
Hotel Dekat Kilang Wap
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
24 Okt - 25 OktEsok
25 Okt - 26 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Kilang Wap




1. Urban Hive Milano
Urban Hive MilanoPusat Milan, 1.1 km dari Kilang Wap
Frida
RM815
RM989 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




2. Lancaster Hotel
Lancaster Hotel1.2 km dari Kilang Wap
Ada
RM584
RM707 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




3. Hotel Viu Milan, a Member of Design Hotels
Hotel Viu Milan, a Member of Design Hotels0.2 km dari Kilang Wap
Anne
RM1,123
RM1,346 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




4. Be Mate Via Tivoli
Be Mate Via TivoliCentro Storico, 1.5 km dari Kilang Wap
RM643
RM794 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




5. Milano Verticale | UNA Esperienze | Preferred Hotels and Resorts
Milano Verticale | UNA Esperienze | Preferred Hotels and ResortsPorta Garibaldi, 1.1 km dari Kilang Wap
Nora
RM756
RM924 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




6. Kira Suites Hotel Milano
Kira Suites Hotel Milano1.5 km dari Kilang Wap
eric
RM336
RM461 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




7. Milan Retreats Brera
Milan Retreats BreraPorta Garibaldi, 1 km dari Kilang Wap
MARIA FERNANDA DE JESUS
RM369
RM713 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




8. Enterprise Hotel
Enterprise Hotel1.4 km dari Kilang Wap
Andi
RM523
RM667 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




9. The Unique Brera Suites
The Unique Brera SuitesBrera, 1.7 km dari Kilang Wap
Yoela
RM1,005
RM1,193 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov




10. AC Hotel Milano by Marriott
AC Hotel Milano by Marriott0.6 km dari Kilang Wap
Mi-Kyong
RM739
RM905 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




11. The Unique Hotel
The Unique HotelBrera, 1.7 km dari Kilang Wap
Ulrike
RM928
RM1,341 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




12. Daplace - Corso Sempione Suites
Daplace - Corso Sempione Suites0.9 km dari Kilang Wap
RM376
RM501 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




13. Hotel Tocq
Hotel TocqPorta Garibaldi, 0.9 km dari Kilang Wap
Jacqueline
RM620
RM773 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




14. NH Collection Milano Porta Nuova
NH Collection Milano Porta Nuova1.3 km dari Kilang Wap
RM649
RM805 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




15. Hotel Mozart
Hotel Mozart0.7 km dari Kilang Wap
RM449
RM586 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




16. Garibaldi Palace
Garibaldi PalacePusat Milan, 1.2 km dari Kilang Wap
sandrine
RM700
RM857 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




17. Hotel Windsor Milano
Hotel Windsor MilanoPorta Nuova, 1.7 km dari Kilang Wap
RM522
RM666 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. Style Homes Brera
Style Homes BreraSan Marco, 1.3 km dari Kilang Wap
Aminur
RM675
RM830 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




19. Leonardo Hotel Milan City Center
Leonardo Hotel Milan City Center0.2 km dari Kilang Wap
Mary
RM483
RM623 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




20. BePlace Garibaldi Suites
BePlace Garibaldi SuitesPusat Milan, 1.2 km dari Kilang Wap
Ted
RM494
RM631 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran Kilang Wap
![]() Urban Hive MilanoPusat Milan, 1.1 km dari Kilang Wap | ![]() Lancaster Hotel1.2 km dari Kilang Wap | ![]() Hotel Viu Milan, a Member of Design Hotels0.2 km dari Kilang Wap | ![]() Be Mate Via TivoliCentro Storico, 1.5 km dari Kilang Wap | ![]() Milano Verticale | UNA Esperienze | Preferred Hotels and ResortsPorta Garibaldi, 1.1 km dari Kilang Wap |
|---|---|---|---|---|
| 9.8 Luar biasa 1,247 ulasan | 9.4 Luar biasa 916 ulasan | 9.4 Luar biasa 956 ulasan | 9.6 Luar biasa 236 ulasan | 9.2 Hebat 1,002 ulasan |
RM815 RM989 jumlah termasuk cukai & fi 15 Nov - 16 Nov | RM584 RM707 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt | RM1,123 RM1,346 jumlah termasuk cukai & fi 22 Nov - 23 Nov | RM643 RM794 jumlah termasuk cukai & fi 2 Nov - 3 Nov | RM756 RM924 jumlah termasuk cukai & fi 8 Nov - 9 Nov |
Ulasan Hotel Kilang Wap Popular
ibis Milano Centro
10/10 Cemerlang
"Location is good. "
Tarikan lain berhampiran Kilang Wap
Corso Como
8.8/10 (1,855 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Milan, anda boleh mencari cederamata di Corso Como. Temui muzium yang mengagumkan dan katedral yang mengagumkan di kawasan ini.
Muzium Sejarah Bomba Milan
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Sejarah Bomba Milan di Milan.
Kuil Masa Depan yang Hilang
Nikmati lawatan ke Kuil Masa Depan yang Hilang ketika penginapan anda di Milan.
Pusat Air Milan
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Pusat Air Milan ketika kunjungan anda ke Milan.
Villa Simonetta
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Milan apabila anda meluangkan masa di Villa Simonetta. Tambah katedral yang mengagumkan atau kedai-kedai di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Teater Verdi
Dapatkan tiket pertunjukan di Teater Verdi, teater dengan kisah menarik di Milan. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan ini.
Teatro del Buratto
Nikmati persembahan di Teatro del Buratto, teater dengan kisah menarik di Milan. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan ini.
Teatro Out Off
Dapatkan tiket pertunjukan di Teatro Out Off, teater dengan kisah menarik di Milan. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan ini.