
Hotel berdekatan Institut Neurologi Carlo Besta
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
19 Okt - 20 OktEsok
20 Okt - 21 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Institut Neurologi Carlo Besta




1. Boutique Hotel Martini 17
Boutique Hotel Martini 171.1 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Erika
RM495
RM609 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




2. Conti Guest House
Conti Guest House1 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Anastasia
RM619
RM768 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




3. MyItalyHome Milano
MyItalyHome MilanoStesen Pusat, 1.5 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
RM1,014
RM1,203 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




4. YOUnique Boutique Rooms
YOUnique Boutique RoomsStesen Pusat, 1.5 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Joy
RM740
RM901 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




5. 21 House of Stories Città Studi
21 House of Stories Città StudiCittà Studi, 0.8 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
RM539
RM657 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




6. Magville
Magville1.6 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
David
RM736
RM902 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




7. Hotel Florence Milano
Hotel Florence MilanoCittà Studi, 1.1 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Lina
RM365
RM465 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




8. TownHouse 33 Boutique Hotel
TownHouse 33 Boutique Hotel1.5 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Bonnie
RM739
RM900 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. Courtyard By Marriott Milano Linate
Courtyard By Marriott Milano Linate1.5 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
virillo
RM446
RM583 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




10. Hotel 26
Hotel 261.3 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Juergen
RM409
RM487 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




11. UNA Hotels Galles Milano
UNA Hotels Galles MilanoStesen Pusat, 1.5 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
RM503
RM645 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




12. B&B La Foresteria
B&B La Foresteria1.4 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Peter
RM667
RM821 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




13. Gatto Bianco Mia Aparthotel
Gatto Bianco Mia AparthotelCittà Studi, 1 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
RM630
RM821 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Hotel Stradivari
Hotel StradivariStesen Pusat, 1.4 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Francois
RM475
RM587 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




15. Cà Bèla - Susa
Cà Bèla - Susa1.2 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Gary
RM400
RM527 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




16. Hotel Montecarlo
Hotel Montecarlo1 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
RM378
RM481 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




17. Hotel San Francisco
Hotel San Francisco1.1 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
RM365
RM465 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




18. Hotel Porpora Suite
Hotel Porpora Suite1 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
RM456
RM566 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




19. HD Hotel
HD HotelStesen Pusat, 1.4 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Joshua
RM462
RM572 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




20. Hotel Delizia
Hotel DeliziaPorta Vittoria, 1.6 km dari Institut Neurologi Carlo Besta
Raymond (Altoverdo GmbH)
RM383
RM458 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov
Ulasan Hotel Institut Neurologi Carlo Besta Popular
ibis Milano Centro
10/10 Cemerlang
"Location is good. "
Tarikan lain berhampiran Institut Neurologi Carlo Besta
Gereja Kristian Evangelis Assemblies of God di Itali
Gereja Kristian Evangelis Assemblies of God di Itali merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Milan, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Tambah kedai-kedai atau katedral yang mengagumkan di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Piazzale Paolo Gorini
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Milan dengan kunjungan ke Piazzale Paolo Gorini. Ketika berada di kawasan bergaya ini, anda boleh nikmati kedai kopi.
PoliMI · Bangunan 13
PoliMI · Bangunan 13 (Clover) merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Milan, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Ketika berada di kawasan bergaya ini, anda boleh nikmati kedai kopi.
Politecnico di Milano
8.4/10 (157 ulasan)
Terokai kampus Politecnico di Milano ketika anda berada di Milan. Tambah katedral yang mengagumkan atau kedai-kedai di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Teater Leonardo da Vinci
Saksikan pertunjukan di Teater Leonardo da Vinci, teater dengan kisah menarik di Milan. Tambah katedral yang mengagumkan atau kedai-kedai di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Piscina Romano Ponzio
Nikmati lawatan ke Piscina Romano Ponzio ketika penginapan anda di Milan. Temui latar seni yang dikagumi dan kedai-kedai di kawasan ini.
Piazza Aspromonte
Terokai kawasan luar yang luas di Piazza Aspromonte, kawasan hijau yang indah di Milan. Tambah kedai-kedai atau katedral yang mengagumkan di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Piazzale Susa
Anda boleh pelajari tentang sejarah Milan dengan singgah ke Piazzale Susa.