Seluruh pangsapuri

Karystos Muse

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Ruang Terbuka
  • Sarapan tersedia

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Panoramic Apartment

  • 92 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Family Apartment

  • 98 meter persegi
  • 3 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 2 Katil Kelamin (Double), 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Standard Apartment

  • 57 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Comfort Apartment

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Junior Apartment

  • 48 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Karystos menempatkan Karystos Muse. Pelabuhan Karystos dan Pelabuhan Marmari disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Ágios Antónios dan Ágios Athanásios. Layari panduan perjalanan Karystos kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Karystos
Peta
Agiou Antoniou 2, Karystos, Central Greece, 340 01

Tempat berdekatan

  • Ágios Antónios
    1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Ágios Athanásios
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Muzium Karystos
    2 min memandu - 1.2 km
  • Gereja Saint Nicholas
    2 min memandu - 1.6 km
  • Pelabuhan Karystos
    2 min memandu - 1.6 km

Bergerak

  • Athens (ATH-Eleftherios Venizelos) - 127 minit memandu

Restoran

  • Black Pearl
    4 min memandu
  • Alykes Beach Bar (Αλυκές)
    6 min memandu
  • ΤΟ ΚΥΜΑ
    1 min berjalan kaki
  • Αιγιαλίς
    5 min memandu
  • Αλέα
    4 min memandu

Tentang hartanah ini

Karystos Muse

  • Mewah bagi pangsapuri
  • Karystos Muse menyediakan taman dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
  • Sarapan hidangan tempatan (surcaj), pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj) dan gril barbeku
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Karystos Muse mempunyai keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma dan tempat duduk berasingan.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Sistem pemanasan dan kipas
    • Bilik mandi persendirian dengan kelengkapan dandanan diri berjenama dan pancuran mandi
    • Almari pakaian, tempat duduk berasingan dan dapur

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di pangsapuri: Wi-Fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang (surcaj)

Mesra keluarga

  • Katil bayi percuma

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Ketuhar
  • Pembancuh kopi espreso
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Tempat makan

  • Setiap hari sarapan masakan tempatan tersedia 8:00 hingga 11:00 dengan bayaran: EUR 15 seorang

Bilik tidur

  • Peralatan tempat tidur premium

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri berjenama
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tab mandi atau pancuran
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Ruang tamu
  • Tempat duduk berasingan

Hiburan

  • TV LED 32-inci

Kawasan luar

  • Dapur barbeku
  • Taman
  • Tempat berkelah

Dobi

  • Mesin basuh

Keselesaan

  • Kipas
  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Air botol percuma
  • Langsir gelap terus
  • Tiada khidmat pengemasan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • 5 unit
  • Taman

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 31 Mac, EUR 0.50 setiap penginapan, semalam
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 31 Oktober, EUR 2.00 setiap penginapan, semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan masakan tempatan: kira-kira EUR 15 seorang

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR500, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Karystos Muse mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Karystos Muse?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Karystos Muse?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Karystos Muse?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Adakah Karystos Muse memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang.

Di manakah terletaknya Karystos Muse?

Terletak di Karystos, bangunan pangsapuri pantai ini sejauh 5 minit berjalan kaki dari Ágios Antónios dan Ágios Athanásios. Muzium Karystos dan Kastil Bourtzi juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Karystos Muse Ulasan

10

Luar Biasa

10

Kebersihan
Penilaian 10 - Cemerlang. 2 daripada 2 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 2 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 2 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 2 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 2 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
Menginap 1 malam pada Ogo 2021
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Menginap 3 malam pada Ogo 2019