
Hotel berdekatan Muzium Sejarah Bavaria
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Sejarah Bavaria

1. Green Spirit Hotel
Green Spirit Hotel1 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.6 daripada 10, Luar biasa, (229 ulasan)
Harga ialah RM381
RM408 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

2. Hotel Das Regensburg
Hotel Das RegensburgPusat Bandar Raya Regensburg, 0.8 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.6 daripada 10, Luar biasa, (139 ulasan)
Harga ialah RM575
RM615 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

3. Chin-Chin Hotel ehemals Bohemian Hotel
Chin-Chin Hotel ehemals Bohemian HotelPusat Bandar Raya Regensburg, 0.8 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.4 daripada 10, Luar biasa, (257 ulasan)
Harga ialah RM508
RM543 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov

4. Brauereigaststätte Spitalgarten
Brauereigaststätte SpitalgartenPekan Lama Regensburg, 0.6 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.4 daripada 10, Luar biasa, (79 ulasan)
Harga ialah RM579
RM620 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

5. Hotel Rote 19
Hotel Rote 19Pusat Bandar Raya Regensburg, 0.6 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.4 daripada 10, Luar biasa, (46 ulasan)
Harga ialah RM491
RM525 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

6. elaya hotel regensburg city center, Trademark by Wyndham
elaya hotel regensburg city center, Trademark by WyndhamPusat Bandar Raya Regensburg, 0.5 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.2 daripada 10, Hebat, (405 ulasan)
Harga ialah RM304
RM325 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

7. Hotel Luis
Hotel Luis0.8 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.2 daripada 10, Hebat, (215 ulasan)
Harga ialah RM376
RM402 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

8. Rosi Boutique Hotel
Rosi Boutique HotelPusat Bandar Raya Regensburg, 0.6 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.2 daripada 10, Hebat, (256 ulasan)
Harga ialah RM361
RM387 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

9. Luis Stadl
Luis Stadl0.3 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.2 daripada 10, Hebat, (44 ulasan)
Harga ialah RM401
RM429 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

10. Hotel Orphée - Großes Haus
Hotel Orphée - Großes HausPusat Bandar Raya Regensburg, 0.6 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.2 daripada 10, Hebat, (55 ulasan)
Harga ialah RM662
RM708 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

11. Hotel Central Regensburg CityCentre, SHC by Best Western
Hotel Central Regensburg CityCentre, SHC by Best Western1.2 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.2 daripada 10, Hebat, (120 ulasan)
Harga ialah RM576
RM617 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

12. Hampton by Hilton Regensburg
Hampton by Hilton Regensburg1.1 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.0 daripada 10, Hebat, (319 ulasan)
Harga ialah RM389
RM416 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

13. Hotel Regensburg Herzogshof am Dom
Hotel Regensburg Herzogshof am DomPusat Bandar Raya Regensburg, 0.3 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.0 daripada 10, Hebat, (607 ulasan)
Harga ialah RM428
RM458 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

14. Hotel Weidenhof
Hotel WeidenhofPusat Bandar Raya Regensburg, 0.5 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.0 daripada 10, Hebat, (154 ulasan)
Harga ialah RM304
RM325 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

15. Novotel Regensburg Zentrum
Novotel Regensburg Zentrum0.9 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.0 daripada 10, Hebat, (322 ulasan)
Harga ialah RM376
RM402 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

16. Hotel Am Peterstor
Hotel Am PeterstorPusat Bandar Raya Regensburg, 0.6 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.0 daripada 10, Hebat, (250 ulasan)
Harga ialah RM380
RM406 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

17. Bischofshof Braustuben
Bischofshof Braustuben2 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.0 daripada 10, Hebat, (34 ulasan)
Harga ialah RM412
RM532 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

18. Hotel Jakob-Adult-Only- Regensburg Down Town, Best Western Signature Collection
Hotel Jakob-Adult-Only- Regensburg Down Town, Best Western Signature CollectionPusat Bandar Raya Regensburg, 1.1 km dari Muzium Sejarah Bavaria
9.0 daripada 10, Hebat, (126 ulasan)
Harga ialah RM576
RM617 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

19. Premier Inn Regensburg City Centre
Premier Inn Regensburg City Centre2.3 km dari Muzium Sejarah Bavaria
8.8 daripada 10, Cemerlang, (198 ulasan)
Harga ialah RM277
RM297 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

20. Leonardo Smart Hotel Regensburg
Leonardo Smart Hotel Regensburg1.4 km dari Muzium Sejarah Bavaria
8.8 daripada 10, Cemerlang, (627 ulasan)
Harga ialah RM304
RM325 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Ulasan Hotel Muzium Sejarah Bavaria Popular

Hansa Apart-Hotel Regensburg
10/10 Cemerlang



























































