cantik dengan suasana yang selesa, hotel ini terletak dengan sempurna berhampiran pengangkutan awam dan kampus UC Berkeley. Nikmati masakan lazat restoran di lokasi dan nikmati sentuhan yang bijak daripada kakitangan yang mesra dan sedia membantu.

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
  • Sarapan tersedia
Harga semasa ialah RM597
RM688 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Jul - 8 Jul

Lihat manfaat yang anda akan nikmati dengan VIP Access

Nikmati lebih banyak apabila anda menjadi ahli

  • Jimat 15% atau lebih lagi pada hartanah VIP Access terpilih apabila anda menjangkau tingkat Silver atau lebih tinggi
  • Nikmati perkhidmatan dengan kualiti dinilai tinggi dan luar biasa
  • Nikmati faedah penginapan di hartanah terpilih, serta naik taraf bilik percuma, daftar masuk awal dan daftar keluar lewat apabila tersedia

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Superior Room, 1 Katil Raja (King)

9.2 daripada 10
Hebat
(15 ulasan)
  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room, 2 Katil Kelamin (Double)

9.2 daripada 10
Hebat
(32 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Shattuck Suite

9.0 daripada 10
Hebat
(7 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room, 1 Katil Raja (King)

8.8 daripada 10
Cemerlang
(88 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Business Room

8.8 daripada 10
Cemerlang
(36 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Berkeley, Hotel Shattuck Plaza berada di pusat bandar raya. Pier 39 dan Dataran Ghirardelli disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Teluk San Francisco dan Pulau Alcatraz. Ingin menikmati acara atau perlawanan? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Oracle Park atau Chase Center. Terokai kembara aktiviti air di kawasan ini dengan aktiviti berkayak, layar layang dan luncur angin berdekatan, atau nikmati aktiviti luar yang menarik seperti denai kembara/berbasikal. Tetamu menyukai lokasi hotel yang berada di tengah. Layari panduan perjalanan Berkeley kami
Peta
2086 Allston Way, Berkeley, CA, 94704

Tempat berdekatan

  • Historic Berkeley
    Historic Berkeley
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • University of California, Berkeley
    University of California, Berkeley
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Muzium Seni Berkeley dan Arkib Filem Pasifik
    Muzium Seni Berkeley dan Arkib Filem Pasifik
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Teater Berkeley Repertory
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • UC Theatre Taube Family Music Hall
    6 min berjalan kaki - 0.6 km

Bergerak

  • Stesen Pusat Bandar Berkeley - 2 minit berjalan kaki
  • Stesen Berkeley - 6 minit memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa San Francisco (SFO) - 53 minit memandu

Restoran

  • Jupiter
    1 min berjalan kaki
  • Yume Mori
    3 min berjalan kaki
  • Eureka
    2 min berjalan kaki
  • Sliver Pizzeria
    1 min berjalan kaki
  • Heroic Italian Berkeley
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Shattuck Plaza

  • Mewah bagi hotel berdekatan University of California, Berkeley
  • Terletak berdekatan Dataran Jack London, Hotel Shattuck Plaza menyediakan pencucian kering/dobi, bar dan gimnasium. Pengembara aktif boleh menikmati berbasikal di hotel ini. Akses Internet wayarles percuma tersedia kepada semua tetamu bersama dengan pusat perniagaan 24 jam dan restoran.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Perkhidmatan limousin/kereta bandar, sarapan pesanan masak (surcaj) dan sewa basikal
    • Letak kenderaan valet (surcaj), daftar keluar ekspres dan daftar masuk ekspres
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam, dewan bankuet dan bilik mesyuarat
    • Ulasan tetamu amat memuji tentang lokasi pusat dan kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 199 bilik menampilkan keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan penyaman udara, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma dan surat khabar hari minggu percuma. Ulasan tetamu memberikan kata-kata positif tentang kebersihan bilik di hartanah.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan kelengkapan dandanan diri berjenama dan pancuran mandi
    • 37-inci televisyen definisi tinggi dengan perkhidmatan penstriman dan saluran TV premium
    • Sistem pemanasan kawalan suhu, setiap hari dan meja

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Perkhidmatan limousin/kereta bandar
  • Tempat letak kenderaan valet berbumbung selamat di tapak hartanah (USD 49.50 semalam; termasuk keistimewaan keluar/masuk)
  • Letak kenderaan valet di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk pilihan di luar jalan

Makanan dan minuman

  • Hari bekerja sarapan pesanan masak tersedia 7:00 hingga 10:30 dengan bayaran: USD 20 seorang
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran
  • Bar/deli snek

Aktiviti menarik

  • Gimnasium
  • Sewaan basikal

Mesra keluarga

  • Bar/deli snek
  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Dispenser air
  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar percuma di lobi
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pakej lamaran/romantik
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan rencam
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Perkhidmatan perniagaan

  • Bilik mesyuarat
  • Pusat perniagaan 24 jam
  • Ruang persidangan seluas 1,672 meter persegi

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Alat bantuan mendengar
  • Laluan perjalanan mudah diakses kerusi roda
  • Lif
  • Papan tanda braille/timbul

Lain-lain

  • 6 tingkat
  • Dasar sisa makanan yang menyeluruh
  • Dewan bankuet
  • Makanan sumber tempatan diutamakan
  • Penggunaan dispenser air digalakkan
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Peralatan tempat tidur premium

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri berjenama
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Perkhidmatan penstriman
  • TV skrin rata 37-inci dengan saluran kabel premium

Makanan dan minuman

  • Perkhidmatan bilik terhad

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Meja
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Seterika/papan seterika
  • Sistem pemanasan (kawalan suhu)
  • Surat khabar hari bekerja percuma
  • Tandas cekap air
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 16:00
Daftar masuk ekspres tersedia

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Seorang dewasa berumur 18 ke atas mesti bertanggungjawab untuk tempahan tersebut
Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Pengubahsuaian dan penutupan

Kemudahan berikut ditutup pada Isnin, Selasa, Rabu, Khamis dan Ahad:
  • Restoran
Kemudahan berikut ditutup pada Jumaat dan Sabtu:
  • Restoran

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 75 setiap penginapan, sepenginapan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dan kucing dialu-alukan
Mangkuk makanan dan air tersedia

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak sehingga umur 20 tahun boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak USD25.0 semalam
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan pesanan masak: kira-kira USD 20.00 seorang
  • Fi letak kenderaan valet berbumbung: USD49.50 semalam (keistimewaan masuk/keluar)
  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 75 setiap penginapan, sepenginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
  • Bayaran katil lipat simpan: USD 25.0 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida, pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, alat pertolongan cemas, dan pengadang tingkap
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Hotel Shattuck Plaza mesra haiwan kesayangan?

Ya, kucing dan anjing dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak USD75 setiap penginapan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel Shattuck Plaza?

Setakat 1 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel Shattuck Plaza pada 7 Jul 2026 bermula serendah RM597, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotel Shattuck Plaza?

Parkir valet tersedia dengan fi sebanyak USD49.50 semalam.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Shattuck Plaza?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Hotel Shattuck Plaza?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi.

Di manakah terletaknya Hotel Shattuck Plaza?

Terletak di Pusat Bandar Berkeley, hotel ini sejauh 0.1 mi (0.2 km) from University of California, Berkeley serta dalam jarak 9 bt (15 km) dari Dataran Jack London dan Teluk San Francisco. Pusat Konvensyen Moscone dan Oracle Park juga dalam jarak 12 bt (20 km) pemanduan.Stesen Pusat Bandar Berkeley hanya sejauh 2 minit berjalan kaki dan Stesen North Berkeley sejauh 23 minit berjalan kaki.

Ulasan

Hotel Shattuck Plaza Ulasan

9.0

Hebat

9.2

Kebersihan

8.4

Kemudahan

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

8.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 841 daripada 1260 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 233 daripada 1260 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 102 daripada 1260 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 44 daripada 1260 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 40 daripada 1260 ulasan

Ulasan

Disahkan

8/10 Baik

Cameron

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice room… great location.
Menginap 4 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

John

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice, well maintained historic hotel. I genuinely like hotels with character, and this fits the bill.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

David

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good location. Great breakfast. Friendly service
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Cristella

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Love this boutique hotel
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Raymond

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
great property and staff, will def come back!
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Alice

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Extremely cheerful and helpful staff. Historic hotel with all the modern conveniences so you get both charm and all the necessities. Loved it. Restaurant was also great for breakfast. Very fresh berries, bacon and eggs cooked just as ordered. Would definitely stay again.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Naomi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
My sister and I had the best weekend at this hotel. The check-in staff were great! The Bar staff serve the best drinks and Amari greeted us and made sure our arrival and departure went flawlessly.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

Shuzette

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Historic hotel but pricey
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Linda

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location and very nice staff
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Ana Jeidy

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I enjoy my stay
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Lan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Friendly and convenient location
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

anoushka

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location. Loved the staff and check in process. Room was nice. Bathroom was small. Had a hard time in the shower as it was tiny.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Heather

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The Hotel Shattuck is in a great location, the staff were so helpful and kind, and the rooms were great. We would definitely stay here again!
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Angelique

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Beautiful hotel. Clean room. Staff always helpful and friendly. My favorite place to stay while in Berkeley.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

Carrie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Room was clean, broken faucet but clean, comfortable and great staff.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Thomas

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Wonderful hotel. Clean room and friendly staff and great location for visiting UC Berkeley. We were greeted from morning until night by the staff and the hotel bar and reception area was always lively. Highly recommend!
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Linda

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We loved our stay! Had fun and salable fun place. Great restaurant and wonderful dinner!!$
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Avary

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Clean room & staff was nice
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

James

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great stay at the Shattuck. Rooms were clean, staff were friendly and helpful, and the location was perfect for a walk to the Berkeley campus. Great food options near by! We will definitely be back.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Roger

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
breakfast was buffet only extremely expensive
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Sreekanth

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
My favorite place in Berkeley area.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pietro

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This is just a great little hotel. I thoroughly enjoyed every minute of my stay and did not want to leave. I said I wanted to sleep and was given an extremely quiet place that was just what I needed. I would and will book Shattuck the next time I need a hotel in the East Bay.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location near BART and public transit. The staff was very friendly, the room comfortable and clean. Will stay there again!
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Matt

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Clean room. Great staff. Room service was good.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

David

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice historic hotel. I'd stay there again.
Menginap 4 malam pada Feb 2026