Seluruh pangsapuri

Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2

Bilik
Kolam renang
Bahagian luar
Bilik
Bilik Mandi

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2

  • Pangsapuri berdekatan Sandton City Mall
  • Berdekatan Dataran Nelson Mandela, Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2 menawarkan lebih banyak tawaran. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di pangsapuri ini termasuk:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2 disertakan dengan sentuhan bermakna seperti penyaman udara dan jubah mandi, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran dan pengering rambut
    • 43-inci TV Pintar dengan Netflix, perkhidmatan penstriman dan saluran digital
    • Mesin basuh pinggan mangkuk, ketuhar gelombang mikro dan ketuhar

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Randburg, sebuah kawasan kejiranan di Johannesburg, menempatkan pangsapuri ini. Pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Sandton City Mall dan Dataran Nelson Mandela. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Wanderers atau Stadium Johannesburg. Layari panduan perjalanan Johannesburg kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Johannesburg
Peta
309 York Ave, Randburg, Gauteng, 2194

Tempat berdekatan

  • Sandton City Mall
    Sandton City Mall
    18 min memandu - 8.5 km
  • Dataran Nelson Mandela
    Dataran Nelson Mandela
    20 min memandu - 9.7 km
  • Adventure Golf
    4 min memandu - 1.5 km
  • Montecasino
    18 min memandu - 12.9 km
  • Pusat Konvensyen Sandton
    20 min memandu - 8.9 km

Bergerak

  • Stesen Johannesburg Sandton - 20 minit memandu
  • Stesen Rosebank - 25 minit memandu
  • Johannesburg (HLA-Lanseria) - 41 minit memandu

Restoran

  • KFC
    17 min berjalan kaki
  • Bootlegger Coffee Company
    18 min berjalan kaki
  • KFC
    19 min berjalan kaki
  • Hennie's Randburg
    13 min berjalan kaki
  • Mugg & Bean
    2 min memandu

Soalan lazim

Adakah Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2 mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2 mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2?

Daftar keluar adalah jam 10:30.

Di manakah terletaknya Boutique Hotel-Style Room In Ferndale-B2?

Terletak di Randburg, bangunan pangsapuri ini sejauh 3 bt (5 km) dari Mediclinic Sandton, Taman Delta dan Kelab Golf Randpark. Pusat Beli-belah Cresta dan Hyde Park Corner juga dalam jarak 6 bt (10 km).