Masseria Belvedere

Pilih tarikh untuk melihat harga

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Double Room

  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Quadruple Room

  • 40 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 2 Katil Bujang (Single) ATAU 4 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Lizzano, Masseria Belvedere berada di lokasi luar bandar dan berhampiran pantai. Vinicola Savese dan Pelabuhan Campomarino disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Campomarino Dunes dan Taman Arkeologi Collepasso. Mengembara bersama kanak-kanak? Pertimbangkan Gereja Our Lady of Grace dan Pista Go-kart. Luangkan masa menerokai aktiviti di kawasan ini termasuk lawatan kilang wain. Layari panduan perjalanan Lizzano kami
Lihat lebih banyak Rumah Desa di Lizzano
Peta
Strada Provinciale, 125, Lizzano, TA, 74020

Tempat berdekatan

  • Gereja della Madonna di Carbognano
    11 min memandu - 6.3 km
  • Kastil Torricella
    12 min memandu - 7.4 km
  • Gereja San Marco Evangelista
    12 min memandu - 7.4 km
  • Gereja Madonna delle Grazie
    12 min memandu - 7.4 km
  • pantai berhampiran Palmintiello
    14 min memandu - 10.0 km

Bergerak

  • Stesen Manduria Sava - 26 minit memandu
  • Bari (BRI-Karol Wojtyla) - 111 minit memandu

Restoran

  • Brazen Head
    10 min memandu
  • Osteria di Monacizzo
    9 min memandu
  • Il Grillo
    17 min memandu
  • Lu Cori Mia
    4 min memandu
  • Alfredo Laboratorio Gastronomico
    10 min memandu

Tentang hartanah ini

Masseria Belvedere

  • Mesra keluarga bagi rumah desa di lokasi luar bandar
  • Anda boleh menantikan sarapan pesanan masak percuma, teres dan kedai kopi/kafe di Masseria Belvedere. Masakan tempatan restoran di tapak, Ristorante Belvedere, menawarkan sarapan, makan tengah hari, makan malam dan menu kanak-kanak. Akses Internet wayarles percuma tersedia kepada semua tetamu bersama dengan taman dan taman permainan.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang terbuka bermusim
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj), penjagaan anak yang dipantau (surcaj) dan perkhidmatan rencam
    • Hartanah bebas asap rokok, bantuan pelancongan/tiket dan ruang kerja berkongsi
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Masseria Belvedere mempunyai sentuhan bermakna seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Penjagaan anak dalam bilik (surcaj) dan katil bayi/kot (surcaj)
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan bidet
    • Almari pakaian, peti sejuk dan sistem pemanasan

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Masseria Belvedere mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Masseria Belvedere mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak EUR30 setiap haiwan kesayangan, semalam. Fi pembersihan sebanyak EUR15 turut dikenakan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di Masseria Belvedere?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Masseria Belvedere?

Masa mula daftar masuk: 17:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan). Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Masseria Belvedere?

Daftar keluar adalah jam 10:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Adakah Masseria Belvedere memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi 9:00–22:00 (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak EUR100.00 sebilik dikenakan.

Di manakah terletaknya Masseria Belvedere?

Terletak di berhampiran pantai, rumah desa yang mesra keluarga ini sejauh 10 km dari Gereja della Madonna di Carbognano, Laut Ionia dan Gereja Madonna delle Grazie. Gereja Madonna del Rosario dan Kastil Torricella juga dalam jarak 6 bt (10 km).