
Hotel berdekatan Institut Dunia Arab
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
24 Okt - 25 OktEsok
25 Okt - 26 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Institut Dunia Arab




1. Hotel Madeleine de Senlis
Hotel Madeleine de Senlis1.1 km dari Institut Dunia Arab
RM687
RM807 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




2. Goralska Résidences Hotel Paris Bastille
Goralska Résidences Hotel Paris Bastille0.6 km dari Institut Dunia Arab
Marius
RM1,659
RM1,902 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




3. Oh La La! Hotel bar - Paris Bastille
Oh La La! Hotel bar - Paris Bastille1.1 km dari Institut Dunia Arab
Kieran
RM657
RM774 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




4. Hotel Le Grand Mazarin
Hotel Le Grand Mazarin0.9 km dari Institut Dunia Arab
RM2,587
RM2,953 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov




5. Hotel Riesner
Hotel Riesner1 km dari Institut Dunia Arab
Matthew
RM539
RM670 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




6. Pavillon de la Reine & Spa, Place des Vosges
Pavillon de la Reine & Spa, Place des Vosges1 km dari Institut Dunia Arab
Chai
RM2,854
RM3,247 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




7. Hôtel de JoBo
Hôtel de JoBo0.8 km dari Institut Dunia Arab
Daniel
RM1,041
RM1,222 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. Hôtel Dupond Smith
Hôtel Dupond Smith1 km dari Institut Dunia Arab
Sumathi
RM1,458
RM1,711 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




9. Roi de Sicile Rivoli
Roi de Sicile Rivoli0.8 km dari Institut Dunia Arab
Hana
RM1,352
RM1,564 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




10. Le Jardin De Verre by Locke
Le Jardin De Verre by Locke0.6 km dari Institut Dunia Arab
Janene
RM545
RM677 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




11. Hôtel des Grandes Ecoles Quartier Latin
Hôtel des Grandes Ecoles Quartier Latin0.7 km dari Institut Dunia Arab
RM683
RM802 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




12. Hôtel Pilgrim
Hôtel Pilgrim0.3 km dari Institut Dunia Arab
Shanta
RM902
RM1,070 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




13. Select Hotel - Rive Gauche
Select Hotel - Rive GaucheSorbonne, 1.1 km dari Institut Dunia Arab
Francisco
RM730
RM881 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




14. Hotel Grand Coeur Latin
Hotel Grand Coeur LatinSorbonne, 1.1 km dari Institut Dunia Arab
RM859
RM1,023 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




15. SO/ Paris Hotel
SO/ Paris Hotel0.4 km dari Institut Dunia Arab
michelle
RM1,831
RM2,121 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




16. Hôtel Le Temple de Jeanne
Hôtel Le Temple de Jeanne0.7 km dari Institut Dunia Arab
Byron
RM768
RM896 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




17. Holiday Inn Paris - Gare de Lyon Bastille by IHG
Holiday Inn Paris - Gare de Lyon Bastille by IHG1.1 km dari Institut Dunia Arab
Anne
RM591
RM727 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov




18. Hôtel Parc Saint Séverin
Hôtel Parc Saint SéverinSorbonne, 0.9 km dari Institut Dunia Arab
Temis
RM879
RM1,044 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




19. Maison Colbert, member of Meliá Collection Notre-Dame
Maison Colbert, member of Meliá Collection Notre-DameSorbonne, 0.7 km dari Institut Dunia Arab
Marie
RM1,623
RM1,892 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




20. Hôtel Bourg Tibourg - Paris Marais
Hôtel Bourg Tibourg - Paris Marais0.9 km dari Institut Dunia Arab
RM1,199
RM1,396 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran Institut Dunia Arab
![]() Hotel Madeleine de Senlis1.1 km dari Institut Dunia Arab | ![]() Goralska Résidences Hotel Paris Bastille0.6 km dari Institut Dunia Arab | ![]() Hotel Riesner1 km dari Institut Dunia Arab | ![]() Oh La La! Hotel bar - Paris Bastille1.1 km dari Institut Dunia Arab | ![]() Hotel Le Grand Mazarin0.9 km dari Institut Dunia Arab |
|---|---|---|---|---|
| 9.8 Luar biasa 86 ulasan | 9.8 Luar biasa 219 ulasan | 9.4 Luar biasa 329 ulasan | 9.6 Luar biasa 282 ulasan | 9.6 Luar biasa 150 ulasan |
RM687 RM807 jumlah termasuk cukai & fi 1 Nov - 2 Nov | RM1,659 RM1,902 jumlah termasuk cukai & fi 3 Nov - 4 Nov | RM539 RM670 jumlah termasuk cukai & fi 8 Nov - 9 Nov | RM657 RM774 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt | RM2,587 RM2,953 jumlah termasuk cukai & fi 17 Nov - 18 Nov |
Ulasan Hotel Institut Dunia Arab Popular
Tarikan lain berhampiran Institut Dunia Arab
Île Saint-Louis
9.0/10 (10 ulasan)
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Île Saint-Louis ketika anda berkunjung ke Paris. Temui kafe yang menawan dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Pont de Sully
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Paris apabila anda berkunjung ke Pont de Sully. Lawati monumen yang penting dan katedral yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Musée de la Sculpture en Plein Air
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Musée de la Sculpture en Plein Air ketika percutian anda di Paris. Lawati katedral yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Gereja St-Louis di Pulau
Gereja St-Louis di Pulau merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Paris, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Pont de la Tournelle
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Paris dengan singgah ke Pont de la Tournelle. Temui latar seni yang dikagumi dan katedral yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Pusat Persidangan Antarabangsa - Universiti Sorbonne
Lihat acara menarik di Pusat Persidangan Antarabangsa - Universiti Sorbonne ketika kunjungan anda ke Paris. Temui muzium yang mengagumkan dan katedral yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Paradis Latin
Anda boleh menikmati persembahan di Paradis Latin ketika penginapan anda di Paris. Temui muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini, atau anda boleh menikmati lawatan tempatan.
Le Son de la Terre
Le Son de la Terre merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Paris, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui pelbagai pilihan tempat makan dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.