
Hotel Dekat Masjid Hadim Ibrahim Pasa
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Masjid Hadim Ibrahim Pasa




1. Queen Seagull Boutique Hotel
Queen Seagull Boutique HotelFatih, 1.4 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Caner
RM328
RM364 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




2. New Inn Hotel Old Town
New Inn Hotel Old TownFatih, 1.6 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Dilara Dilin
RM348
RM387 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




3. Avcı Palace Hotel
Avcı Palace Hotel1.8 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
TAKASHI
RM354
RM393 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




4. Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu
Hampton by Hilton Istanbul ZeytinburnuZeytinburnu, 1.7 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Pengembara tanpa nama
RM329
RM365 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




5. Ottoman's Life Hotel Deluxe
Ottoman's Life Hotel Deluxe1.4 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Kausor
RM374
RM415 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




6. Hanna Hotel
Hanna Hotel1.3 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
RM361
RM401 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




7. Ramada by Wyndham Istanbul Old City
Ramada by Wyndham Istanbul Old City1.2 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Ralf
RM260
RM288 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




8. The Park Hotel
The Park Hotel1.7 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Beyazidi Bestami
RM288
RM389 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




9. Grand Iska Hotel
Grand Iska Hotel1.8 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
RM250
RM277 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




10. Royal Fsm Suites
Royal Fsm SuitesFatih, 1.9 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Md Karimul
RM212
RM256 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




11. Eresin Hotels Topkapi
Eresin Hotels Topkapi1.4 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Saeed
RM270
RM300 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




12. Alklas Hotel
Alklas Hotel1.7 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Volker
RM190
RM211 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




13. Tryp by Wyndham Istanbul Topkapi
Tryp by Wyndham Istanbul TopkapiZeytinburnu, 1.8 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Halil-Ibrahim
RM289
RM321 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Hampton By Hilton Istanbul Old City
Hampton By Hilton Istanbul Old City1.8 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Taufeiq
RM373
RM414 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




15. Dosso Dossi Hotels Yenikapı
Dosso Dossi Hotels Yenikapı2 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Fatima J Ismail
RM291
RM323 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




16. BELLEZZA HOTEL
BELLEZZA HOTEL1.9 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Zourab
RM209
RM232 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov




17. Eresin Hotels Express
Eresin Hotels Express1.4 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Margaretha Cornelia Maria
RM164
RM182 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. Pianoforte by Febor Hotels & Spa
Pianoforte by Febor Hotels & Spa2 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Isha Kaur
RM271
RM301 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




19. Avlonya Hotel
Avlonya Hotel1.8 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Ali
RM212
RM235 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




20. Hamitbey Hotel
Hamitbey Hotel2 km dari Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Sebastiano
RM266
RM295 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov
Ulasan Hotel Masjid Hadim Ibrahim Pasa Popular
Tarikan lain berhampiran Masjid Hadim Ibrahim Pasa
Teater Cevre
Saksikan pertunjukan di Teater Cevre, teater dengan kisah menarik di Istanbul. Bersiar-siar di kawasan tepi laut di kawasan ini atau alami muzium yang mengagumkan.
Pusat Kebudayaan Mevlana Silivrikapi
Nikmati lawatan ke Pusat Kebudayaan Mevlana Silivrikapi ketika penginapan anda di Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan ini.
Gelanggang Ais Silivrikapi
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Gelanggang Ais Silivrikapi ketika anda berkunjung ke Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan ini.
Gereja Agios Minas
Setelah mengunjungi Gereja Agios Minas, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan ini.
Masjid Hekimoglu Ali Pasa
Masjid Hekimoglu Ali Pasa merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Istanbul, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di kawasan tepi laut di kawasan ini atau alami latar seni yang dikagumi.
Gereja St. Mary of the Spring
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Istanbul apabila anda meluangkan masa di Gereja St. Mary of the Spring. Bersiar-siar di pantai atau lawati monumen ketika berada di kawasan ini.
Masjid Seyyid Nizam
Setelah mengunjungi Masjid Seyyid Nizam, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Istanbul. Lawati kedai-kedai di kawasan ini atau berjalan-jalan di kawasan tepi laut.
Pusat Kebudayaan Zubeyde Hanim
Nikmati lawatan ke Pusat Kebudayaan Zubeyde Hanim ketika penginapan anda di Istanbul. Tambah kedai-kedai atau monumen yang penting di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.