
Hotel Dekat Kuil He Hua
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
24 Okt - 25 OktEsok
25 Okt - 26 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Kuil He Hua




1. Hotel TwentySeven
Hotel TwentySevenBinnenstad, 0.5 km dari Kuil He Hua
Nader Khaqan
RM2,272
RM3,033 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




2. Kimpton De Witt Amsterdam by IHG
Kimpton De Witt Amsterdam by IHG0.5 km dari Kuil He Hua
Stacy
RM784
RM1,097 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




3. Sofitel Legend The Grand Amsterdam
Sofitel Legend The Grand AmsterdamBinnenstad, 0.4 km dari Kuil He Hua
RM1,337
RM1,784 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




4. Hotel The Craftsmen
Hotel The Craftsmen0.6 km dari Kuil He Hua
RM886
RM1,183 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Monet Garden Hotel Amsterdam
Monet Garden Hotel AmsterdamNieuwmarkt en Lastage, 0.7 km dari Kuil He Hua
RM579
RM774 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




6. Sunflower Amsterdam
Sunflower Amsterdam0.6 km dari Kuil He Hua
Leila
RM938
RM1,253 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




7. Hotel Estheréa
Hotel Estheréa0.9 km dari Kuil He Hua
RM903
RM1,205 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




8. INK Hotel Amsterdam - MGallery
INK Hotel Amsterdam - MGallery0.6 km dari Kuil He Hua
Grahame
RM719
RM960 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. art'otel Amsterdam
art'otel Amsterdam0.5 km dari Kuil He Hua
RM814
RM1,087 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




10. De L'Europe Amsterdam
De L'Europe AmsterdamBinnenstad, 0.8 km dari Kuil He Hua
Monica
RM2,026
RM2,705 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




11. The Hoxton, Amsterdam
The Hoxton, AmsterdamGrachtengordel-West, 0.9 km dari Kuil He Hua
RM1,081
RM1,443 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky AmsterdamBinnenstad, 0.4 km dari Kuil He Hua
Zelina
RM1,125
RM1,502 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. Hotel V Nesplein
Hotel V NespleinBinnenstad, 0.5 km dari Kuil He Hua
Lauren
RM618
RM825 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Radisson Blu Hotel, Amsterdam City Center
Radisson Blu Hotel, Amsterdam City CenterBinnenstad, 0.5 km dari Kuil He Hua
Sanjit
RM723
RM965 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




15. Motel One Amsterdam-Waterlooplein
Motel One Amsterdam-WaterloopleinNieuwmarkt en Lastage, 0.6 km dari Kuil He Hua
RM416
RM556 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




16. Tivoli Doelen Amsterdam Hotel
Tivoli Doelen Amsterdam HotelBinnenstad, 0.7 km dari Kuil He Hua
RM1,068
RM1,425 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




17. NH City Centre Amsterdam
NH City Centre Amsterdam0.9 km dari Kuil He Hua
RM629
RM839 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




18. DoubleTree by Hilton Amsterdam Centraal Station
DoubleTree by Hilton Amsterdam Centraal StationNieuwmarkt en Lastage, 0.5 km dari Kuil He Hua
Hui Ying
RM772
RM1,031 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




19. NH Collection Amsterdam Barbizon Palace
NH Collection Amsterdam Barbizon PalaceBinnenstad, 0.3 km dari Kuil He Hua
RM772
RM1,031 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




20. Die Port van Cleve Hotel
Die Port van Cleve Hotel0.6 km dari Kuil He Hua
RM658
RM878 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov
Ulasan Hotel Kuil He Hua Popular
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
10/10 Cemerlang
"Excellent location and staff is very efficient and polite"
Tarikan lain berhampiran Kuil He Hua

Rumah Di Tiga Terusan
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Amsterdam apabila anda berkunjung ke Rumah Di Tiga Terusan. Lawati kedai-kedai dan gereja di kawasan meriah ini.

Pekan Cina Amsterdam
Ketika kunjungan anda ke Amsterdam, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Pekan Cina Amsterdam. Temui muzium yang mengagumkan dan gereja di kawasan meriah ini.

Waag
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Amsterdam apabila anda meluangkan masa di Waag. Luangkan masa untuk ke gereja dan denai berbasikal di kawasan meriah ini.

Dataran Nieuwmarkt
8.4/10 (74 ulasan)
Sebagai pusat perniagaan dan pergaulan pada Zaman Keemasan Belanda, dataran ini masih mengekalkan fungsi yang sama dengan pasar harian, kafe dan restorannya.

Oude Kerk
8.4/10 (647 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Amsterdam dengan kunjungan ke Oude Kerk. Alami latar teater yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Zeedijk
9.4/10 (8 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Amsterdam apabila anda berkunjung ke Zeedijk. Alami latar teater yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Muzium Erotik
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Erotik ketika percutian anda di Amsterdam. Temui muzium yang mengagumkan dan gereja di kawasan meriah ini.
Trompettersteeg
Anda boleh pelajari tentang sejarah Amsterdam apabila anda singgah ke Trompettersteeg. Temui muzium yang mengagumkan dan gereja di kawasan meriah ini.