Camping Le Mas des Chenes

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Dobi
  • Ruang Terbuka

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Mobile Home (Coco Sweet)

  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Tent (Lodge Victoria)

  • 30 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)

Cottage

  • 24 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)

Family Cottage

  • 32 meter persegi
  • 3 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 4 Katil Bujang (Single)

Tent (Lodge Kenya)

  • 35 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)

Chalet (Noumea)

  • 25 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 3 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Lezan, Camping Le Mas des Chenes berada di sungai. Coste Longuiere and Le Mazelet disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Taman Negara Cevennes dan Gua Trabuc. Mengembara bersama kanak-kanak? Jangan terlepas Hutan Buluh di Cévennes. Terokai kembara aktiviti air di kawasan ini dengan aktiviti berkayak dan memancing nearby, atau nikmati aktiviti luar yang menarik seperti menjelajah gua and denai kembara/berbasikal. Layari panduan perjalanan Lezan kami
Lihat lebih banyak Taman RV di Lezan
Peta
760 route des Cévennes, Lezan, 30350

Tempat berdekatan

  • Les Arenes de Nimes
    Les Arenes de Nimes
    55 min memandu - 48.3 km
  • Coste Longuiere
    12 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Domaine Rotonde Cavalier
    20 min berjalan kaki - 1.7 km
  • Cevennes Tourisme - Bureau d'Anduze
    13 min memandu - 11.3 km
  • Hutan Buluh di Cévennes
    17 min memandu - 14.0 km

Bergerak

  • Stesen Boucoiran - 14 minit memandu
  • Nimes (FNI-Garons) - 51 minit memandu

Restoran

  • Pizzeria Camping Beau Rivage
    4 min memandu
  • Les Secrets De Céline
    15 min berjalan kaki
  • Le Café Du Centre
    8 min memandu
  • restaurant chez isa
    7 min memandu
  • Tife-Tafe
    9 min memandu

Tentang hartanah ini

Camping Le Mas des Chenes

  • Mesra keluarga bagi tapak perkhemahan berdekatan Taman Negara Cevennes
  • Terletak berdekatan Coste Longuiere, Camping Le Mas des Chenes menyediakan konsert dan siaran langsung, kemudahan dobi dan kawasan hiburan luar. Akses Internet wayarles percuma di kawasan awam dan bar/deli snek tersedia kepada semua tetamu.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang terbuka bermusim dan kolam kanak-kanak, bersama dengan kerusi lepak pantai dan payung pantai/kolam
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok, meja ping pong dan permainan
    • Gril barbeku dan perabot luar
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan disertakan dengan keselesaan seperti laman dalam berperabot.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
  • Dapur kecil, peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh dan ketuhar gelombang mikro

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • Kerusi berjemur tepi kolam renang
  • Kolam renang terbuka bermusim
  • Payung kolam renang

Internet

  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia

Mesra keluarga

  • Katil bayi percuma
  • Kolam renang kanak-kanak
  • Mainan kanak-kanak
  • Permainan kanak-kanak

Dapur kecil

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Tempat makan

  • Bar/deli snek

Bilik mandi

  • Pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Konsert/persembahan langsung
  • Permainan

Kawasan luar

  • Dapur barbeku
  • Kawasan hiburan luar
  • Laluan pejalan kaki ke air
  • Laman dalam berperabot
  • Perabot luar
  • Tempat berkelah

Dobi

  • Kemudahan dobi

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Sejumlah 1 haiwan kesayangan
  • Fi: EUR 3.50 setiap haiwan kesayangan sehari
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Kaunter dan singki berketinggian rendah
  • Kebolehcapaian dalam bilik
  • Laluan ke pintu masuk bebas tangga
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Palang cekau berdekatan tandas
  • Tempat duduk tandas ditinggikan
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Pengemasan (atas permintaan) (dengan fi)
  • Perkhidmatan "turndown"

Sorotan lokasi

  • Di sungai

Aktiviti menarik

  • Kelas yoga
  • Kolam renang kanak-kanak
  • Ping pong
  • Aktiviti berenang berhampiran
  • Aktiviti berkayak berdekatan
  • Aktiviti jelajah gua berdekatan
  • Aktiviti memancing berhampiran
  • Denai kembara/berbasikal berdekatan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • 22 unit
  • Hiasan berasingan
  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Perabot berasingan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 19:30
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 9:00 - 19:00
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 72 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 19:30, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 3.5 setiap haiwan kesayangan, sehari
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
1 ekor haiwan peliharaan
Sekatan dikenakan; untuk mengetahui dengan lebih lanjut, hubungi hartanah melalui nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit Kerugian Barang Pecah: EUR 300 sepenginapan
  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 0.66 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 18 tahun.
  • Fi perkhidmatan: EUR0.64 seorang, semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 3.5 setiap haiwan kesayangan, sehari
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Fi pengemasan: EUR80 sepenginapan

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah katil bayi
Hartanah ini menerima kad kredit, ANCV Cheques-vacances dan wang tunai
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Kolam bermusim akan dibuka dari Jun hingga September
Akses kolam renang tersedia dari 10:00 hingga 19:30

Soalan lazim

Adakah Camping Le Mas des Chenes mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka bermusim dan kolam kanak-kanak. Akses kolam dari 10:00–19:30.

Adakah Camping Le Mas des Chenes mesra haiwan kesayangan?

Ya, tapak perkhemahan ini membenarkan haiwan kesayangan (had 1 ekor). Terdapat fi sebanyak EUR3.5 setiap haiwan kesayangan, sehari. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapakah fi parkir di Camping Le Mas des Chenes?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Camping Le Mas des Chenes?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 19:30. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Camping Le Mas des Chenes?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Camping Le Mas des Chenes?

Tapak perkhemahan yang mesra keluarga di Lezan ini terletak di sungai, dalam jarak 3 bt (5 km) dari Coste Longuiere dan Taman Negara Cevennes. Cevennes Tourisme - Bureau d'Anduze dan Hutan Buluh di Cévennes juga dalam jarak 6 bt (10 km) pemanduan.