Seluruh pangsapuri

Urban Dubai Marina Stay Near Yacht

Pilih tarikh untuk melihat harga

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dobi

Pilihan bilik

Apartment, Courtyard View

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 8
  • 3 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Family Apartment, Courtyard View

  • 79 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 8
  • 3 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Marina Dubai, sebuah kawasan kejiranan di Dubai, menempatkan Urban Dubai Marina Stay Near Yacht. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Marina dan Pantai Kite, sementara Taman Air Wild Wadi dan Global Village merupakan tarikan popular kawasan. Zon Thrill dan Taman Kolam Al Barsha juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Dubai kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Dubai
Peta
DEC Towers - Dubai Marina, Dubai

Tempat berdekatan

  • The Walk
    The Walk
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • The Beach Mall
    The Beach Mall
    13 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Pantai Marina
    Pantai Marina
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Pusat Beli-belah Dubai Marina
    Pusat Beli-belah Dubai Marina
    19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Pulau Bluewaters
    Pulau Bluewaters
    20 min berjalan kaki - 1.7 km

Bergerak

  • Stesen DMCC - 13 minit berjalan kaki
  • Dubai (DWC-Al Maktoum Intl.) - 30 minit memandu

Restoran

  • Boom Battle Bar
    10 min berjalan kaki
  • Hisaya
    7 min berjalan kaki
  • The Blacksmith Smokehouse
    4 min berjalan kaki
  • The Daily
    4 min berjalan kaki
  • Roast Speciality Coffee
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Urban Dubai Marina Stay Near Yacht

  • Pangsapuri berdekatan The Walk
  • Berdekatan Pusat Beli-belah Dubai Marina, Urban Dubai Marina Stay Near Yacht menyediakan kemudahan seperti pencucian kering/dobi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Lif, meja/kaunter hadapan 24 jam dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Urban Dubai Marina Stay Near Yacht mempunyai manfaat seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma dan air botol percuma.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • 2 bilangan bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Balkoni atau laman dalam berperabot, dapur dan peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Urban Dubai Marina Stay Near Yacht mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Urban Dubai Marina Stay Near Yacht mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Urban Dubai Marina Stay Near Yacht?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Urban Dubai Marina Stay Near Yacht?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Urban Dubai Marina Stay Near Yacht?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Urban Dubai Marina Stay Near Yacht?

Terletak di Marina Dubai, bangunan pangsapuri ini sejauh 1 bt (2 km) dari The Beach Mall, The Walk dan Pantai Marina. Pusat Beli-belah Dubai Marina adalah 1.3 bt (2.1 km) jauhnya. Stesen DMCC sejauh 13 minit berjalan kaki dan Stesen Trem Jumeirah Beach Residence 2 sejauh 14 minit berjalan kaki.