Treebo Prince Andheri East

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

6.6 daripada 10

Kemudahan popular

  • Penyaman udara
  • Dobi
  • Perkhidmatan Bilik
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM141
RM148 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Ogo - 29 Ogo

Pilihan bilik

Standard Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 11 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Deluxe Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 13 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Marol, sebuah kawasan kejiranan di Mumbai, menempatkan Treebo Prince Andheri East. Kuil ISKCON dan Kubu Bandra merupakan tempat menarik tempatan dan aktiviti di kawasan ini dapat dinikmati di Carter Road Promenade dan Sesiran Worli Sea Face. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Kompleks Sukan Andheri atau Kelab Sukan Nasional India. Layari panduan perjalanan Mumbai kami
Peta
Hasan Pada Rd, next to Spirit Restaurant, Chimatpada, Marol, Naka Metro Station, Mumbai, Maharashtra, 400059

Tempat berdekatan

  • Pantai Juhu
    Pantai Juhu
    22 min memandu - 8.9 km
  • Hospital SevenHills
    7 min memandu - 2.0 km
  • Estet Perindustrian MIDC
    7 min memandu - 2.0 km
  • Zon Pemprosesan Eksport Elektronik Santacruz
    8 min memandu - 2.4 km
  • Konsulat Jeneral A.S.
    22 min memandu - 10.5 km

Bergerak

  • Stesen Mumbai Ghatkopar - 4 minit memandu
  • Stesen Marol Naka - 4 minit berjalan kaki
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Chhatrapati Shivaji (BOM) - 9 minit memandu

Restoran

  • Asia Kitchen & Bar
    9 min berjalan kaki
  • J W Cafe
    12 min berjalan kaki
  • Poptates,Sakinaka
    10 min berjalan kaki
  • Chakra Restaurant & Bar
    11 min berjalan kaki
  • British Brewing Company
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Treebo Prince Andheri East

  • Hotel terletak di Marol
  • Treebo Prince Andheri East menyediakan kemudahan dobi dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Treebo Prince Andheri East memiliki keselesaan seperti penyaman udara.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 32-inci TV skrin rata dengan saluran kabel
    • Almari pakaian, kipas siling dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Mesra keluarga

  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kemudahan dobi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata 32-inci dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Perkhidmatan bilik terhad

Lain-lain

  • Kipas siling
  • Meja
  • Penyaman udara (kawalan suhu)

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah Treebo Prince Andheri East mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Treebo Prince Andheri East?

Setakat 27 Ogo 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Treebo Prince Andheri East pada 28 Ogo 2026 bermula serendah RM141, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Treebo Prince Andheri East?

Treebo Prince Andheri East tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Treebo Prince Andheri East?

Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Treebo Prince Andheri East?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Treebo Prince Andheri East?

Terletak di Marol, hotel ini sejauh 1.1 mi (1.8 km) from Hospital SevenHills dan 3 bt (5 km) dari Estet Perindustrian MIDC dan Phoenix Market City Mall. Tasik Powai dan Institut Teknologi India Bombay juga dalam jarak 3 bt (5 km). Stesen Marol Naka hanya sejauh 4 minit berjalan kaki dan Airport Road Station sejauh 11 minit berjalan kaki.