City Hotel Neumarkt

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM473
RM506 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Ogo - 10 Ogo

Pilihan bilik

Business Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Business Single Room

  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Business Single Room

8.8 daripada 10
Cemerlang
(8 ulasan)
  • 18 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

9.8 daripada 10
Luar biasa
(14 ulasan)
  • 26 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Business Double Room

9.8 daripada 10
Luar biasa
(7 ulasan)
  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Double Room

9.0 daripada 10
Hebat
(2 ulasan)
  • 27 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Family Double Room

  • 27 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Neumarkt in der Oberpfalz menempatkan City Hotel Neumarkt. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Rizab Alam Semula Jadi Neumarkter Sandduenen dan Taman Alam Semula Jadi Hirschwald, sementara Muzium Lothar Fischer dan Muzium Maybach-Fahrzeuge merupakan tarikan utama kebudayaan. Runtuhan Kastil Wolfstein dan Taman Alam Lembah Altmühl adalah dua lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Neumarkt in der Oberpfalz kami
Peta
Nürnberger Str. 48, Neumarkt in der Oberpfalz, BY, 92318

Tempat berdekatan

  • Pasar Krismas Nuremberg
    Pasar Krismas Nuremberg
    43 min memandu - 53.2 km
  • Grosser Brombachsee
    Grosser Brombachsee
    56 min memandu - 57.4 km
  • Muzium Lothar Fischer
    3 min memandu - 2.1 km
  • Rizab Alam Semula Jadi Neumarkter Sandduenen
    7 min memandu - 4.6 km
  • NürnbergMesse
    34 min memandu - 48.3 km

Bergerak

  • Stesen Neumarkt in der Oberpfalz Poelling - 6 minit memandu
  • Stesen Neumarkt (Oberpf) - 7 minit memandu
  • Nuremberg (NUE-Lapangan Terbang Nuremberg) - 44 minit memandu

Restoran

  • Oberer Ganskeller
    4 min memandu
  • Zentral Tag & Nacht
    19 min berjalan kaki
  • McDonald's
    3 min berjalan kaki
  • Venezia da Giulio
    3 min memandu
  • Neumarkter Bräustübl
    4 min memandu

Tentang hartanah ini

City Hotel Neumarkt

  • Hotel berdekatan Hospital Klinikum Neumarkt
  • Terletak berdekatan Muzium Lothar Fischer dan Muzium Maybach-Fahrzeuge, City Hotel Neumarkt menyediakan banyak kemudahan. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Tempat mengecas kenderaan elektrik, lif dan hartanah bebas asap rokok
    • Mesin layan diri, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan bantuan pelancongan/tiket
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di City Hotel Neumarkt menampilkan keselesaan seperti peti besi muat komputer riba dan penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Pancuran mandi, pengering rambut dan syampu
    • 40-inci TV Pintar dengan saluran satelit
    • Almari pakaian, setiap hari dan meja

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Stesen pengecasan kereta elektrik di tapak hartanah
  • Sekatan ketinggian dikenakan untuk tempat letak kenderaan di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan sendiri berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi

Kemudahan

  • Mesin layan diri
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan bebas tangga ke pintu masuk
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Lif

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Kertas tandas
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV pintar 40-inci dengan saluran satelit

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Meja
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Peti besi muat komputer riba

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:30
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka Isnin - Jumaat (7:30 - 11:00)
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal bagi mendapatkan arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan, peti kunci

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 10 setiap haiwan kesayangan, semalam
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dan kucing dialu-alukan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 10 setiap haiwan kesayangan, semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Transaksi tanpa tunai tersedia
Bilik tetamu bebas-bising tidak dapat dijamin
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan pengesan asap

Perkara yang kami harus menyebut

Sekatan ketinggian parkir dikenakan

Soalan lazim

Adakah City Hotel Neumarkt mesra haiwan kesayangan?

Ya, kucing dan anjing dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak EUR10 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di City Hotel Neumarkt?

Setakat 30 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di City Hotel Neumarkt pada 9 Ogo 2026 bermula serendah RM473, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di City Hotel Neumarkt?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di City Hotel Neumarkt?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:30.

Apakah masa daftar keluar di City Hotel Neumarkt?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya City Hotel Neumarkt?

Terletak di Neumarkt in der Oberpfalz, hotel ini dalam jarak 2 bt (3 km) dari Hospital Klinikum Neumarkt, Muzium Lothar Fischer dan Muzium Maybach-Fahrzeuge. Runtuhan Kastil Wolfstein dan Rizab Alam Semula Jadi Neumarkter Sandduenen juga dalam 3 bt (5 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

City Hotel Neumarkt Ulasan

9.6

Luar Biasa

10

Kebersihan

9.6

Kemudahan

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

9.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 126 daripada 163 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 37 daripada 163 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 163 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 163 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 163 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Andrea

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr schöne geräumige Zimmer
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Maria Angela

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Hotel semplice, pulito e in posizione strategica
Menginap 6 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Patrick

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tolles Hotel, sauber, Einkaufsmöglichkeiten unmittelbar in der Nähe
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Karsten

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles top, gerne wieder!
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Paul

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles top!
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Stuart

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great easy hotel.
Menginap 1 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Frank

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Sehr gutes Business Hotel mit einem Bäcker und Lebensmittelgeschäft
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Sanjeet

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent option for our one night stopover Spacious room, clean, helpful staff in attendance in the morning and close to amenities Don’t hesitate to book
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Marko

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Ruhig, komfortabel und schön groß
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Dana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Perfect location for my needs.
Menginap 3 malam pada Nov 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Dominik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Super schönes modernes Hotel mit modernen und grossen Zimmern inkl tollem Bad und riesiger begehbarer Dusche. Alles sauber und ordentlich. Für ausreichend Parkmöglichkeiten ist gesorgt! Wir kommen gerne wieder!
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Alexander

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Hat uns gut gefallen kann man weiter empfehlen.
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Armin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Super schönes sauberes und großes Zimmer mit Küchenzeile
Menginap 3 malam pada Mei 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stefanie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Es war wie immer alles super :) Ich kann diese Hotel weiterempfehlen und komme gerne wieder :)
Menginap 1 malam pada Jun 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Sabrina

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Praktische Keybox zum einchecken. Super schönes Zimmer mit tollem Bad
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jörg

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Sehr sauber, großes Zimmer, ruhig.
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Bernd

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tolle Unterkunft in Neumarkt, Moderne und Saubere Zimmer, Nettes Personal, tolle Parkmöglichkeiten
Menginap 1 malam pada Dis 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Benjamin

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Ich komme gerne wieder

Parkplatz direkt vor der Tür, super Schlüsselsafe vor dem Eingang, riesiges Zimmer, gut geschlafen, freundlicher Checkout
Menginap 1 malam pada Jan 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Peter

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Amazing place, very clean and quiet. The bed is better than my own bed at home.
Menginap 1 malam pada Mei 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kelly

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Perfect place to stay!

Very safe place to stay while traveling alone. Staff was very friendly and the hotel was spotless everywhere. Having so many shops, places to eat and grocery in walking distance was very helpful.
Menginap 6 malam pada Nov 2023
Disahkan

8/10 Baik

Paulhorst

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Einfaches, gutes Hotel. Der Empfang war automatisiert und daher unpersönlich. Frühstücken kann man nebenan oder woanders. Ansonsten für eine Nacht gut. Tiefgarage war inklusive.
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Michaela

Sehr schöne große Zimmer und Ablauf absolut unkompliziert
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Cornelia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Wir haben uns sehr wohl gefühlt
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Claudia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles bestens
Menginap 4 malam pada Jun 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stefanie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Es war wie beim letzten Mal super :) Wir buchen dieses Hotel auf jeden Fall wieder :)
Menginap 2 malam pada Apr 2024