Fabhotel Prime Culture

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

6.2 daripada 10

Kemudahan popular

  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Pengemasan
  • Meja depan 24/7

Pilihan bilik

Deluxe Room

  • 14 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Noida, Fabhotel Prime Culture berada di pusat bandar raya dan berhampiran dengan lapangan terbang. Kuil Swaminarayan Akshardham dan Pari Chowk merupakan tempat menarik terkenal dan pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Pasar Pusat Lajpat Nagar. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Kompleks Sukan Indira Gandhi atau Stadium Jawaharlal Nehru. Layari panduan perjalanan Noida kami
Peta
Khasra No. 5M, Rohillapur, Block B, Sector 132, Noida, Uttar Pradesh, 201304

Tempat berdekatan

  • Amity University
    7 min memandu - 5.7 km
  • Bandar Filem Noida
    10 min memandu - 8.9 km
  • KidZania Delhi NCR
    11 min memandu - 10.0 km
  • Padang Golf Nodia
    11 min memandu - 8.9 km
  • Pasar Atta
    12 min memandu - 11.0 km

Bergerak

  • Stesen NSEZ - 5 minit memandu
  • Stesen New Delhi Okhla - 16 minit memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi (DEL) - 70 minit memandu

Restoran

  • Anardana Max Square Noida
    16 min berjalan kaki
  • Starbucks
    10 min berjalan kaki
  • Daryaganj
    12 min berjalan kaki
  • Say Fontina
    18 min berjalan kaki
  • Bon Amigos
    6 min memandu

Tentang hartanah ini

Fabhotel Prime Culture

  • Hotel di kawasan perniagaan
  • Fabhotel Prime Culture menyediakan majlis makan percuma setiap hari dan banyak lagi.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
  • Sarapan Eropah (surcaj), peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Fabhotel Prime Culture disertakan dengan manfaat seperti peralatan tempat tidur premium dan penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti peti besi dan air botol percuma.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Hulu semburan mandi hujan dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 28-inci sebuah TV LCD dengan saluran kabel
    • Kipas siling, setiap hari dan telefon

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Fabhotel Prime Culture mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Fabhotel Prime Culture?

Fabhotel Prime Culture tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Fabhotel Prime Culture?

Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Fabhotel Prime Culture?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Fabhotel Prime Culture?

Terletak di tengah-tengah Noida, hotel ini sejauh 5.9 km dari Amity University serta dalam jarak 12 bt (20 km) dari Padang Golf Nodia dan Great India Place (Pusat Beli-belah). KidZania Delhi NCR dan Pasar Atta juga dalam jarak 9 bt (15 km).

Ulasan

6.2